!!! Prihlaseno !!!
Nick: Anonym
Celkem návštěvy: 217557
On-Line: 10

Sponzor:
penzionrech.cz

Příště:
?.?. v ?:00 ... turnaj SB
v ?:00 ... sezona SB
Aktuality
[Vše   -   Staroblansko   -   Pozvánky na turnaje   -   Stránky]
[2018 - 2017 - 2016 - 2015 - 2014 - 2013 - 2012 - 2011 - 2010 - 2009 - 2008 - 2007 - 2006 - 2005 - 2004 - 2003 - 2002 - 2001 - 2000 - 1999]


2019
24.3. ...

SB - Spešov 7:0 - dohrávka přeloženého zápasu, tedy v tabulce chyběl už jen tento zápas a bylo jasné, že remíza nám stačí na druhé místo a na první místo potřebujeme vyhrát o 8 gólů, abychom přeskočili teď už dominující Ostrofsity Žonglers na skóre při stejném počtu bodů. Paradoxně Spešov nesměl prohrát o 8 gólů a víc, aby neskončil na skóre poslední za Habanerem. Pro nás to byla utopická představa, že půjdeme do zápasu s takovýmto cílem. Což také potvrdilo, že jsme nebyli schopni prvních 18 min dát góla. Spešov měl jednu ze slabších sestav a hrál bez střídání. A to bylo cítit v druhém poločase, kdy nám doslova nestačili, aspoň co se branek týče. Několik slibných šancí si vypracovali, ale nutno pochválit, že David (Staňa i Kuba jsou zranění) byl excelentní jak nahoře tak i na zemi. V 35 min jsme najednou vedli 7:0 a najednou začalo jít o hodně a měli jsme problém trefit i prázdnou bránu. V posledních dvou minutách jsme hráli powerplay, kdy David si jen oblíkl rozlišovák, ale to sekundy letěli moc rychle, obrana Spešova se trochu víc uzavřela… prostě škoda no. Ale i tak to byl povedený zápas. Góly: Zdenek (Mára), Zbyňa (Zdenek), Zbyňa (Vašek), Mára (Zbyňa), Zbyňa (Mára), Mára (Vašek), Zdenek (Zbyňa).

16.3. ...

SB - Ostrofsity 3:3 - možná škoda, že už jsme měli v nohách jeden zápas, asi by se nám běhalo proti vedoucímu spodní tabulky lépe. Pocitově byl soupeř aktivnější a my jsme se snažili jen držet krok, což se nám naštěstí dařilo. Zápas se však v druhém poločase změnil po té, co se nám povedlo vyrovnat na 3:3. Nevím, jestli je zaskočil výsledek nebo jim došly síly, ale najednou nám nechali střed hřiště volný a my měli daleko víc času na cokoliv. Bohužel se nám však šance nepovedly proměnit. Tento výsledek nám však dával naději uhrát první místo ve spodní tabulce, podle zápasu, který budeme dohrávat se Spešovem. Góly: Mára (Masáro), Vašek (Mára), Mára (David).

16.3. ...

Habanero - SB 3:7 - Habanero není v poslední době v herní pohodě a dokonce oznámilo konec. Zápas byl bez konfliktní, nám se snadno povedlo vést 5:0 v prvním poločase. Pak přišla viditelná údržba na druhý zápas tohoto dne, což dalo Habeneru vítr do plachet, ale skórově se jim nakonec nepovedlo přiblížit tak, abychom propadli panice. Góly: David (Mára), Zbyňa (Masáro), Masáro (Zbyňa), Zbyňa (Vašek), Masáro (Zbyňa), Mára (Masáro), Masáro (Zbyňa).

17.2. ...

DNB - SB 1:6 - s DNB (bývalé DDM) máme historicky dobré výsledky. Každopádně se změnou názvu přišlo i pár šikovných hráčů a nelze je podceňovat. Což se ukázalo hned v první minutě, kdy nám dali moc pěkný gól. Dnes se jim však nechtělo moc bránit a jak jsme jim postupně utíkali ve skóre, tak bránili o to hůř. Góly: Masáro, Novas (Petr), Petr (Masáro), Novas (Mára), Zbyňa (Mára), David (Mára).

10.2. ...

SB - OSK 6:5 - dnes náš druhý zápas proti známému soupeři, který hrál bez střídání. Hrálo se nahoru dolů, stylem já dám, ty dáš. Velmi vyrovnaný zápas, ve kterém se dohromady povedlo vstřelit 11 branek, mohl skončit jakkoliv. Naštěstí jsme to byli my, kdo dal o gól víc, a to jsme první půlku dali o gól míň. Góly: Zbyňa (Milan), Zbyňa (Milan), Novas (Mára), Mára (Milan), Zbyňa (Novas), Milan (Pavel).

10.2. ...

Kotvrdovice - SB 4:2 - první zápas v tabulce o udržení se nám nepodařil. Soupeř nám dělal problém i v podzimní části, kdy jsme věděli, že oni dávat góly umí. V první půli se dostali do jasného vedení, my jsme snižovali rozdíl na 3:1. V druhé půli jsme se snažili nedostat ještě více gólů, podařilo se nám snížit na 3:2, nicméně soupeř ještě stačil zvýšit na konečných 4:2. Výsledek byl shodný s podzimním. Góly: Petr (Pavel), Zbyňa (Petr).

2.2. ...

Milcek cup 2019 - postoupili jsme ze skupiny, ale nepodařilo se nám porazit Korunu, takže asi 8. místo z 10ti týmů.

19.1. ...

Ostrofsity - SB 4:4 - poslední zápas základní části, kdy už bylo jasné, že skončíme ve spodní části tabulky a budeme hrát skupinu o udržení. Ostrofsity Žonglers je mančaft, který začal hrát velice pěkné výsledky až od nového roku. Do 8. kola neměli ani bod v tabulce. Možná došlo ke změně hráčů, možná se zvedli jen psychicky. Kluci nehráli vůbec špatně, dobře napadali a vypracovávali si šance. Hráli teda hodně dopředu a nechávali díry v obraně. Díky tomu jsme vyhráli první poločas 3:0. Velké věci se začaly dít až v posledních 7 minutách, kdy se role v zápase otočila. My jsme nebyli schopni proměnit šance, které by zápas zlomily, místo toho se soupeři dařilo, na co šáhl. Teď už jen těžko soudit, zda to byla taktická chyba nebo jsme selhali inviduálně. Góly: Zbyňa (David), Mára (Zbyňa), Mára (Zdenek), Petr (Zdenek).

13.1. ...

PRO-STATIC - SB 5:2 - před zápasem jsme věděli, že bychom museli oba poslední zápasy vyhrát, abychom se udrželi v horní části tabulky. Ale vyhrát nad Prostatikama, kteří letos se pyšní excelentními výkony a drží se v čele tabulky, je z našeho pohledu nereálné. I tak jsme do zápasu nastoupili optimisticky a celkem i sebevědomě. Což nám možná hned soupeř opepřil dvěma góly v prvních 3 minutách. To ale zapříčinilo, že se hrál v pohodě zápas s minimem osobních soubojů nebo zákeřností. Nám se vždy na chvilečku povedlo mírně snížit a vykřesat naděje. Nedá se mluvit o jednostranném futsalu, náš projev byl sympatický, ale vyhrál lepší, je třeba s pokorou přiznat. Góly: Petr (Masáro), David.

5.1. ...

SB - OSK 6:4 - trochu vysílení z předchozího zápasu jsme se vrhli na soupeře, který přišel bez střídání. My jsme vycítili svoji početní převahu a zkoušeli střílet branky, které nám v minulém zápase nevyšli. Podařilo se a dostali jsme se do tříbrankového vedení. Před poločasem snížil soupeř na 3:1. Ve druhé půli jsme hráli stejnou taktiku, dařilo se. Nicméně nám už docházeli síly a nestíhali jsme se vracet, takže se dařilo brankově i soupeři. Druhá půle byla brankově vyrovnaná, nám to však na vítězství stačilo. Góly: Novas, Masaro, Zbyňa (Milan), Novas (Vašek), Masáro (David), Zbyňa.

5.1. ...

FPO Blansko - SB 7:2 - první zápas roku 2019 jsme sehráli se známým FPO s novými posilami (Petr, Milan). Hned v úvodu se soupeř dostal do tříbrankového vedení. Nám se podařilo snížit na 3:1, nicméně soupeř ihned odpověděl a poločas skončil výsledkem 4:1. Ve druhé půli se soupeř dostal pod tlak, jeden hráč si odnesl žlutou kartu, druhý červenou a byl vyloučen. Hráli jsme přesilovku, nicméně jsme branku vstřelit nedokázali. Po návratu do plného počtu naopak soupeř třikrát skóroval. Nám se podařilo v poslední minutě zkorigovat výsledek na 7:2. Góly: Petr (Zbyňa), Milan (Hynek).2018
16.12. ...

4FUN Blansko - SB 6:1 - soupeř byl prakticky lepší ve všem a my jsme si jakoby nevěřili. Minimálně jsme zkoušeli jeden na jednoho nebo narážečku. To nás dostávalo ještě pod větší tlak. V poločase za stavu 3:1 jsme si řekli, že hold to musíme nějak zkusit s tím něco udělat. Následovalo 10 min. druhého poločasu, kdy jsme si konečně vytvořili spoustu slibných šancí, a několik gólů bylo na dosah. Ale výsledek našeho tlaku byl gól prakticky z ničeho plus následující penalta, nás poslalo do kolen. Gól: Zbyňa (Novas).

9.12. ...

TJ Rakovec Kotvrdovice - SB 4:2 - dnešní soupeř byl ze středu tabulky, o to větší byla motivace ho zkusit porazit. Kotvrdovice se v naší lize objevili už kdysi někdy v prvním ročníku, kdy postoupili suverénně do kraje. To samozřejmě budí respekt. Dnes se jednalo o velmi útočný tým, který se nám jen těžko bránil, běžně na nás chodili v přečíslení. Na druhou stranu jim to vzadu pěkně skřípalo a dost často se nedokázali zformovat. Ale tento zápas byl o gólech (jak to běžně bývá), dnes jsme potřebovali na gól asi 20 šancí a to je moc. Kolikrát byl náš hráč sám proti gólmanovi, to se běžně nestává. Góly: Tom (Zbyňa), Zdenek.

2.12. ...

SB - Dynamo Čížovky Boskovice 5:6 - druhý zápas byl prakticky proti hráčům z FK Boskovice. Těžko říct, zda jsme odehráli vyrovnané utkání nebo jsme měli spíš jen štěstí nebo spíš neštěstí. Protože po dramatickém průběhu se nám povedlo vést 5:3 v 35. min. Pak se ale začaly dít věci. Prakticky z rozehrávky gólu se soupeři povedlo projít a střelit gól. Asi nějaká naše nesoustředěnost. Po necelé minutě, soupeř dokonale rozehrál standardní situaci křižnou nahrávkou na hráče, který z první střelil z velké vzdálenosti těsně k tyči. Něco takového se v životě mockrát nepovede. Vzápětí rozhodčí neuznal gól v náš prospěch, kdy Staňa na brankové čáře (a možná i za, to dodnes nikdo neví) lovil míč asi na 3x. Každopádně rozhodčí stál správně a blízko, takže asi správně rozhodl. No a neuběhla ani minuta a střelu, kterou nikdo netečoval, jsme měli rozehrát, ale když naši kluci šli střídat, tak rozhodčí ukázal na rohový kop a soupeř toho využil a v prostoru, kde nikdo z nás nebyl, tak skóroval. Protesty byly samozřejmě marné, jen jsme si připsali žlutou kartu. Góly: Zdenek (Tom), Novas (David), Tom (Standa), Tom (Vašek), Zdenek (Novas).

2.12. ...

SB - FC Auto-Benke.cz Spešov 5:3 - Spešov, který hrál vždy špicu nebo lépe řečeno, držel se kolem 2. až 5. místa, tuto sezónu moc výsledky nepodává. Dle pohledu na kluky bylo vidět, že i dnes chybí některé opory, co to nejvíce loni táhli. Hrál se vyrovnaný chvílemi opatrný, chvílemi otevřený fotbal tak, že jsme v 31. min. vyhrávali 5:0. Naprosto zbytečně po chybách jsme během asi 5 min inkasovali 3x a celé utkání se zdramatizovalo. Naštěstí náš náskok byl dostatečný. Góly: Tom (Zdeněk V.), Tom (Zdenek), Zdeněk V. (Vašek), Mára, Mára (Tom).

4.11. ...

SB - FFK Kobra Blansko 2:7 - Kobra v této sezóně není, co bývala dříve, posílila o spoustu mladých šikovných fotbalistů. Běhaví soupeři nám dělají obecně problém, přece jenom nejsme nejmladší. Navíc s Kobrou to byl boj o každý balón. Za stavu 2:2 to vypadalo hodně nadějně. Ale pak se povedlo skórově Kobře navýšit a my z posledních sil dvojzápasu ve snaze vyrovnat, jsme párkrát propadli a bylo vše zpečetěno. Góly: Tom (Novas), Tom (David).

4.11. ...

SB - RS Habanero 3:3 - v dnešním prvním zápase ze dvou jsme dali asi 5 tyček, než se nám povedlo dát góla. Kdybychom se v úvodu zápasu netrápili, asi by výsledek byl výrazně více v náš prospěch. Nakonec jsme rádi za remízu 3:3. Góly: Vašek (Tom), Tom (Vašek), Mára.

27.10. ...

SB - DNB Blansko 5:3 - obecně s DNB (bývalé DDM) máme dobré výsledky. Každopádně kluci dost posílili a není to slabé DDM, jak bývalo. Zápas byl relativně nahoru dolů, což nám vyhovovalo, protože my jsme byli ti, co dávají góly. Při stavu 4:0 to vypadalo, že už nás nic nemůže překvapit, ale v relativně krátkém úseku dva obdržené góly nás dostali mírně do psychického tlaku. Naštěstí se nám povedlo konec zápasu zvládnout. Góly: Mára (Vašek), Tom (Novas), Tom (Zdenek V.), Zdenek V., Vašek (Novas).

21.10. ...

SB - Triangl Rájec 6:6 - do vedení jsme se dostali my, Zbyňa střela, gólman vyrazil, Zdena V. dorazil - 1:0. Soupeř zanedlouho vyrovnal, my jsme si nepohlídali hráče. Zdena V. na Zbyně, ten trefil do brány - 2:1. Měli jsme spoustu šancí, nedali jsme. Soupeř taky, Kubas vychytal. Na 2:2 opět přečíslení po ztrátě míče před bránou soupeře. Klasika dnešního dne. Různé míče v soubojích se odráželi k soupeři. Pak následovalo 2:3, 2:4. Zdena V. na Máry, ten trefil k tyči - 3:4. Zbyňa u brány soupeře špatně stoupl, upadl, ležel, Mára nahrál Zdenovi V., ten za vápnem prostřelil vše - 4:4. To byl poločas. Druhá půlka rychle na 4:5, 4:6. Vašek nahrával Novasovi na 5:6. Jasná šance Zdeny V., pak Vašek nedal do prázdné. Na druhé straně výborně chytal Kubas, ale i tak několik tyček, břevna. Spousta šancí. Asi 10 vteřin do konce Mára na Zdeny V., vyrovnal na 6:6. Góly: Zdena V. (Zbyňa), Zbyňa (Zdena V.), Mára (Zdenek V.), Zdenek V. (Mára), Novas (Vašek), Zdenek V. (Mára). Nej. hráč: Kubas.

21.10. ...

Titul Vavřinec - SB 7:1 - Vavřinec byl jasný favorit. Všichni mladí, fotbalisti - bývalý 4FUN, doplněný z FPO atd. Vavřinec ukazoval svoji sílu, my jsme se snažili hrát spíš dozadu. To nám docela šlo, i tak jsme střelou k tyči prohrávali 1:0. Osmělili jsme dopředu, měli jsme nějaké střely, akce. Pak Zbyňa patičkou přihrál na Novasa a srovnali jsme 1:1. Vavřinec se ale stále tlačil do útoku, z další akce přehozením Kubasa 2:1. Na 3:1 jsme inkasovali, když hráč Vavřince střílel spolu se sirénou ukončující 1. poločas, takže Kubas už míč nechytal. Ve druhé půlce ztráta na půlce, přečíslení, nedůraz ve vápně. Další branka rychlá střela po průniku mezi nohy Kubasa, nemohl reagovat - 5:1. Následovalo přečíslení 2 na 1, a je to 6:1. Zbytečně jsme ve druhé půli začali s nima běhat, sice jsme se dostali opakovaně k jejich bráně, ale vždy jsme zakončili tak, že míč skončil na jejich kopačkách a následovalo přečíslení buď 2 na 1 nebo 3 na 1. Výborně chytal Kubas. Na 7:1 z brankové čáry skulinkou mezi Kubasovou nohou a tyčkou. Gól: Novas (Zbyňa). Nej. hráč: Vašek.

7.10. ...

Nová sezóna 2018/19 - od 13.10. startuje nová sezóna futsalu. SB hraje až druhý hrací den, tj. 21.10. Přejeme mnoho úspěchů v nové sezóně.

31.3. ...

Zhodnocení sezóny 2017/18 - po loňské vydařené sezóně se nám tato příliš nepovedla a my se vrátili na spod tabulky. Minule jsme obhájili 4. místo ze 14 týmů. Letos to bylo 8. místo z 10 týmů. Podařilo se nám vyhrát jen 5 zápasů, 2 remízovat a zbylých 11 jsme prohráli. Se skórem 17ti bodů jsme tedy skončili 3 od konce. V této sezóně se nedařilo mít ani kladné skóre branek vstřelených vs. obdržených. V samotné soutěži bylo novinkou tohoto ročníku díky velkému zájmu týmu, vytvoření dvou soutěží a to okresního přeboru a nižší soutěže 1. třídy. Okresní přebor měl stejně jako v loňském ročníku favorita v podobě PRO-STATIC Blansko „B“ a také stejně jako vloni svou roli dokázali potvrdit a suverénně okresní přebor vyhrát, bez ztráty jediného bodu. Jako vicemistr skončil FC Spešov, který se v posledních sezónách pohyboval těsně pod stupni vítězů a tak se dočkal velkého úspěchu, když během sezóny dokázal pravidelně bodovat a udržel si formu po celou dobu soutěže. Na třetím místě vystoupilo z vlastního stínu RS Habanero, které v předchozích sezónách zůstávalo za očekáváním. Jako každoročně (pardon kromě loňského roku) jsme obhájili titul nejslušnějšího týmu, obdrželi jsme pouze 3 žluté karty.

10.3. ...

4FUN - SB 2:1 - náš dnešní druhý zápas, ve kterém jsme se bohužel nemohli střelecky prosadit. Gól: Masáro (Mára)

10.3. ...

Olomučany - SB 8:6 - střelecky atraktivní zápas, kdy se stále dotahoval soupeř. Zápas odchytal Kuba. Góly: Masáro (Zdenek), Mára (Masáro), Zdenek V. (Mára), Zdenek V. (Zdenek), David (Mára), Mára (Vašek). Nej. hráč: Mára.

4.3. ...

SB - PRO-STATIC 0:6 - dohrávka s nejlepším týmem dopadla debaklem. Nastoupil proti nám republikový hráč MS Dominik Šmerda, který nám nastřílel 5 gólů.

11.2. ...

Spešov - SB 4:1 - dnes jsme dohrávali přeložený zápas se Spešovem. Sestavu jsme měli silnou. Pohár jsme proti nim nedávno tak tak vyhráli. Dnes bohužel ne. :-( Gól: Zdenek V. (Masáro).

11.2. ...

SB - Habanero 6:1 - zápas, ve kterém jsme byli na koni. Soupeř si odnesl prohru a červenou kartu. Góly: Vašek (Masáro), Masáro kopal přímák, David (Hynek), Masáro (Vašek), Zdenek V.(Zdenek), Masáro. Nej. hráč: Masáro.

3.2. ...

OSK - SB 5:4 - dnešní zápas si zachytal náš náhradní golman Kuba. Zápas jsme vedli od první minuty, stav 0:2 jsme neudrželi, přišli 4 góly po sobě a už jsme zase o dva góly prohrávali, po dotažení jsme neudrželi remízu a prohráli o gól. :-( Góly: Masáro (Vašek), Masáro (Zdenek), Masáro (Vašek), Masáro po penaltě. Nej. hráč: Masáro.

28.1. ...

FPO B - SB 4:3 - vyrovnaný zápas jsme bohužel o gól prohráli. Góly: Tomáš (Hynek), Tomáš (Zdenek V.), Tomáš (Zdenek V.) Nej. hráč: Tomáš.

14.1. ...

SB - Spešov 5:4 - naše sestava na poháru: Staňa, Zdenek, Vašek, Masáro, Mára, Zdenek V., Tomáš, Hynek. Odveta poháru vyšla lépe než zápas před vánoci. Bohužel rozhodlo skóre, které měl soupeř lepší. Tím pro nás pohár končil. Góly: Zdenek (Zdenek V.), Masáro penalta, Mára (Zdenek V.), Mára (Tomáš), Tomáš (Zdenek).

6.1. ...

SB - Mafia-MK Černá Hora 9:4 (dodatečně kontumováno 5:0) - Mafia hrála bez střídání, což se odrazilo v jejich výkonně, na který jsme si počkali, jelikož jsme prohrávali 0:4 od 12. minuty. Pak teprve nadešla naše chvíle a začali jsme hrát my a soupeř se jen díval. Góly: Verča (Masáro), Tomáš, Masáro (Tomáš), Tomáš (Vašek), Tomáš (Mára), Vašek (Zdenek), Mára (Zdenek), Zdenek V. (Mára), Vašek (Zdenek). Nej. hráč: Tomáš.

6.1. ...

DNB Blansko - SB 2:8 - byvaly DDM dnes na nás hrálo tvrdě, což se neobešlo bez žlutých karet v jejich řadách. My jsme se rozehráli a v poločase jsme vedli 1:3. Druhou půlku jsme si zastříleli ještě líp až ke konečným 8 proměněných gólů. Góly: Zdenek V. (Mára), Masáro (Staňa), Zdenek V. (Mára), Tomáš (Masaro), Masáro (Zdenek), Tomáš (Mára), Zdenek V., Masáro (Hynek). Nej. hráč: Zdenek V.2017
10.12. ...

Spešov - SB 7:4 - první z dvojzápasu v poháru se nám opravdu nepovedl. Největší problém nám působil Jabůrek, který měl rychlé nohy a prakticky dělal celou hru Spešova. Přestože první poločas skončil na hratelných 4:3 ve prospěch Spešova, Spešov byl snad ve všem o kousek lepší. Spešov nám vynutil hrát otevřenou útočnou hru, což byla pravděpodobně naše největší taktická chyba, že jsme na to přistoupili. Nejvíce to bylo vidět na přechodu do útoku, kdy Spešov nás pravidelně přečísloval, kdežto náš přechod byl těžkopádnější. Góly: Tomáš (David), Tomáš (Vašek), Mára (Tomáš), Zdenek (Zdenek V.). Nej. hráč: Tomáš.

3.12. ...

SB - 4FUN 2:6 - druhý dnešní zápas byl úplně o něčem jiném. 4FUN došlo v silné sestavě a bylo fotbalovější. Na nás bylo vidět, že máme jeden zápas v nohách a napadání a dobré hlídání prostoru od 4FUN nám dělalo hodně problémy. Nepomohlo nám ani, že jsme měli tuto sezónu poprvé 4 na střídání. Nějaké šance jsme si sice vypracovali, ale narozdíl od předchozího zápasu naše efektivnost byla mizerná, což proti tak silnému soupeři je osudné. Trochu to i vypadalo, že si s námi jen tak hrají a běhají na půl plynu. Góly: Masáro, Kakin (Mára).

3.12. ...

SB - Olomučany 7:3 - proti Olomučanům hrajem vždy dobrá utkání, protože to není až tak běhavý mančaft a daří se nám vynutit náš styl hry. Dnes jsme měli štěstí v efektivnosti, nebo spíš jejich golman moc dobře nezachytal. A pozvolné útoky Olomučan už se nám povedlo pohlídat. Góly: Mára (Masáro), Masáro, Kakin (Masáro), Masáro (Zdenek), Masáro (Mára), Zdenek (Mára), Masáro (Vašek). Nej. hráč: Masáro.

5.11. ...

Habanero - SB 6:2 - hned v úvodu jsme inkasovali gól a pak ještě jeden za první poločas. Přestože jsme v začátku poločasu dostali ještě jeden, vzápětí jsme se dostali do hry dvěma góly a bylo vidět, že Habanero znervóznělo. Ale závěrečný tlak se nám nepovedl a několikrát jsme propadli a v posledních minutách jsme inkasovali 3 góly. Góly: Mára (Masáro), Mára (Zdenek). Nej. hráč: Mára.

28.10. ...

SB - OSK 3:3 - jako vždy se hrála otevřená hra s OSK, které nikdy moc nebránilo. Běhavý důrazný mančaft nám vždy dělal problémy a remízu berem pozitivně, i protože jsme dokázali zápas srovnat. Góly: Kakin (Novas), Novas (Zdenek), Vašek (David). Nej. hráč: David.

21.10. ...

SB - FPO B 4:4 - pokud se někdo podívá na výsledky FPO-B z minulého roku a srovnáte se sestavou, která nastoupila, tak je vidět přímá úměra podle toho kolik hráčů nastoupilo z A týmu. Minulý zápas (na jaře) jsme s tímto týmem prohráli, kdy se nám nepovedlo uhlídat na brejky Matušky z Ačka. A dnes zde opět byl. I díky tomu, že FPO nemělo svého golmana a chytal Fero, tak se nám povedlo dát 2 góly hned na začátku utkání. Následovala chybička, kdy se Matuška opět nemýlil. Pak jsme nějakou delší dobu hájili těsné vedení spíše zataženou obranou. Ale do poločasu se nám náskok udržet nepovedl. Do druhého poločasu se šlo s vyrovnaným skóre 2:2. Zvýšení aktivity se nám nevyplatilo, neustáli jsme jeden brejk 3 na dva. To nás asi mírně paralyzovalo a branku jsme dostali ještě jednu. Deset minut do konce nebylo na co čekat a začali jsme do toho jít naplno, hop nebo trop. Ale bohužel do zatažené obrany. Ale přesto se nám povedlo 2x skórovat a uhrát aspoň remízu. Pochvalu si zaslouží Kuba, který chytal své první utkání ve futsalu. Góly: Novas (Kuba), Zdenek (Kakin), Mára, Mára (Zdenek). Nej. hráč: Mára.

15.10. ...

SB - Spešov 0:3 - začátek tohoto zápasu jsme začali bez střídání, v průběhu přišla Verča. Vzhledem k naší únavě jsme nechali Spešovu aktivitu a to se nám hodně nevyplatilo, protože už ve 3. minutě jsme prohrávali o 2 góly. Jako bychom si mysleli, že bude stačit zatáhnout obranu a ono to půjde samo. Konečně nás to donutilo hrát aktivněji a celý zápas se naše aktivita pomalu zvyšovala. Ale štěstí na góly jsme si vyplýtvali už zápas předtím. Tentokrát to byly asi 2 tyčky a dvakrát nastřelený obránce na brankové čáře a spoustu dalších šancí. Bohužel se nám nepovedlo utkání zdramatizovat, i když nás snaha stála opravdu hodně sil.

15.10. ...

PRO-STATIC B - SB 7:4 - ve druhý hrací den jsme si šli bohužel pro prohru s jednoznačným favoritem tohoto utkání a možná i na vítěze celé ligy. Nám se rozšířila marodka a vzhledem k souběžným zápasů JKP, jsme byli rádi, že jsme se sešli aspoň akorát do pole (bez střídání) a ještě k tomu si musel do brány stoupnout Vašek a David. V zásadě jsme nehráli až tak špatné utkání. Díky dvou rychlým gólům do naší sítě Prostatic hrál velmi uvolněné a relativně kontrolované utkání. Což nám otevíralo jejich obranu a my si vytvářeli spoustu brejkových situací z naší hry hodně zezadu. Velice těžko odhadovat, jak by vypadalo utkání, kdybychom střídali a měli svého golmana. Góly: Kakin (Zdenek), Zdenek (Mára), Vašek (Zdenek), Vašek (Zdenek). Nej. hráč: Vašek.

1.10. ...

Mafia - SB 0:4 - vzápětí nás čekal druhý zápas s Mafií, která porazila DNB těsně před našim zápasem. Mafie bohužel neměla nikoho na střídání a to se výrazně projevilo na jejich výkonu. My jsme relativně snadno Mafii přehráli a mít víc štěstí, tak zvítězíme výrazně s větším náskokem ve skóre. Proto dnešní den hodnotíme hodně negativně, protože jsme si měli odvést 6 bodů. Góly: Zdenek (Zdenek V.), Vašek (Tom), Vašek, Vašek (Zdenek).

1.10. ...

SB - DNB Blansko 1:4 - první hrací den nám připravil staronového soupeře DDM přejmenovaného na DNB. Vzhledem k tomu, že kluci měli zápas v nohách a my měli v minulosti s DDM hodně dobré výsledky, tak jsme si na zápas věřili. Začali jsme hrát aktivně a vytvořili jsme si spoustu šancí, ale ne a ne dát gól. DDM hráli výrazně více na brejky a prakticky s pár povedených šancí se jim povedlo získat maximum. Zápas jsme si prohráli prakticky sami mizernou produktivitou. Gól: Tom (Zdenek).

1.7. ...

1. místo na turnaji DG 307 Dolní Lhota 2017 - naše sestava: Standa, Zdenek, David, Masaro, Mára, Fero, Fero ml. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým... více zde v síni slávy.

26.3. ...

SB - FC Spešov 2:2 - v tomto dnešním druhém utkání nám o nic nešlo. Naše sestava byla ochuzena o účast Tomáše, jinak stejná jako v předchozím zápase. Jednalo se o poslední zápas v sezóně, kdy 4. místo už bylo jisté. Přesto, že Spešov byl na tom úplně stejně, tak do toho šel daleko agresivněji a zbytečné fauly nás jen zbytečně provokovali. Ale jinak vesměs nic neukázal a my spíše odezvdaně obhajíli v pohodě remízu 2:2. Góly: Zdenek (Novas), Novas (Zdenek).

26.3. ...

SB - Mafia-MK Černá Hora 6:2 - obhájit 4. místo pro nás znamenalo, vyhrát tento zápas nebo aspoň remizovat v dalším zápase se Spešovem. Naše sestava: Standa, Zdenek, Vašek, Verča, Mára, Novas, Tomáš, Zdenek V. Prakticky od začátku utkání jsme se ujali vedení a náskok jsme pomale zvyšovali. I když jsme jim dovolili nám dát dva góly, tak se vůbec o nějaké zdramatizovaní nejednalo. V zápase jsme byli kombinačně výrazně lepší a velice dobře jsme bránili. Po zápase jsme mohli slavit 4. místo. Góly: Tomáš (Zdenek), Tomáš (Novas), Mára (Tomáš), Zdenek, Zdenek V. (Standa), Mára (Novas). Nej. hráč: Tomáš.

19.3. ...

SB - 4FUN 8:3 - pro nás asi hodně důležité utkání proti 3. mančaftu. Jednak nám 3 body mohli zajistit 5. místo, dát šanci 4. místo a malou teoretickou naději na 3. místo. Dále měl tento zápas ukázat, zda se silného soupeře nelekneme, zvláště když nastoupil bez střídání a očividně bez některých podpor. Naše sestava se rozrostla ještě o Verču. Od začátku utkání jsme hodně dobře bránili a Standa v bráně byl vždy na svém místě. Hrálo se oboustranně spíše ze zajištěných obran. V takovémto případě první gól je velmi důležitý, protože pak prohrávající mančaft musí otevřít hru. A to štěstí jsme měli my. Soupeř před půlí zkusil výrazně zvýšit aktivitu, ale odměnou mu byla druhá obdržená branka. V tomto okamžiku jsme byly nakonci a do druhého poločasu jsme nastupovali s velkou psychickou pohodou. Drobná přestřelka na začátku druhého poločasu sice drobně na oko zdramatizovala průběh, ale vzápětí se nám povedlo opět náskok zvýšit. Pak už jsme dohráli víceméně v klidu a přidali jsme i gól do prázdné brány. Každopádně si zaslouží pochvalu všichni hráči, protože tento zápas jsme zvládli excelentně. Góly: Tomáš (David), Tomáš (Zdenek V.), Masáro (David), Tomáš (Zdenek), Tomáš, Masáro (Tomáš), Masáro (Mára), Masáro (Tomáš). Nej hráč: Standa, David, Masáro, Tomáš.

19.3. ...

DDM - SB 2:12 - vzhledem k aktuální herní pohodě nám tento zápas neměl dělat nejmenší problémy. DDM dnes nepřišlo s nejsilnější sestavou a o to více jsme si věřili. Naše sestava: Standa, Zdenek, David, Novas, Masáro, Vašek, Mára, Zdenek V., Tomáš. Od začátku se hrál otevřený fotbal, kdy jako by jsme si natolik věřili, že je přestřílíme, tak jsme nechávali velké díry v obraně. Ale produktivita soupeře byla mizerná. Z nepřeberného množství šancí dal pouze dva góly, opačně však se do jejich brány kupily. Jakmile jsme utekli na větší náskok asi 5 minut před koncem, tak jakoby psychycky zápas vzdali a my jsme díky tomu dali dalších 5 gólů. Z našeho dnešního pohledu asi nejslabší soupeř ligy. Góly: Novas (Zdenek V.), Vašek (David), Zdenek V., Zdenek V. (Zdenek), Tomáš (David), Vašek (Zdenek), Tomáš (Masáro), Novas (Zdenek), Tomáš (Masáro), Masáro, Vašek (David), David.

11.3. ...

PRO-STATIC B - SB 3:2 - dnešní jednozápas jsme nastoupili (v sestavě Zdenek, Kakin, Standa, David, Masáro, Vašek, Mára a Zdenek V.) proti nejlepšímu týmu letošní sezóny, který měl na kontě zatím pouze jednu prohru. Mohli jsme prakticky jen překvapit. To, že se budem muset pustit do ofenzivy rozhodla už první minuta, kdy jsme hned inkasovali. Hrál se hodně otevřený fotbal. Soupeř si očividně věřil, že nás přestřílí, takže si s obranou až tak moc hlavu nelámal. Proto jsme relativně snadno snížili skóre hned po inkasování druhého gólu. V druhém poločase jsme bohužel obdrželi prakticky vlastním gólem Vaška 3. bránu. Měli jsme na to 13 minut ještě zkusit něco s utkáním udělat. Průběh vypadal hodně podobně jako v prvním poločase, soupeř prakticky nebránil a jen naše dnešní slabá potence nám byla překážkou. Dvě minuty před koncem jsme konečně snížili na rozdíl jednoho gólu a kupodivu soupeř ani teď nezačal výrazně bránit. Za poslední 2 minuty jsme si vypracovali několik opravdu hodně slibných šancí, jen nám chybělo trochu štěstíčka. Ale samozřejmě jsme měli hodně štěstí i v obranné fázi, že už dávno nám soupeř s nejlepším útokem v lize neutekl. Konečný výsledek nás na jednu stranu mrzí, že jsme byli blízko od cenného skalpu, ale také nám dává spokojenost, že jsme uhráli slibný výsledek. Góly: Zdenek (Zdenek V.), Zdenek V. (Zdenek). Nej. hráč: Zdenek V., Standa.

26.2. ...

FPO - SB 3:5 - FPO dnes remizovalo se Spešovem. Na jednu stranu špatná zpráva, že Spešov, který nám šlape na paty získal bod nad FPO, ale i dobrá zpráva, že FPO je dnes hratelné. Hratelnost byla vidět i ze soupisky, kde bylo hodně "posil" z B týmu. Do brány si opět stoupl David a dva hráči zůstali na střídačce (sestava: David, Zdenek, Vašek, Masáro, Verča, Novas, Mára). Od začátku se hrála relativně otevřevrená hra, ale né žádná divočina. Utkání bylo velice vyrovnané jak v obraně, v kombinaci i v jeden na jednoho. FPO mělo dlouhou dobu výhodu jednobrankového vedení z 11. min, ale jakmile se jim konečně povedlo náskok zvýšit. Za minutu jsme ho snížili na 2:1 krásnou střelou Vaška po chybě soupeře. Dalších šest minut se hrálo ve stejném duchu a jakmile soupeř navýšil skóre, my jsme opět snížili za minutu 3:2. Po třech minutách, takže asi už 5 min před koncem se nám povedlo konečně utkání vyrovnat. A za dvě minuty dokonce otočit na naší stranu. Poslední gól už padl do prázdné brány 5 sekund před koncem. Dnešní utkání rozhodly góly po chybách a FPO jich udělalo víc. Góly: Vašek, Vašek (Masáro), Novas (Masáro), Zdenek (Novas), Masáro (Mára). Nej. hráči: Vašek+Masáro.

19.2. ...

SB - FC Olomučany 2:0 - na dnešní jednozápas jsme se sešli ve dvou nastřídání v sestavě bez brankáře, do brány musel zaskočit za vykartovaného Standy David (sestava: David, Zdenek, Kakin, Vašek, Novas, Mára, Tomáš). A to ještě Kakin avizoval, že musí druhý poločas pryč. Do zápasu jsme chtěli nastoupit opatrně, raději mírně zezadu,abychom hlavně neinkasovali. Olomučany jsou vyzrálý mančaft a při vstřelení gólu by to zatáhli a my bychom měli hodně složitou situaci. I přes více defenzivní hru jsme si vytvořili několik šancí, ale gól ne a ne padnout. Za zmínku stojí šance Tomáše, který si zahrál kulečník s tyčkami, ale i tak gól nepadl. Soupeř dokázal také vystřelit hodněkrát, ale často z větší dálky a přímo na ruce vždy perfektně postaveného Davida. První gól padl až v 25. min a tam se lámal zápas. Soupeř musel vytáhnout hru, ale přesto jsme ho relativně v pohodě bránili. V té době jsme byli celkem pasivní směrem dopředu, ale účel světí prostředky. Asi tři minuty před koncem začali hrát powerplay. Jejich golman zatáhl balón až k našemu rohu, kde ho Tomáš získal a přes celé hřiště skóroval do prázdné brány. Poslední dvě minuty se prakticky už jen dohrávalo formálně. Góly: Vašek (Tomáš), Tomáš. Nej. hráč: David.

12.2. ...

KOBRA Blansko - SB 2:7 - dnešní zápas byl velice zajímavý. Náš tým byl favoritem (sestava: Standa, Zdenek, Zdenek V., Chemál, Vašek, Novas, Masáro, Kakin) a zároveň se hraje proti běhavému ambicioznímu týmu, to vždy zavání průšvihem. A taky přesně tak vypadala první polovina zápasu. Nám se nedařilo překonat brankáře a naopak jsme dva góly inkasovali, protože jsme hráli otevřenou hru. Kdyby byl soupeř silnější, tak těch gólů mohlo být klidně pět. Vrchol byl červená karta našemu brankáři za ruku asi minutu před poločasem, kdy do brány šel Vašek a následovalo 2 min oslabení. Druhý poločas ještě v oslabení se podařilo Zdenkovi V. dát z velkého úhlu gól. A chvíli poté už v plném počtu ještě jeden jakoby přes kopírák, což soupeře totálně rozložilo. V době kdy mysleli, že mají zápas pod kontrolou, bylo najednou všechno špatně. Nám už pak nědělalo problém ještě pět gólů přidat:). Góly: Zdenek V. (Masáro), Zdenek V. (Novas), Masáro (Novas), Zdenek V. (Chemál), Zdenek V. (Zdenek), Masáro (Zdenek V.), Masáro (Chemál). Nej. hráč: Zdenek V.

4.2. ...

SB - Sezbo Blansko 7:1 - díky dnešnímu velkému počtu na střídáni jsme šli do tohoto zápasu v plné síle, už rozběhaní. Sezbo hrálo oproti BlueForce spíše otevřenou hru (možná z důvodu, že se nám podařilo dát gól hned v úvodu), jejich hráči byli daleko méně běhavější a důraznější. To nám vyhovovalo. Hned od začátku jsme se ujali vedení a postupně jsme náskok zvyšovali. I když soupeř snížil na 4:1, tak jako by se nic nestalo a my v pohodě jsme si šli pro další góly. Góly: Masáro (Kakin), Masáro (Mára), Masáro, David (Novas), Mára (Masáro), Kakin (Novas), Masáro. Nej. hráč: Masáro.

4.2. ...

BlueForce Blansko - SB 1:2 - dnes stejně jako minule jsme se sešli s pěti na střídání (Standa, Zdeněk, Chemál, Kakin, David, Novas, Masáro, Verča, Vašek, Mára). Dnes nás ale čekal dvojzápas bez přestávky, takže tento počet byl spíše pozitivum. Dále si do brány stoupla naše opora Standa, což nám dodalo na jistotě. Mladící z BlueForce bez dvou nejlepších hráčů zvolili hru ze zajištěné obrany. A hráli to fakt dobře. My jsme měli šancí pomálu a trochu i smůly, když 2x zazvonila tyč. Naštěstí soupeř nebyl efektivní v koncovce. První gól padl až těsně před poločasem, což nám opravdu moc nepřidalo. Druhý poločas převážně kopíroval ten první. Deset minut před koncem jsme pořád prohrávali 0:1. Naše aktivita sice rostla, ale vždy chyběl jen malý kousek úspěchu. Na nohy nás dostala až standartní situace, kdy lze hovořit o nezkušeném bráněním, protože nechat našeho hráče úplně volného před bránou, je fakt chyba. Posledních 10 minut se hrálo opět hlavně před soupeřovou bránou, ale ne a ne tam něco propašovat. To se naštěstí povedlo až v poslední minutě. Z tohoto pohledu zápas hodnotíme jako spíše nepovedený, ale velice šťastný. Góly: Novas (Zdenek), Novas (Kakin). Nej. hráč: Standa.

29.1. ...

SB - FPO B 3:5 - dnešní zápas byl pro nás smolný. Jednak jsme neměli golmana, tak si do brány stoupnul Kakin a zadruhé nás přišlo na zápas rekordně 5 na střídaní (Zdenek, Kakin, Vašek, Mára, Novas, Chemál, David, Masáro, Zdenek V., Tom), což už je těžké, se dostat pořádně do tempa. Zvláště, když se hraje jen jeden zápas. FPO B se sešlo v dobré sestavě a to ještě posílené z A mužstva. Prakticky nás donutili hrát to, co nemáme rádi. My jsme útočili hodně do plných a tím jsme jim otevřeli hru. Šance jsme si dokázali vypracovat, ale smolně vždy chyběl jen malý kousíček na úspěch. Naproti tomu, soupeř byl výrazně efektivnější a trestal naše chyby. Zvláště je nutno vystihnout hru Matušky, který v otevřené hře byl jako ryba ve vodě a nešel prakticky zastavit. Jeho výkon mu byl odměněn hatrickem. Ze zpětného pohledu jsme raději asi měli volit jiného brankáře a hrát více ze zajištěné obrany. Asi došlo k podcenění soupeře. Góly: Novas, Zdeněk V. (Mára), Tom (Zdeněk). Nej. hráč: nikdo.

14.1. ...

SB - Habanero 5:2 - do zápasu jsme nastoupili se 3 na střídání (Novas, Masaro, Verča, Standa, Vašek, Mára, Zdenek V., Tom), což je v poslední době spíše minimum. V tomto zápase jsme ukázali svou psychickou převahu a relativně snadno jsme porazili Habanero. Opět jsme ukázali, že rychlý obdržený gól nás nezlomí a v poločase už jsme vedli 3:1. Druhý poločas už jsme si náskok udrželi. Góly: Tom, Mára (Tom), Tom (Novas), Novas (Tom), Masáro (Mára). Nej. hráč: Tom.2016
20.12. ...

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017 - všem hráčům a příznivcům Staroblanska přejeme krásné prožití svátků vánočních, hodně dárečků (např. nové kopačky, fyzičku, střelu) a hodně zdraví a sportovních úspěchů v novém roce 2017 přejí Čadíci (A+Z+A+A+D).

18.12. ...

4FUN - SB 6:4 - druhý zápas byla předehrávka prvního lednového termínu proti lídrovi tabulky soutěže. Hráli jsme v sestavě z předchozího zápasu bez Kakina, tedy se třemi na střídání. Hned od začátku bylo vidět, že mlaďoši z 4FUN jdou do toho naplno. Nenechávali nám téměř žádné místo, o každý balón se muselo tvrdě bojovat. Přesto se nám povedlo prosadit hned v úvodu, nedávná posila Tom se krásně obtočil kolem obránce a levou nohou poslal míč k tyči. Hráli jsme vyrovnané utkání, soupeř byl asi o kousek lepší. Těsně před poločasem za stavu 2:2, rozhodčí výrazně pomohl soupeři, když nařídil podle našeho názoru nesmyslnou penaltu. Poločas 3:2. Druhou půlku utkání pokračovalo ve stejném duchu. Po inkasované brance v úvodu jsme dlouho nemohli vstřelit gól. A začínalo to s námi vypadat bledě. Až 3 min před koncem se 2x po sobě prosadil Tomáš a rázem bylo vše jinak 4:4. V tomto okamžiku jsme asi utkání prokaučovali. Měli jsme nasadit 4 obránce a soupeře nepustit za půlku, ale místo toho jsme zbytečně hráli mírně vabank a soupeř se štěstí v necelých dvou minutách skóre opět posunul na svou stranu. Snaha o srovnání pomocí totální ofenzívy byla okamžitě potrestána. Vzhledem k předvedené hře velká spokojenost, vzhledem k průběhu utkání, mírné zklamání, protože nám k bodu chyběl opravdu kousíček. Góly: Tom (Zdenek V.), Tom (Zdenek V.), Tom (Masáro), Tom (Zdenek). Nej. hráč: klobouk dolů nad Tomem, který se 4x prosadil v tak těžkém zápase.

18.12. ...

SB - DDM 9:4 - poprvé jsme se sešli v počtu 4 na střídání (Zdenek, Vašek, Kakin, David, Novas, Mára, Masáro, Tom, Zdenek V.), což bylo důležité pro dnešní dvojzápas. Plán byl především porazit DDM a pak zkusit uhrát něco rozumného s lídrem soutěže. Vzhledem k sněhové kalamitě a termínu utkání většina hráčů přišla na poslední chvíli nebo i pozdě. Do zápasu jsme nastoupili vlažně, nerozhýbaní, oproti tomu DDM už zápas hrálo. Po třech chybách, po třech střelách na bránu během prvních pěti minut padly tři góly. Tento šok nás ale nezaskočil a začali jsme soupeře přehrávat. Do poločasu se skóre ustálilo na 4:4. Hned na začátku druhého poločasu jsme dali dva góly, které soupeře úplně zlomily. Přestalo se jim dařit už cokoliv. Vrcholem snad bylo, když hráč soupeře šel sám na Vaška, udělal mu perfektní kličku a následně netrefil prázdnou bránu. My jsme si vytvářely řadu šancí a postupně jsme zvyšovali náskok. Kdybychom některé akce neřešili laxně, bylo by skóre ještě vyšší. Góly: Kakin (Masáro), Tom (Zdenek V.), Zdenek (Masáro), Masáro (Kakin), Zdenek, Tom (Masáro), Masáro (Zdenek), Masáro (Zdenek), Masáro (Tom). Nej. hráč: Masaro.

10.12. ...

OSK Blansko - SB 5:5 - druhý dnešní soupeř byl obávané OSK, čerstvě nás posílil Novas. S tímto týmem máme spíše zápornou bilanci. Dále je to spíše běhavý tým, což nám dělá problémy. Přestože se nám povedlo hned v druhé minutě střelit krásný gól (David), tak to bylo možná i na škodu, protože OSK okamžitě výrazně zvýšilo aktivitu. A zaslouženě zápas otočilo. Přesto jsme si dokázali vytvořit několik šancí, a jednu proměnit, ještě 3 min před koncem poločasu.2:3 Druhý poločas začal hodně obdobně. OSK nenechávalo nic náhodě a tlačilo na nás, poctivě si nás obsazovalo, nechávalo nám minimum místa na rozehrávku. Díky tomu nám utekli na dvougólový náskok. Nám nezbylo než hru více otevřít a zkusit něco s výsledkem udělat. Tím začala přestřelka v posledních 10 min. V pravý čas se ukázala naše nová posila, kdy Tom dal gól po vybojovaném míči, dobře rozehrál přímák na Davida a následně krásnou střelou srovnal skóre minutu před koncem. Tím jsme soupeři oplatili ztrátu bodů těsně před koncem utkání, což jsme jim dlužili z prvního ligového utkání. Góly: David (Tom), Zdenek (Novas), Tom, David (Tom), Tom (Zdenek). Nej hráč. Tom.

10.12. ...

Sezbo Blansko - SB 2:6 - na dnešní dva zápasy jsme si přišli v méně tradiční sestavě (Kakin, Zdenek, Verča, David, Masáro, Mára, Tom). Do brány se postavil Kakin, který ještě na podzim nehrál, kvůli zranění. A dále nastoupil nový hráč na soupisce Tomáš Vach. Mírná nejistota z netradiční soupisky se rozplynula, když jsme během 5-ti minut vedli nad Sezbem. Následně jsme mírně polevili, asi jsme se zase začali šetřit na druhý dnešní zápas. Toho soupeř využil, zatlačil nás zpět a skóre postupně vyrovnal. Nám se povedlo naštěstí dát ještě gól do šatny, což nám pomohlo se zvednout. Půlka 2:3. Druhý poločas byl už byl pevně v našich rukou, rozhodly to dva rychlé góly těsně po pauze. Góly: Zdenek (Tom), Verča (David), Mára (Tom), Masáro (Tom), Masáro (Mára), Mára (Masáro). Nej. hráč: Kakin (na to, že to není golman a je nejmenší, chytal perfektně).

3.12. ...

FPO Blansko B - SB 1:9 - k dnešnímu jedno-zápasu s papírově nejslabším soupeřem jsme nastoupili se třemi hráči na střídání. Sestava: Zdenek, Vašek, Verča, David, Masáro, Mára, Zdenek V., Novas. Bohužel si musel do brány stoupnout Vašek, protože Standa byl zraněn. Toto utkání bylo pro nás pikatní, Fero, Žak a Míra Nejeschleb jsou hráči exSB. FPO B se tuto sezónu nedaří, i když mají hráče, kteří by mohli klidně hrát střed tabulky. Takto vypadal i jejich výkon. Nedůslednost v obraně, nepřesnost v útoku, malá snaha se vracet zpět. V poklidu jsme si odnesli očekávané body. Góly: David, Masáro (David), Mára (David), Masáro (David), Masáro (Mára), Zdenek V. (Novas), Novas (Vašek), Mára (Masáro), Novas (Masáro). Nej. hráč: Masaro (hatrick).

27.11. ...

SB - BlueForce Blansko 4:3 - druhý zápas byl naprosto opačný než první. My jsme byli ti favorité, my jsme byli ten míň běhavý tým. Další nováček složený z mladých kluků a ještě s 6 hráči na střídání do zápasu nastoupil opravdu velmi aktivně. K naší smůle zraněný Staňa musel hned na začátku zápasu odstoupit, nahradil ho David, což bylo pro nás velké oslabení hlavně v obraně. Přestože se nám povedlo dát dva góly hned v úvodu zápasu, soupeř svou aktivitou dokázal do poločasu skóre vyrovnat. Poločas 2:2. V druhém poločase jsme se opět ujali vedení. Místo na obranu jsme se více soustředili na zvýšení skóre, což se nám vymstilo opět vyrovnáním. Posledních pět minut se hrálo opravdu kdo z koho. Soupeř naštěstí asi 2x netrefil prázdnou bránu, naopak nám se povedlo zápas rozhodnout v uplném závěru. Góly: Novas (Zdenek V.), Masáro (Mára), Zdenek V. (Novas), Zdenek (Masáro). Nej. hráč: David.

27.11. ...

FC Olomučany - SB 3:4 - k dnešnímu dvojzápasu jsme nastoupili už v ustálené sestavě (Zdenek, Staňa, Mára, Novas, Masáro, Verča, David), pouze Vaška vystřídal Zdenek V., který se delší dobu léčil. Taktika byla jasná, hrát poctivě odzadu. Soupeř jako favorit musel tvořit hru a očividně jim to dělalo dost problémy a hlavně vracení se zpět. Přestože jsme inkasovali jako první, povedlo se nám vzápětí vyrovnat nádhernou střelou z přímého kopu téměř z nulového úhlu od Masara. Další gól padl až z penalty na konci poločasu za faul ve vápně. Poločas 2:1. Hned na začátku druhé půle se nám povedlo skóre podruhé vyrovnat. Další 2 góly přišli postupně během poločasu. Dvougólový náskok jsme se asi 3 min před koncem rozhodli bránit a tato pasivita se nám nevyplatila, soupeř snížil. Naštěstí už to byl poslední gól v zápase. Góly: Masáro, Mára (Zdenek V.), Novas (Zdenek V.), David (Mára). Nej.: Zdenek V.

13.11. ...

SB - FFK KOBRA Blansko 8:7 - druhý zápas jsme hráli s novým soupeřem v lize. Vzhledem k dosavadním výsledkům nováčka, jsme byli papírově silnější. Hned na začátku jsme dostali dva relativně laciné góly a bylo viditelné, že nás předchozí zápas stál víc sil, než jsme chtěli. Mladíci hodně běhali, i když často chybovali, tak dokázali hned bojovat o míč zpět. Postupně jsme začali zvyšovat aktivitu a začali jsme střílet góly. Moc nám to ale platné nebylo, protože jsme byli nedůrazní v obraně a soupeř si tak dokázal držet gólový náskok. Poločas 5:3. Druhý poločas byl ve stejném duchu, kdy jsme jednou propadli na gólový rozdíl dokonce třech branek. Naštěstí ještě navýšením naší aktivity se nám povedlo skóre vyrovnat asi dvě minuty před koncem. Přestože jsme si při tajmu řekli, že zbytek zápasu odehrajem zezadu, hned po rozehrávce se nám povedlo projít přes soupeře a úspěšně zakončit. Soupeře tento gól úplně odrovnal a začali do nás bezdůvodně kopat. To už bylo jasné, že naší bránu neohrozí. Góly: Masáro (Zdenek), Masáro (Zdenek), Vašek (Mára), Vašek (Mára), Novas (Staňa), Mára (Masáro), Masáro (Zdenek), Vašek (Novas). Nej. hráč: Masaro

13.11. ...

SB - FPO Blansko 2:9 - začátek prvního dnešního utkání jsme zahájili v oslabení (Zdenek, Staňa, Mára, Novas), protože někteří naši hráči nestihli začátek. Přestože jsme udělali obranný blok, soupeř nenechal nic náhodě a střílel z každé příležitosti. Za těch 5min jsme stihli dostat 3 góly a následně další dva poté co nás Verča posílila v poli. A bylo jasno. Dnes je pro nás dominantní druhý zápas, teď musíme šetřit síly a hrát tak, abychom nedostali debakl. Poločas 5:0. Druhý poločas už jsme hráli se dvěma na střídání, kdy dorazil Masáro a Vašek. To že se nám povedlo dát dva góly nebylo nějakou zvýšenou snahou ale spíš po chybách soupeře. Góly: Novas (Vašek), Zdenek (Mára). Nej. hráč: Staňa

5.11. ...

RS Habanero - SB 2:3 - dnes jsme nastoupili k jednomu utkání nezvykle brzo ráno v 8:00 se dvěma na střídání. Sestava: Staňa, Zdeněk, Mára, David, Masáro, Novas, Vašek. Průběžná tabulka mluvila ve prospěch Habenera, které aktuálně bylo první. To v nás budilo respekt. Rozhodli jsme se, že si na soupeře počkáme. Ale tento systém hry jsme záhy změnili, protože naše napadání jim dělalo celkem velké problémy. Bohužel jsme celkem brzo inkasovali gól, o to víc jsme začali hrát aktivněji. A do poločasu se nám povedlo ještě vyrovnat, kdy Mára šel sám na golmana a poslal balón k delší tyči. Druhý poločas se hrál nějakou dobu bez gólu až do doby, kdy se nám povedlo vykombinovat soupeře a dát gól téměř do prázdné brány. Soupeř však po chvíli vyrovnal skóre. My jsme si vzájemně řekli, že remíza nám stačí a že budeme hrát raději ze zadu. Soupeř však šel na výhru, ale k jeho smůle šance neproměnil. Nám se povedlo využít uvolněné obrany a opět po pěkné kombinaci jsme asi 3 minuty před koncem přešli do vedení. Výsledek už jsme až nečekaně v pohodě uhlídali. Góly: Mára (David), Masáro (Zdenek), Masáro (Mára). Nej. hráč: všichni za kolektivně vyrovnaný výkon.

29.10. ...

Mafia-MK Černá Hora - SB 5:3 - do druhého zápasu jsme šli s větším respektem. Silnější soupeř z Černé Hory zvaný Mafie, měl mimo jiné výhodu odpočinku a více hráčů na střídání. Hrálo se celkem vyrovnané utkání se šancemi na obou stranách. Bohužel soupeř byl přesnější v koncovce. My jsme si doslova vylámali zuby na vynikajícím jejich golmanovi. Chvílemi jsme až žasli jak čte hru a dokáže se přemísťovat a vybíhat tak, aby vždy perfektně minimalizoval úhel. Vzhledem k výsledku nás může mrzet, že jsme se nechali vyprovokovat hrát otevřenější hru, kdy my jsme si svou bránu neuhlídali vícekrát. Góly: Vašek (Masáro), Vašek (Novas), Mára (Vašek). Nej. hráč: Masáro.

29.10. ...

FC Spešov - SB 2:4 - dnes jsme měli na programu dvojzápas proti soupeřům, kteří hráli proti sobě zápas před náma. My jsme se sešli v počtu tři na střídání, což je asi ideální počet pro dvojzápas. Sestava: Staňa, Zdenek, Vašek, Masáro, David, Mára, Verča, Novas. První soupeř Spešov byl tím poraženým a očividně jim nepovedený zápas vzal hodně sil. Protože se pro nás jedná o hratelného soupeře, šli jsme do zápasu naplno. Pěkně jsme napadali u jejich brány. Tato hra se nám v prvních 5ti minutách nevyplatila a my inkasovali dva góly. Nás to ale nezaskočilo a šli jsme si za svým. Paradoxně přestože vedli, hráli pořád dopředu, ale už neměli sílu se vracet. To že jsme postupně nastříleli jen 4 góly, byla jen naše nemohoucnost, dát góla ve velkých šancích. Góly: Vašek (Masáro), Masáro (Vašek), Vašek (Masáro), Novas (Vašek). Nej. hráč: Vašek.

23.10. ...

SB - PRO-STATIC Blansko B 1:8 - dnešní sestava byla: Staňa, Zdeněk, Novas, Vašek, Verča, Mára, David, což je opět idealní počet. Prostatic B posílený hráči z A mužstva FPO, kteří hrají kraj, je složené většinou z hráčů o level nebo i dva výš než zrovna na co máme. Proto jsme chtěli od začátku hrát pěkně odzadu a držet skóre na hratelné úrovni. Sice jsme brzo inkasovali a zanedlouho ještě jednou, ale vzápětí se nám povedlo snížit na 2:1 Mára (Novas). Při tomto skóre bylo vidět určitá nervozita soupeře a dokonce nakupení několik chyb, které jsme bohužel nedokázali využít. Zde se asi lámal zápas, protože nám soupeř utekl o další góly, což nám úplně vzalo vítr z plachet a začínalo to zavánět debaklem. Nakonec se skóre zastavilo na 8:1. Gól: Mára (Novas). Nej. hráč: Novas.

8.10. ...

SB - OSK 3:3 - tak jsme se sešli k prvnímu zápasu nové sezóny v počtu tak akorát, tzn. 2 na střídání. Sestava: Staňa, Zdeněk, Novas, Vašek, Verča, Mára, Massaro. Přes léto se nám téměř žádný společný trénink nepovedl, tak podle toho vypadal i začátek prvního poločasu. Hledali jsme samy sebe a tak nějak nevěděli, co hrát. Lépe pohybující se soupeř nám zaslouženě dal gól z jedné šance, kterou sice Staňa chytil, ale už jsme nepokryli dorážku. Ke konci prvního poločasu jsme se začali osmělovat a po pár pěkných přihrávkách jsme si vytvořili několik šancí. Asi nejblíž jsme byli gólu při tyči u vinglu, kterou trefil Novas. Půlka 0:1. Druhý poločas jsme zahájili naštěstí ve stejném duchu a ještě o kousek víc aktivněji. Zanedlouho jsme zaslouženě vstřelili vyrovnávací gól po perfektním výhozu Staně přímo na Zdeňka, který mohl jít sám na golmana. Vzápětí se nám povedlo dát ještě 2 góly, jednou po pěkné kombinaci prostřelil Masáro (Novas) golmana mezi nohy a podruhé po chybě se dostal míč opět k Masárovi (Novas), který se opět nemýlil. Osm minut do konce jsme vedli s výrazným náskokem a rozhodli jsme se výsledek bránit. Do zavřené obrany se soupeř prakticky nedokázal dostat. My jsme bohužel, ale párkrát v našem bloku polevili a šli jsme do protiútoku. Neproměněné šance nás stály výhru, protože jsme umožnili soupeři hrát do neposkládané obrany. A ten měl ohromné štěstí, protože z minima šancí dokázal dát dva góly a to ještě hodně se štěstím. Jednou se jednalo o né přiliš povedené zpracování dlouhého balónu, které náš golman nečekal a míč se dokutálel až do brány. A po druhé přesně sekundu před koncem doklepnutí nepovedené střely u vzdálenější tyče. Přestože se jednalo o běhavého soupeře, tak paradoxně nám nechával hodně prostoru na naší rozehrávku i následnou kombinaci dopředu. Vzhledem k průběhu zápasu nás remíza 3:3 mrzí. Góly: Zdenek (Staňa), Masáro (Novas), Masáro (Novas). Nej hráč.: Staňa (především za luxusní výhozy po celý zápas).

27.9. ...

Zhodnocení sezóny 2015/16 - A je u konce pátý ročník futsalu. Sezónu jsme odehráli se zdravým jádrem, co už několik let plus s novou posilou Masárem, v jarní části pak se Zdenkem Vachem. Podzimní část soutěže se nám podařilo skončit uprostřed tabulky se 13 body na 8. místě. Katastrofální byla jarní část, kdy jsme vyhráli jen jeden zápas a skončili předposlední se 6ti body. Celkové 9. místo ze 12ti týmů lze hodnotit jako dobré, jelikož díky jarní části jsme mohli být poslední. Poslední tým měl o pouhé tři body méně. Loni jsme uhráli pouze 9 bodů, letos 19, takže aspoň mírné zlepšení, i když přibyl jeden tým, takže bodů mělo být daleko více. Jako každoročně jsme obhájili post nejslušnějšího týmu. Dalším pozitivem byl náš nejlepší střelec - nový hráč Masáro, který nastřílel 18 gólů a 8krát nahrál, tím převyšuje všechny ostatní několikanásobně. Tím získal i titul nejlepšího hráče s 8 nominacemi. Nejvíce hrajícím hráčem byl kapitán Zdenek s 21 účasti. Snad nová sezóna bude lepší, bude se nám dařit vyhrávat vyrovnané zápasy. Hodně štěstí.

27.3. ...

SB - OSK 2:3 - s druhým soupeřem se nám hrálo podstatně lépe, i když jsme již měli v nohách jeden zápas. Půlku jsme ubránili bez gólu. A taky jsme se vůbec neprosadili 0:0. Hned na začátku druhé půlky utekl hráč a šel sám na Vaška 0:1. Pak jsme srovnali po akci Máry a Zdenka. 1:1. OSK se dostali do vedení po vydařeném gólu z rohu 1:2. Opět jsme se vytahovali i s brankářem a chtěli vyrovnat, místo toho přišel gól do prázdné 1:3. Napětí bylo až do konce, jelikož jsme snížili na 2:3 a stále útočili na bránu. Nepovedlo se. OSK si potvrdili třetí místo v soutěži. Góly: Mára (Zdenek), Masaro (Miloš K.). Nej. hráč: Vašek.

27.3. ...

FPO C - SB 8:3 - dnes šel do brány Vašek jako naše brankářská trojka (Milan ani David nemohli). FPO začalo svůj útočný fotbal a my zase obranný. Už ve 3. minutě nás prostřelili, předtím Vašek něco vychytal. Hned po rozehrání prvního gólu mladý běhavý hráč FPO dal 2:0. Půlka skončila 4:0 pro soupeře. Ve druhé půlce se hrálo podobně a soupeř skóre navyšoval. Uplatňovali jsme taktiku o jednoho víc, takže Vašek hodně vybíhal z brány, 6. gól padl do prázdné. Po rozehrání 6. gólu Masaro běžel na bránu a dal 6:1. Pak jsme se ještě pokusili zmírnit hrozivé skóre dvěma akcemi Novasa. Góly: Masaro, Novas (Mára), Novas. Nej. hráč: Novas.

20.3. ...

SB - FC Olomučany 4:8 - z brány jsme přesunuli Davida a do brány Vaška. První půlku se docela dařilo, i když taky žádná sláva. Ale ujali jsme se vedení hned v 1. minutě po akci Novasa a Davida. Pak se opět ukázal náš dnes špatný útok, kterému se nedařilo, nikdo se nemohl trefit. Soupeř zvládl vyrovnat 1:1. David ihned odpověděl 2:1. Vašek pěkně zachraňoval v bráně. Masáro dal přímák 3:1 (konec první půlky). Ve druhé půlce Vaškovi prošel gól mezi nohama 3:2. Opět se nedařilo zakončovat, všechno vedle. Vašek chytnul přímák po trochu nahraném faulu. Později však po zmatku před bránou gól stejně padl a bylo vyrovnáno 3:3. Opět se David naštval a vsítil gól 4:3. Jenže pak... To tam začalo padat a nikdo s tím nic nedělal. Vyhranej zápas se slabším soupeřem jsme dokázali prohrát, takže jsme dnes byli slabší my. Góly: Novas (David), David, Masaro, David. Nej. hráč: David.

20.3. ...

SB - FC Spešov 1:4 - náš golman je stále zraněný, proto se do brány postavil David. Ihned ze začátku se hrálo na naší půlce, Spešov tlačil, my jsme byli stáhnutí a čekali na brejky. Pak jsme se začali vytahovat a hned byl problém s vracením, nedokázali jsme balon před bránou odkopnout pryč a byl z toho gól 0:1. Další hra u soupeřovi brány skončila opět naším gólem 0:2. Dnes se nám nedařilo hned od začátku, nedali jsme rozehrávky u naší brány, vždy to skončilo u soupeře nebezpečně blízko brány. Naše šance útočníků končily vedle. Půlka skončila 0:2. Ve druhé půlce jsme dostali hned po rozehrání 0:3. Konečně nastala naše akce Miloš po nahrávce Masara snížil na 1:3. Pak jsme zase měli několik akcí, ale nic z toho, soupeř se pouze nachomítl u naší brány a hned z toho padl gól. Gól: Miloš (Masaro). Nej. hráč: Miloš.

6.3. ...

SB - FC Sijétl 4:4 - po poharové pauze jsme se vrátili zpět do naší ligy a odehráli jsme dnes pouze jedno utkaní opět proti Sijétlu. Je to soupeř, proti kterému se nám moc nedaří. Zvláště, když nastoupili ve výrazně silnější sestavě než v poháru, tak jsme si moc nevěřili. Zkusili jsme hrát opět hodně zezadu, s jedním na střídaní jsme si netroufli se snažit je uběhat. Přestože soupeř hrál aktivněji a snažil se nás napadat na naší půlce, nedělal to dnes důrazně a nám se dařilo i tak rozehrávat a vytvářet si šance. Bohužel jsme inkasovali jako první, ale vzápětí se nám povedlo srovnat a to bylo pár desítek sekund před koncem poločasu. 1:1. V druhém poločasu začala přestřelka. Góly teda padaly hlavě po chybách. Celkem dlouho jsme byli ve vedení 3:1 a 4:2, ale bohužel se nám to nepodařilo udržet. Nějak nám došly síly a Sijetl v závěru zápasu do toho dával vše. Góly: Kakin (Novas), Zdenek (Mára), Kakin (Zdenek V.), Kakin (Novas). Nej. hráč: David v bráně.

28.2. ...

Pohár AFČR - letos jsme se nahlásili do soutěže o Pohár asociace. Ambice jsme neměli žádné. Zaprvé se nám v poslední době moc nedaří, zadruhé nas na dnešek mělo být málo a bez golmana Milana, zatřetí hrajem proti Sietlu, proti kterému nevyhráváme. Realita ale byla jiná. Sietl přišel ještě v horší sestavě než my. Oni i my jsme se domluvili, že budem hrát od zadu a ze začátku zápas vypadal až komicky, protože jako by nikdo nechtěl hrát. Sietl však toto nevydržel a v polovině poločasu začal hrát aktivněji a napadal nás i na naší polovině. Toto byla však špatná změna taktiky, protože se nedokázali už tolik vracet a nám se víc otevřela jejich obrana. My jsme si vytvářeli pěkné šance a byla jen otázka času, kdy tam něco padne. Góly začaly padat až v druhé půli, kdy jsme bez nějaké radosti zápas dotáhli do vítězného konce. Paradoxně jsme se moc neradovali, protože nás čekal další zápas, s kterým nikdo nepočítal. Až v šatně se začalo řešit, zda ho půjdem odehrát. Sijétl - SB 1:2. Góly: Zdenek (Novas), Mára (Novas). Nej. hráč: David v bráně. Do druhého zápasu jsme nastoupili ještě o Davida míň, tedy bez střídání a do brány šla náš golman číslo tři Vašek. Mlaďoši z 4fun hráli hodně podobně jako minule, hodně útočný fotbal s otevřenou obranou. Právě díky tomu se nám povedlo dostat do vedení 2:0, které o jeden gól do poločasu ještě soupeř snížil. Druhý poločas byl v podobném duchu, ale s tím rozdílem, že jsme udělali několik chyb, které bohužel otočilo skóre zápasu ve prospěch soupeře. 4FUN Blansko - SB 5:3. Góly: Novas (Kakin), Novas (Zdenek), Zdenek (Mára). Finále futsalového poháru sehraje dvojice DDM a FPO.

21.2. ...

Sezbo Blansko - SB 6:4 - do druhého zápasu přijel navíc Novas, takže jsme měli 3 na střídání. Hráli jsme na první pohled se slabším soupeřem, vůbec jsme nebyli pod tlakem jako v předchozím zápase. To nás jako by rozhodilo a naše hra byla pohodová až laxní. Do stavu 2:2, se kterým končila 1. polovina, to vypadalo nadějně a věřili jsme, že zápas v pohodě vyhrajem. Ale druhá půle se nám vůbec nepovedla. Několikrát jsme inkasovali od známého hráče Havrana, který se prakticky nevracel a právě na toto číhal. Hlavně, že jsme si před zápasem říkali, že si toto musíme pohlídat. Góly to sice byly šťastné, vždy se mu dařilo nějak balón protáhnout kolem Davida, který opět chytal. Nám se nedařilo proměnit žádnou šanci, co jsme měli. Až na konci zápasu se nám povedlo 2x korigovat výsledek. Tento zápas se nám opravdu nepovedl. Góly: Kakin (Novas), Zdenek (Mára), Miloš (Novas), Vašek (Masaro). Nej. hráč: Masáro.

21.2. ...

RS Habanero - SB 1:1 - první dnešní zápas byl proti Habaneru, které jsme v historii porazili už dostkrát. Ale teď už je to jiné Habanero, než dřív. Výrazně posílili. Byl to pro nás nepříjemný zápas, soupeř si nás dobře obsazoval a nenechal nás ani dýchat. Přesto jsme měli asi štěstí a soupeři se nedařilo prosadit, hlavně David v bráně jim dělal velké problémy. Trochu štastným gólem se nám povedlo otevřít skóre. Zanedlouho se povedlo z brejku soupeři vyrovnat. Toto skóre se nám povedlo udžet až do konce zápasu a my jsme byli rádi za jeden bod. Gól: Kakin (Mára). Nej. hráč: David.

7.2. ...

SB - DDM Blansko 6:4 - dnes jsme se sešli v dobré sestavě. DDM bylo taky silné, ale měli v nohách zápas předtím, takže toto je zpomalilo a nám to dalo šanci. Začali jsme střílet na bránu hned od zahájení utkání. Masaro na první nedal, Vašek dorazil na 1:0. Posléze se akce opakovala opačně, Vašek nedal, míč se odrazil k Masarovi, ten zakončil 2:0. Pak jsme měli několik šancí, kdy se nestrefil před bránou Mára. Do půlky Masaro skóroval ještě dvakrát. 4:0. Druhou půlku začali lépe DDM, snížili na 4:1. My jsme odpověděli po akci Zdenka a Davida na 5:1. Pak jsme trochu usli na vavřínech a soupeř se prosadil na 5:3. Na konci se probral Vašek a zvýšil na 6:3. Poslední střela soupeře na naší bránu končila hvizdem rozhodčího, míč však skončil v bráně a gól se počítal 6:4. (ještě, že to nebylo vyrovnané). Góly: Vašek (Masaro), Masaro (Vašek), Masaro (David), Masaro (Kakin), Zdenek (David), Vašek. Nej. hráč: Masaro.

31.1. ...

FC Sijétl - SB 7:2 - škoda, že jsme museli toto utkání hrát bezprostředně po zápase, který nás stál hodně sil. Navíc to, že jsme obdrželi gól hned v prvních minutách se výrazně projevil na našem sebevědomí, které bylo hodně nahlodáno z předchozího debaklu. Přestože se hrálo s opticky slabším soupeřem, tak jsme na to dnes neměli, jak fyzicky, tak hlavně ani psychicky. Až ke konci utkání se nám povedlo dvěma góly zkorigovat konečný výsledek. Góly: Masaro (Vašek), Vašek (Masaro). Nej. hráč: Masaro.

31.1. ...

MK Černá Hora - SB 4:4 - na dnešní dvojzápas jsme se sešli v dobrém počtu (4 na střídaní), ale bohužel s několikati napůl zraněnými hráči. Tým Černé Hory hodně posílil nebo hold jsme měli na podzim daleko více štěstí, že nepřišli dobří hráči z velkého fotbalu z Černé Hory. Tentokrát byl jejich tým hned od začátku lepší snad ve všem. Sice se nám povedlo snížit na 1:2 z přímého kopu, ale byl to jen záchvěv. Gól: Masáro. Nej. hráč: Milan.

24.1. ...

SB - 4FUN Blansko 4:4 - dnes jsme nastoupili v dobré sestavě se třemi na střídaní. Proti nám nastoupili mladí kluci z 4 FUN, se kterými jsme na podzim remizovali 4:4. Věděli jsme, že to bude běhavý zápas, což nám moc nevyhovuje, ale s tím se nedalo nic dělat. Náš úvod byl celkem rozpačitý a zaslouženě jsme začali prohrávat 2:0. Ale nevzdávali jsme se a po pěkné akci povedených nahrávek přes celé hřiště (Novas -Zdenek Č. - Zdenek V. – Milda) poslední jmenovaný zakončoval do prázdné brány. Následoval rychlý gól. Kdy Zdenek Č. našel Novase na delší tyčce, kterému se povedlo poslat balón vedle brankáře pozemi. Pár sekund před koncem poločasu se prosadil Masáro po nahrávce Mildy, kdy nejprve trefil bližší tyč, od které se mu balón vrátil na nohu a pak už dál téměř do prázdné. Utkání jsme stihli do poločasu otočit na 2:3. Druhý poločas se nám nedařilo v koncovce, přestože jsme si vytvořili spoustu slibných šancí. Naopak soupeři se podařilo prosadit dvěma individuálními šancemi a opět se otočil průběh utkání v náš neprospěch. Ke konci zápasu se nám povedlo srovnat po kolmé nahrávce Mildy a střele Masára na bližší tyč podél vyběhnutého golmana. 4 FUN výrazně přitvrdili a nevyplatilo se jim to, protože nastřádali 6 faulů. Asi 10 sekund před koncem jsme tedy kopali trestnou desítku, Masáro bohužel nedal a utkání bohužel skončilo nerozhodně stejným výsledkem jako na podzim. Góly: Miloš (Zdenek V.), Novas (Zdenek), Masáro (Miloš), Masaro (Miloš). Nej. hráč: Masáro.

17.1. ...

FPO B - SB 4:1 - po vánoční přestávce jsme se opět sešli na hřišti. Novou posilou druhého pololetí se stal Zdenek Vach, který nastoupil hned v tomto zápase. Hru jsme drželi až do 18. minutě bez gólu, obranáři plnili jsou funkci na jedničku a Milan v bráně přímo exceloval. Bohužel v 18. minutě se Milan nemohl stihnout přesunout z předchozího zákroku a my inkasovali 1:0. Druhou půlku jsme se opět snažili o vyrovnaný fotbal s důrazem na obranu. Ale už nám to šlo hůře. Po chybě na půlce jsme se nestihli vrátit a zničit tak útok soupeře, ten zvyšoval na 2:0. My jsme v tomto nevynikali, sice jsme si taky vybojovali míč, běželi, ale nikdo se už nedokázal trefit, byly šance od Masara, Vaška, ale nic. Po tlaku FPO, kdy pálili na naši bránu jednu za druhou, tam padl třetí gól. Opět jsme se nestihli vracet a na bránu šli dva hráči, kteří zvýšili na 4:0. Těsně před koncem a hned po rozehrávce 4. gólu jsme pokazili FPO radost z nuly a po akci Vašek a Kakin snížili na 4:1. Gól: Kakin (Vašek). Nej. hráč: Milan.2015
15.12. ...

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2016 - všem hráčům a příznivcům Staroblanska přejeme krásné prožití svátků vánočních, hodně dárečků (např. nové kopačky, fyzičku, střelu) a hodně zdraví a sportovních úspěchů v novém roce 2016 přejí Čadíci (A+Z+A).

13.12. ...

SB - FPO B 1:7 - opět proti soupeři, který měl hráče o ligu výše, ale i staré známé hráče, proti kterým jsme zvyklí hrát a proti kterým by se nám i dařilo. Soupeř se hned v první minutě dostal do vedení. Ve druhé minutě jsme mu odpověděli vyrovnáním, které dlouho nevydrželo a ve 4. minutě šli opět do vedení. Půlka skončila 1:4. Druhá půlka byla v podobném duchu. My jsme nedávali, zato jsme se nestíhali vracet, docházelo k přečíslení, soupeř si s námi pohrával jako kočka s myší. Celkově nám dali 7 gólů. Gól: Masaro (David). Nej. hráč: Masaro. Fotky

6.12. ...

OSK - SB 3:1 - soupeř byl hratelnější než předchozí, takže jsme chtěli vyhrát. Ale opět se nedařilo. Pravidlo nedáš dostaneš - Novas nedal, okamžitě protiútok a OSK šlo do vedení 1:0. Milan si zachytal, Kakin měl šance. První půlka skončila 1:0. Ve druhé půlce jsme měli opět hrozně moc šancí. Dokonce jsme hráli i přesilovku, když hráč OSK obdržel červenou. Podařilo se nám vyrovnat. Hra se poté vyhrotila, soupeř hodně fauloval, my jsme nedokázali trefit bránu, dělali jsme chyby v obraně. Gól: Zdenek (Chemál). Nej. hráč: Milan.

6.12. ...

SB - FPO C 3:10 - začátek utkání zaspal golman, takže ho na 12 minut zastoupil David. Tým FPO proti nám nastoupil s velmi kvalitními hráči, kteří neodpovídali kvalitě písmene C :-) Do vedení se dostalo FPO po naší chybě nepokrytí hráče. My jsme zvládli vyrovnat, kdy Masaro dával po nahrávce od Kakina golmanovi mezi nohy 1:1. Situace se opakovala, dorovnávali jsme soupeře tentokrát po střele Zdenka, taktéž mezi golmanovi nohy 2:2. Poté si FPO vytvořilo dvougólový náskok, když jsme si nepokryli hráče. První půlka skončila 2:4. Ve druhé půlce jsme si vytvořili několik šancí. Ve 4. minutě Masaro zakončoval po Márově nahrávce a snížili jsme na 3:4. Poté jsme si asi začali věřit a hru jsme vytahovali a nestíhali jsme se vracet, docházelo k přečíslení, ze kterého padali góly. Soupeř nám dal 10 branek! Góly: Masaro (Kakin), Zdenek (Mára), Masaro (Mára). Nej. hráč: Masaro.

29.11. ...

FC Olomučany - SB 3:6 - hru jsme zahájili stejně. Snaha dávat góly. První útoky zneškodnil brankář. Do vedení jsme se dostali po akci Masara a Máry, který zakončoval 0:1. Další gólovku dával po přesné nahrávce od Masára Kakin 0:2. Na druhé straně i náš golman zasahoval, pochytal pěknou akci po zemi k tyčce. Navyšovali jsme náskok po akci Máry a Novasa 0:3. Pak se prosadil soupeř, snižoval na 1:3. My jsme se nedali a dál jsme hráli útočný fotbal a zvyšovali na 1:6. Těsně před koncem byl Novas málo důrazný a nechal soupeře hrát u naší brány, soupeř snížil na 3:6. Góly: Mára (Masaro), Kakin (Masaro), Novas (Mára), Miloš K. (Masaro), Masaro (David), Zdenek (Kakin). Nej. hráč: Milan.

29.11. ...

Spešov - SB 1:4 - dnes jsme nastoupili v silné sestavě z minula. Soupeř měl celou sestavu na střídání, což víme, že není ideální. První gólová akce byla od Máry na Kakina a zakončil přesnou střelou Masaro (vypadá to, že jsme našli střelce) 0:1. Do půlky se střelec prosadil ještě jednou po nahrávce od Miloše. 0:2. Druhou půli jsme hráli stejně a dařilo se. Zakončoval Kakin po Márově přihrávce 0:3. Další Masarovu střelu brankář vykryl, Davidovu dorážku však už ne 0:4. Tlak těsně na závěr způsobil prostřelení našeho brankáře mezi nohy a snížení stavu na konečných 1:4. Góly: Masaro (Kakin), Masaro (Miloš K.), Kakin (Mára), David (Masaro). Nej. hráč: Masaro.

15.11. ...

SB - MK Černá Hora 1:3 - dnes jsme nastoupili proti “novému” soupeři. Mafie Blansko nabrala nové hráče a asi se změnilo i vedení, tak bylo jednoduší, mančaft založit nový než všechno změnit. Proti nám nastoupili snad v plné soupisce, tzn. tolik nás snad není ani celkem, kolik jich proti nám nastoupilo. My jsme měli 2 na střídání. Premierově nastoupila jedna z našich posil, Masáro (Pavel Pernica). Od začátku se hrál velmi aktivní fotbal ve vysokém tempu. Tempo spíše diktoval soupeř, my jsme se museli přizpůsobit. Střídání bylo dnes třeba více jak jindy. Šance, které si soupeř vytvořil, buď se nám dařilo zablokovat při střele nebo končily na dobře chytajícím Milanovi. My jsme naštěstí byli efektivnější v koncovce, a Masáro po pěkné střele po zemi k tyčce otevřel skóre, nahrával Novas. 1:0 skončil i první poločas. Druhý poločas se hrál ve stejném duchu. Nám se povedlo zvýšit střelou Zdenka nad golmana, kdy jsme vynulovali soupeřovu obranu narážečkou s Kakinem. Soupeř následně snížil na 2:1, ale my jsme posléze odpověděli pěknou kolmou přihrávkou Kakina a opět pěknou střelou po zemi Masára. Závěrečný tlak jsme už celkem v pohodě ubránili. Za zmínku stojí ještě moc pěkná kroucená střela Máry asi v poslední minutě, kdy překonal golmana, ale střela skončila na vnitřní tyči, takže za brankovou čarou bohužel neskončila. Zpětně jsme zhodnotili, že velký počet střídajících byla soupeřova slabina, která je stála body. Kdyby nejleší hráči strávili na hřišti více času, asi by jsme měli větší problémy. Góly: Masaro (Novas), Zdenek (Kakin), Masaro (Kakin). Nej hráč: Masáro.

1.11. ...

SB - Sezbo Blansko 0:2 - na další dnešní zápas už nikdo nepřišel, takže jsme pokračovali bez střídání. Hráli jsme opět od zadu, donutili jsme soupeře hrát naši línou hru, což nám vyhovovalo. Ještě v prvním poločase jsme obdrželi gól, což byla smola, protože sami jsme z našich šancích nic nedali. V druhém poločase při obranném zákroku si Verča přisedla nohu (kterou si zlomila) a tím pro dnešek dohrála. My jsme tedy zápas dohrávali v oslabení. I tak se nám dařilo hrát vyrovnanou hru, jako by soupeř byl překvapenej, že sme schopni i tak je pokryt a zakládat si útoky. Jen škoda, že z těch několika slibných šancí nepadl gól. Naproti tomu soupeř byl sice bezzubý a nedokázal nás před bránou rozťukat, ale i tak se mu povedlo jeden gól šťastně protlačit těsně před koncem. Tím naše naděje umřely. Trochu nás mrzí, že i když jsme hráli v oslabení, tak jsme byli terčem spousty faulů. Nej. hráč: David.

1.11. ...

SB - RS Habanero 2:6 - na první dnešní zápas jsme se bohužel sešli v počtu akorát do hřiště, což nevěstilo nic dobrého, protože jsme měli dnes hrát 2 zápasy. Hned od začátku jsme hráli vyrovnaný zápas, povedlo se nám vytvořit několik šancí, ale stejně tak i soupeři. Povedlo se nám dat i pěkný gól po zpětné nahrávce Davida a pěkné střele Novasa. Poločas skončil špatně, ale nadějně 1:2. Po několika šancích se nám povedlo vyrovnat, kdy David pěkně utekl po straně a přihrál na Novasa, který už se zblízka nemýlil. Bohužel jsme ale brzo obdrželi gól my. Z posledních sil jsme se snažili ještě něco s výsledkem udělat, otevřeli jsme hru a to se nám stalo osudným. Další góly padali téměř do prázdné brány. Góly: 2x Novas (David). Nej. hráč: Novas.Fotky

25.10. ...

DDM Blansko - SB 0:5 - v první půlce se nám nedařilo zakončovat, měli jsme strašně moc šancí, DDM se dostalo do vedení s náskokem 2:0. Druhá půle se k našemu překvapení neodehrála, jelikož si vedoucí futsalu zkontroloval soupisku a zjistil, že je na ní napsán hráč na černo. Výsledek byl kontumován v náš prospěch. Fotky

18.10. ...

4 FUN Blansko - SB 4:4 - začala nám nová sezóna - pro SB již 17. ročník, ve futsalu je to pátá. V prvním zápase jsme se sešli v naší zavedené sestavě, v hojném počtu, natěšení na zápas. Nastoupili jsme proti nováčkovi v lize. Ze začátku bylo vidět, že se mladí kluci teprve seznamují s hrou. My staří bardi měli na vrch. Začali jsme dorážet na soupeřovu bránu, pár pěkných akcí se podařilo zakončit většinou do brankáře. Vašek perfektně nahrál (po předchozích nahrávkách od všech) Milošovi před bránu, ten na 2. dorážku dal 0:1. Soupeř hned po rozehrání odpověděl 1:1. Hned po rozehrání obdrženého gólu jsme zase odpověděli my po stejné akci Miloš (Vašek). 1:2 Následovaly naše šance (Novas, Miloš). Nakonec se přece jen povedlo Márovi po nahrávce Zdenka. 1:3. Na konci poločasu soupeř ještě snížil na 2:3. V druhé půlce jsme opět útočili, Kakin střílel do prázdné, když v poslední chvíli stihl brankář skokem odrazit míč. Po akci Miloš (Novas) jsme zvyšovali na 2:4. Proč to takhle nemohlo skončit? Opět se vrátilo naše prokletí z předchozí sezóny. A tak než stihl zazvonit konec, soupeř stihl vyrovnat. Góly: 2x Miloš (Vašek), Mára (Zdenek), Miloš (Novas). Nej. hráč: Vašek.Fotky

26.7. ...

Zhodnocení sezóny 2014/15 - A je u konce čtvrtý ročník futsalu. Sezónu jsme odehráli vesměs v té samé sestavě, co loni. Chodili stále ti stejní, takže bychom měli být sehraní. Dokonce jsme v této sezóně měli pravidelně i brankáře, takže tam problém také nebyl. Ale stejně jsme vyhrané zápasy nedokázali udržet, prohráli nebo remizovali. V minulé sezóně se nám dařilo, v letošní ne. Asi pro všechny jsme byli největším zklamáním, když jsme padali dolů a dolů až na předposlední místo s pouze dvěma výhrami. Ve srovnání s loňskou sezónou, kdy bylo v lize jen osm týmů a my uhráli 41 bodů, jsme letos s 11 týmy uhráli jen 9. Tak to je hodně velký pokles. Kam se vytratilo, to co jsme předváděli minulou sezónu? Jediným pozitivním a je, že jsme už po třetí obhájili titul nejslušnější tým. Nejlepšími hráči byli Vašek - střelec, který se strefil 12x, David - nejlepší hráč, Zdenek - nejvyšší účast ze všech, Vašek a Novas - nejproduktivnější. Tato sezóna se nám opravdu nepovedla a patří mezi naše nejhorší v historii Staroblanska. Tak snad v další sezóně už bude jen líp. :-)

22.3. ...

SB - OSK Blansko 1:5 - výjimečně šel do branky David. Dlouhou dobu se hrálo vyrovnané utkání s několika šancemi na obou stranách. Bohužel jsme naše vyložené šance nedali a přišel trest ne moc pohledným šťastným gólem OSK. Opět se nám nepovedl začátek druhého poločasu, kdy jsme prakticky inkasovali 2 góly, kdy soupeř se dokázal dobře prosadit jeden na jednoho. Tyto góly výrazně určily směr tohoto zápasu. Ještě pár šancí jsme si vytvořili, ale dnes se vůbec nedařilo v koncovce. Gól: Vašek (Kakin). Nej. hráč: nikdo.

15.3. ...

SB - FC Spešov 2:3 - první poločas nám Spešov nechával hodně prostoru a hrál jakoby pasivně. Tato hra nám hodně vyhovovala a prakticky snadno s přehledem jsme poločas vyhráli 2:0. Jen škoda, že to nebylo víc. Druhý poločas bylo vše úplně jinak. Vlítli na nás daleko agresivněji a to nám začalo dělat velký problémy, zvláště když jsme neměli nikoho na střídání. Rychle inkasované góly nás i trochu zlomili a najednou jakoby sme nevěděli jak na ně. Góly: Kakin (Zdenek), Novas (Kakin). Nej. hráč: Kakin.

13.3. ...

FC Sijétl - SB 7:3 - dohrávka v páteční večer po 21h byla spíše formalitou: lídr ligy proti předposlednímu mančaftu. Sijetl hrál rozvážně jako by s polovičním nasazením. I přesto nás drobně přehrával a podařilo se mu dát 4 góly. Jakmile se nám ale povedlo snížit na 4:3 po pěkných akcích a gólech, tak jako by se probudili. Na další góly už se nám nepovedlo reagovat. Góly: Zdenek (Vašek), Vašek, Vašek (Mára). Nej. hráč: Vašek.

8.3. ...

FPO B - SB 2:1 - nastoupili jsme do zápasu se dvěma na střídání. Pro nemoc se nezúčastnil Zdeněk, sledoval vše z lavičky. Béčko dnes nebylo nijak v silné sestavě ani se jim herně nedařilo. Jenže to nic neznamenalo, protože nám se poslední dobou nedaří vůbec hlavně v zakončení. Ze začátku jsme měli víc šancí my, ale prostě nic. Pak se prosadilo FPO jednoduchou narážečkou dali ve 12. minutě gól. 1:0. Tak skončila půle. V 6. minutě 2. půlky se nám podařilo konečně zakončit do brány po akci Romana a Vaška. 1:1 Pak mohl nás do vedení dostat Kakin, ale netrefil. Vašek střílel asi 4x na bránu, ale balón prostě do té brány nezaplul. A pak 3 minuty před koncem jsme dostali gól my. Prostě štěstí nám nepřálo a naše herní převaha vyšla nazmar. Gól: Vašek (Roman). Nej. hráč: Vašek.

1.3. ...

Sezbo - SB 9:3 - ve stejné sestavě jsme nastoupili na papírově slabšího soupeře než byl předchozí. Zápas jsme zahájili opět tlakem u soupeřovi brány, ale stačil rychlý brejk a už soupeř vedl 1:0. Následoval gól do prázdné, pak Milanovi mezi nohy. 3:0. Konečně si stará parta spolu ťukla a podařilo se Vaškovi zakončit 3:1. Hned nato soupeř odpověděl 4:1 a do půlky Milan pustil ještě pátýho góla. Po rozehrání druhé půle soupeř navyšoval na 6:1. Pak jsme se na chvíli k míči dostali my a snížili na 6:3. Ale naše otevřená partie ještě do konce hracího času schytala další 3 góly, skóre se zastavilo až na hrozivé devítce. Góly: Vašek (Zdenek), Kakin (David), Zdenek (sám vybojoval). Nej. hráč: David.

1.3. ...

SB - FK Blansko 1:4 - sešli jsme se v skoro plné soupisce, což zase tak optimální nebylo, ale aspoň jsme se nemohli vymlouvat na to, že by nás bylo málo. Po rozehrání jsme se pokoušeli ihned prosazovat, ale bez šance na zakončení. Soupeř byl rychlý, nenechal se od nás zahnat do kouta, hned nás připravili o míč. Půle skončila 0:3 pro soupeře, my jsme měli pár pěkných šancí, které se nepodařilo zakončit do brány (Vašek, Zdenek, Miloš). Ve druhé půlce nechali Vaška nebezpečně samotného u brány, ten dvakrát střílel, nepovedlo se, pak nahrál Davidovi, ten už šanci proměnil a snížil na 1:3. Mladí hráči trochu povolili a tak v druhé půlce dali pouze jeden gól. Gól: David (Vašek). Nej. hráč: Roman.

15.2. ...

Mafia - SB 2:2 - zápas jsme nezahájili moc šťastně. Rozehrávali jsme od brány, Zdeněk si nerozuměl s Mildem a asi nejlepší hráč Mafie této chybičky využil a pěknou střelou skóroval. Gól v první minutě Mafii relativně uspal a my jsme si vytvořili několik šancí. Gól padl až po pěkném vybojování míče Kakinem a pohotovým přechodem do útoku. Poločas 1:1. Druhý poločas jsme začali aktivněji a opět jsme si vytvořili několik šancí, kdy některé byly hodně vyložené. Bohužel pouze jenom jedna se povedla zakončit gólem. Jakmile Mafie začala prohrávat, začala nás obsazovat pečlivě na celém hřišti a povedlo se jí nás dostat pod tlak. Z jednoho rozehraného autu asi 2 minuty před koncem se povedlo nej. hráči Mafie obtočit kolem Novasa a pěknou střelou srovnal skóre. Na toto vyrovnání už jsme nedokázali reagovat, a zápas skončil remízou. Góly: Kakin, Vašek (Miloš). Nej. Kakin.

8.2. ...

SB - Habanero 2:4 - dnes jsme nastoupili proti Habaneru, který byl zvětší části docela jiný soupeř než soupeř proti němuž jsme hráli před zimou a v pohodě je porazili. Ale jak všichni ví, občas stačí vyměnit 1 až 2 hráče a hra celého týmu je úplně jiná. Možná by se dalo říct, že jsme dnes hráli s nejlepším týmem z letošních zápasů. Především jejich kapitán nám pravidelně zatápěl a bránit ho nás stálo hodně sil. Bohužel jsme dostali smolný gól jako první, kdy z rohového kopu nastřelili Zdenka, od kterého míč doputoval do odkryté brány výjimečně chytajícího Davida. Pak se opakovalo to, co už několik zápasů, relativně vyrovnaná hra, kdy byla spousta šancí na obou stranách, ale soupeř byl efektivnější. Když se nám povedlo snížit na 2:3, tak byli dokonce dost zaskočení, bohužel se nám toho nepovedlo využít. Důsledek naší snahy o gól v závěru zápasu byl poslední inkasovaný, který prakticky zápas ukončil. Góly: Kakin (Novas), Novas (Kakin). Nej. hráč: David.

6.2. ...

OSK - SB 5:3 - v pátek večer jsme odehráli dohrávku s OSK, která byla na naši žádost kvůli Milckově poháru. OSK začalo aktivněji a bylo vidět, že jsou mladí kluci více pohyblivý než my. Ale občas jim chyběla kvalita, z které jsme dokázali těžit a vytvářet si šance. Bohužel jsme inkasovali jako první. Asi po minutě se nám podařilo vyrovnat po krásné akci Kakina s Vaškem, kdy Kakin už dával do prázdné. Ale bohužel jsme do poločasu ještě 2x inkasovali, kdy třetí gól jsme jim darovali prakticky samy, po chybičce Milana. Poločas 1:3. Druhou polovinu se začala hra ještě více přitvrzovat, kdy OSK obdrželo zaslouženě 3 žluté a my 1 žlutou. Bohužel naše 2 pěkné góly padly moc pozdě. Góly: Kakin (Vašek), Kakin (Zdenek K.), Vašek. Nej. hráč: Vašek.

1.2. ...

SB - DDM 1:2 - soupeř se nesešel, takže jsme hráli vyrovnaný špíl. My jsme byli bohužel už zničení z předchozího zápasu, takže jsme druhou půlku už spíše odchodili. V zápase si hodně zachytal Milan. My jsme se dostali do vedení v první půlce po akci Davida se Zdenkem. Do konce půlky soupeř vyrovnal. Druhá půlka byla také vyrovnaná, bohužel nám již síly odcházeli a tak jsme dvě minuty před koncem dostali nešťastného góla. Gól: Zdenek (David). Nej. hráč: Milan.

1.2. ...

FC Olomučany - SB 4:3 - po delší zimní přestávce jsme se sešli opět na dalším zápasu. Prvních deset minut jsme hráli bez střídání, poté se přiřítila Verča. Ostatní chyběli. Olomučany střídali celou čtverku. I když v malém počtu, ale nebáli jsme se a šli na soupeřovu bránu. Bohužel jsme se nedokázali hodně dlouho trefit. Šancí bylo požehnaně od všech. V polovině prvního poločasu po akci Novasa a Vaška jsme se dostali do vedení 0:1. Soupeř ihned otočil poté, co si nešťastně Milan vyrazil gól do brány 1:1. Ihned po odpískání druhé půlky jsme se opět dostali do vedení my po akci Zdenka a Novasa a opět soupeř ihned vyrovnal a následně ještě navýšil na 3:2. Pak jsme zkoušeli štěstí u soupeřovi brány, když jsme si neuměli dát přihrávku a zbytečně zariskovali, soupeř nás o míč připravil a šel do brejku na 4:2. Nám se podařilo výsledek stáhnout po akci Vaška s Davidem, bohužel vyrovnat už ne. Góly: Vašek (Novas), Novas (Zdenek), David (Vašek). Nej. hráč: Novas.2014
14.12. ...

FC Spešov - SB 4:3 - dnes jsme sešli úplně ve stejné sestavě co v pátek, navíc přišla jen Verča a Zdenek K., který ale vzhledem ke zranění nehrál. Paradoxně jsme zahájili utkání velice podobně jako v pátek, kdy jsme se v prvním poločase dostali do vedení z rohového kopu Novas (Zdenek), a z povedené akce David (Novas). Bohužel jsme ještě v prvním poločase inkasovili velice smolně, kdy hráč Spešova nastřelil nahrávkou Zdenka do kolena, od kterého šel míč do brány. Druhý poločas se podařil Spešovu dokonalý obrat třemi góly až na 4:2, kdy opravdu měli víc ze hry a nám se útok vůbec nedařil. Minutu do konce Spešov mírně vypustil a nechal nám dostatek prostoru na pohlednou akci, kdy Novas zakončoval až do prázdné brány. Góly: Novas (Zdenek), David (Novas), Novas (Zdenek). Nej. hráč: David.

12.12. ...

SB - Sezbo 2:2 - tak jsme se sešli v malém počtu s jedním na střídání v netradičním termínu v pátek večer. Prvních asi 5 až 10 min. se hrálo bez gólu. Jako bysme se vzájemně zkoušeli. Skóre jsme otevřeli jako první a to úspěšně zahraným rohem Miloš K. (Novas). Těsně před koncem prvního poločasu jsme zvýšili rozdíl povedenou akcí, kdy jsme si vyťukali i golmana. Cíl pro druhý poločas byl jasný. Bohužel nám rychle začali docházet síly. Hrál se silový fotbal plný nevybíravých faulů ze strany Sezba. Po jednom útoku rukama od Havrana dokonce zůstal náš David ležet otřesen. Tento zákrok byl oceněn velice mírně pouze žlutou kartou. Závěrečný tlak jsme neustáli a v rozmezí posledních 5 min jsme obdrželi 2 góly, kdy poslední gól byl v poslední minutě. Remíza byla zasloužená, byť pro nás krutá. Góly: Miloš K. (Novas), Zdenek (Miloš K.). Nej. hráč: Miloš K.

7.12. ...

SB - FPO B 3:7 - na zápas jsme měli hodně dobrou sestavu, přišli téměř všichni. Nicméně to soupeř taky, nechyběl jim ani hráč z mistrovství v malé kopané David Bednář. Ale začali jsme pěkně. Než se oranžový stihli rozkoukat vedli jsme 2:0, což nikdo nečekal. Do konce první půlky však soupeř vyrovnal 2:2. Jak už bývá naším smolným zvykem, druhá půlka byla katastrofou, opět začali padat góly do naší brány až na 2:7. Ke konci už soupeř zvolnil tempo, tak se nám podařilo ještě zmírnit výsledek na 3:7. Góly: Miloš K. (Mára), Miloš K. (Novas), Miloš K. (Novas). Nej. hráč: Miloš K.

30.11. ...

FK Blansko - SB 8:1 - hned v první minutě jsme dostali góla 1:0. Pak jsme začali útočit my, bohužel se nám nedařilo zakončit do brány, nebo skvěle chytající brankář vše pochytal. Také náš Milan si v první půlce zachytal, skončila pouze 1:0. Ve druhé půlce se však góly už jen sypali, bohužel do naší brány. Nejspíš nás dostalo to, že my jsme prostě neměli štěstí v zakončení. Jediný gól padl od Kakina, který snižoval na 5:1. Gól: Kakin (Vašek). Nej. hráč: nikdo.

29.11. ...

Ajeto Cup 2014 - druhý ročník turnaje v Adamově jsme si nenechali ujít. Tentokráte jsme měli silnou sestavu: Zdenek, Verča, Vašek, Milan, Kakin, Novas, Jirka (hráč JKP), Roman. Hrálo se systémem každý s každým proti šesti týmům. První zápas jsme odehráli s týmem Dinosauři, kde se prosadil nejvíce Vašek, který běhal, nahrával a střílel . Vedli jsme 3:1, kdy jediný gól soupeře padl od Verči, takže vlastní, nicméně ještě minutu před koncem díky naší nepozornosti Dinosauři stáhli skóre na 3:2. Ale naštěstí jsme výhru udrželi. Poté jsme hráli s nejsilnějším týmem, kterým byl pořádající Ajeto. Hned v úvodu jsme dostali dvě branky, pak zahrál perfektně Roman a snížil na 1:2. Nicméně dál už jsme nic nepředvedli a jen dostávali až na konečných 1:5. Třetí zápas jsme odehráli proti slabšímu soupeři Pohoda, bohužel jsme neudrželi vedení 3:1, soupeř díky naší blbosti a smůle v zakončení dokázal obrátit ve svůj prospěch na 3:5. Následovali prohry proti zdánlivě slabým soupeřům Asmatics a Notoři, oba zápasy jsme prohráli 0:3. Posledním zápasem byl plážový nohejbal proti nachmelenýmu Beercastlu, při tomto zápase odešli všichni diváci a skoro i rozhodčí, zápas skončil 4:0 (přece jen jsme se strefili) pro nás. Góly: Dinosauři - Kakin (Vašek), Vašek (Kakin), Vašek (Roman); Ajeto - Roman; Pohoda - Kakin (Zdenek), Jura Š. (Kakin), Zdenek (Vašek); Beercastle - Kakin (Zdenek), Kakin (Vašek), Kakin, Vašek (Kakin). Celkově jsme se umístili na 5. místě ze 7 týmů (za námi týmy, které jsme porazili).

16.11. ...

SB - FC Sijétl 4:7 - pokud se nám nedařilo se slabším soupeřem, s tím silným to bylo ještě horší. Milan vychytal několik akcí, góly začaly padat až v 9. minutě. Následně jsme prohrávali 0:3. Pak přišla naše světlá chvilka, kdy vypadalo, že se opravdu chytneme, Kakin našel Novasa a to hned dvakrát, snížovali jsme na 2:3. Do půlky soupeř však po Kakinově chybě ještě zvýšil na 2:4. V druhé půlce měli opět míč více zelení, naše suprové akce vždy překazili a zvyšovali skóre na 2.6. Na konci jsme se ještě prosadili akcí Novase a Davida a Davida a Zdenka, snížili jsme na 4:6. V závěru zelení prostřelili Milana na 4:7 a potvrdili své vítězství. Góly: Novas (Kakin), Novas (Kakin), David (Novas), Zdenek (David). Nej. hráč: Novas.

16.11. ...

SB - Mafia 1:1 - šance byly na obou stranách s mírnou převahou SB. Půle skončila však bez gólu. Ve druhé půlce jsme konečně vytvořili pěknou akci, kdy si ťukli Novas se Zdenkem, který skóroval. Nicméně toto chabé vítězstí o jeden gól jsme si neudrželi, v obraně nikdo nebyl, aby kryl Milanovi záda, po chybě v přečíslení, tak snadno soupeř dorovnal. My jsme v tomto zápase nic nepředvedli, nikomu se nedařilo, přistoupili jsme na hru Mafie a stali se tak srovnatelným soupeřem. (Možná byla chyba, že nepřišel Vašek. :-)). Gól: Novas (Zdenek). Nej. hráč: Milan. Fotky

9.11. ...

Habanero - SB 2:7 - na dnešní zápas jsme se sešli pouze v 6 lidech (tzn. jeden na střídání). Ti, co hrají souběžně za JKP (3 lidi), byli ještě opojeni alkoholem ze závěrečné a plus nemocný Vašek. Vyhlídky nebyly nějak příznivé, tak jsme se domluvili, že budeme hrát hodně ze zadu (3 vzadu a 1 vepředu). Tato taktika očividně dělala soupeři hned od začátku velké problémy, asi nejsou zvyklí tvořit hru. Naše hra nestála za moc, a to hlavně v obraně, ale měli jsme v zadu skvěle chytajícího Milana, který si dnes zachytal fakt hodně. Naopak my jsme soupeře vyškolili z efektivity, prakticky co šance to gól. Poločas 5:0. Góly: Zdeněk (Novas), Novas (Vašek), Vašek (Zdeněk), Mára (Vašek), Zdeněk (Novas), Novas (Zdeněk), Vašek (Zdeněk). Nej hráč: Milan.Fotky

1.11. ...

DDM - SB 1:4 - v dalším zápase jsme nastoupili již proti známému soupeři, který také posílil o mladé šikovné hráče. První gólová akce byla soupeřova vlastní branka po střílení rohu Márem. 0:1. V druhé půlce zvyšoval Kakin na 0:2. Třetí gól padl z přímáku. Poté měli pěknou akci protihráči, snižovali na 1:3. Naše vítězství potvrdil ještě David 1:4. Góly: vlastní (Mára), Kakin (Roman), David, David (Míra). Nej. hráč: David.Fotky

1.11. ...

SB - FC Olomučany 3:4 - v nové sezóně, která se přesunula na zimu do haly, jsme nastoupili proti novému týmu FC Olomučany. Tento tým byl složen z dobrých fotbalistů. Naše sestava také posílila. V prvním hracím dni jsme se sešli rovnou v pěti na střídání. Herně nám nejvýrazněji pomohl Roman, který svými obrannými zákroky nedal soupeři moc prostoru a naopak zatopil jim v jejich obraně. Zápas začal pěknou akcí Zdenka a Vaška, ale střela narazila na bravurního brankáře soupeře, tento zneškodnil dalších několik Vaškových pokusů. Po našich pokusech se začal osmělovat soupeř a dařilo se mu. Následovali za sebou tři branky po našich chybách. Konečně se Vaškovi podařila dorážka po rozehrávce rohu od Máry (druhý nový hráč), snížili jsme na 1:3. Do půlky se nám podařila ještě krásná akce Davida na Míry, který se rychle zbavil a Vašek dorazil na 2:3. Hned v úvodu druhé půlky Oloomučany zvyšovali na 2:4. Následovala hezká akce Romana a Zdenka, který opět vrátil Romanovi a ten snížil na 3:4. Potom byla k vidění jen obstřelovačka soupeřovi brány, kdy jsme prostě neměli štěstí v zakončení. Góly: Vašek (Mára), Vašek (Míra), Roman (Zdenek). Nej. hráč: Roman.

26.7. ...

Zhodnocení sezóny 2013/14 - A je tu třetí ročník futsalu. Kdo by to čekal? Přece my co si chceme zahrát pro radost nějakej ten fotbálek, přece my co nepřeběhnem to velké hřiště, přece my co už máme závazky a nemůžem si dovolit chodit denně trénovat. Bylo jasné, že naše chudá soupiska potřebuje opět nové tváře, protože někteří co chodili pravidelně už jsme zas tak často neviděli. Povedlo se nám domluvit golmana Milánka, kterého dobře známe z Borrusie, DG a JKP. A dále 2 kluky z bývalého Paradoxu a to Tomáše a Zdenka. Ze soupisky jsme proškrtali hráče, kteří neměli už s námi chuť hrát, a na hřišti jsme je už nepotkávali: Radek Musil, Vladislav Kopečný, Miroslav Pokluda, Martin Sedláček, Stanislav Hlaváč. V půl sezóně jsme se rozloučili ještě s Martinem Hlaváčem, Honzou Vondráčkem, Standem Šotnarem, „novou posilou“ Tomášem Musilem. Tito hráči v podzimní části nebyli všichni dohromady snad ani 3x. Novým hráčem od půlky byl Miloš Kotek, čímž naše soupiska obsahovala již 4 hráče ze zdravého jádra Paradoxu. Z hlediska ligy se nic moc nezměnilo, hřiště stejné, pravidla stejná, míč stejný, z týmů ubyly jen postupující Kotvrdovice. Trochu se zamíchalo se soupiskami, pár hráčů si převlíklo dres v rámci naší ligy, ale toto se nás netýkalo. Během sezóny se ukázalo, jak tato sice né moc početná soupiska a téměř bez nějakých výrazných hvězd či špílmachrů dokáže hrát vyrovnané utkání s každým soupeřem. Pravidelně jsme se scházeli v téměř ideálním počtu a to 1 až 3 na střídání a měli jsme i golmana téměř bez absence! Dařilo se nám pravidelně sbírat body, na podzim jsme jich ukořistili 18 a na jaře krásných 23. Ve srovnání s loňskou sezónou, kdy bylo v lize o mančaft víc, a my uhráli za celou sezónu 10 bodů, se můžeme bavit o zlepšení o 300 procent. Možná právě díky né moc přehnaným útočným ambicím jsme se dokázali proti silnějším soupeřům domluvit na poctivé hře ze zajištěné obrany a odehrát s nimi solidní partie. V lize jsme obhájili titul nejslušnější tým. Nejlepšími hráči byli Vašek - střelec, který se strefil 16x, Milan - nejlepší hráč (golman) a nejvyšší účast ze všech, Zdeněk - nejproduktivnější (součet branek a nahrávek 15+14). Tato sezóna se nám opravdu povedla a patří mezi naše nejlepší v historii Staroblanska. Hip hip hurá!!! :-)

14.6. ...

FPO B - SB 4:3 - ihned po rozehrání jsme začali aktivněji, velice vidět byl natěšený Kakin, který minule chyběl. Soupeř postrádal svého golmana, což jsme viděli jako naši šanci, leč ukázalo se, že chytající hráč byl velice dobrý. První jsme skórovali my, po nádherné akci Zdenka a Kakina. 0:1. Po tomto gólu jsme si věřili a začali jsme hru otevírat. Zdenek rozehrával od naší brány špatně, soupeř chyby využil a hru vyrovnal. Půlka skončila 1:1. Druhou půlku jsme nezačali nejlépe, aktivnější bylo Béčko, z naší chyby proměnili na 2:1. Naše střely končily nad bránou nebo vedle. Béčko svoje šance proměňovalo, po chybě na půlce šel soupeřův hráč sám na brankáře a zvýšil na 3:1. Po nedůsledné obraně padl čtvrtý gól 4:1. Konečně jsme si řekli dost a po krátkém oddechu začali hrát. Gólový rozdíl byl vysoký. Kakin vytvořil krásnou akci, Zdenek uklidil do brány 4:2. Následovalo několik dalších šancí. Proměněná padla odrazem od soupeře (vlastní) po střele od Zdenka. Bohužel další góly jsme již nestihli, jinak to byla pěkná hra. Nej. hráč: Kakin. Góly: Kakin (Zdenek), Zdenek (Kakin), Zdenek (Kakin). Fotky

7.6. ...

DDM - SB 3:5 - dnes se zápasy přesunuly na hřiště u Erbenky. Byl neuvěřitelný pařák, my měli jednoho na střídání a dva zápasy po sobě. DDM začali útočit, u nás dlouho nebyla vidět žádná akce. Až Zdenek vypálil z půlky bez asistence a hned z toho gól do vinglu. Záhy Vašek neubránil v akci jeden na jednoho a bylo vyrovnáno. 1:1 Půlku rozhodl Milda K. po střele Zdenka od tyčky dorážel do brány. 1:2 Ve druhé půlce Verča vybojovala balón na půlce a nahrála Milošovi K., ten zvýšil na 1:3. Následně soupeř snížil na 2:3. Poté si balón ťukl Zdenek s Vaškem, který zvyšoval na 2:4. V naší bráně se Milan nenudil, zachra%noval několik gólů. Vašek nedal, šel sám na bránu. Na druhé straně se DDM podařilo konečně prostřelit Milana a snížili skóre 3:4. Zápas pojistil Vašek, který konečně dal 3:5. Nej. hráč: Miloš K. Góly: Zdenek, Miloš K. (Zdenek), Miloš K. (Verča), Vašek (Zdenek), Vašek (David).Fotky

31.5. ...

SB - FPO 2:2 - na zápas jsme se sešli se třemi na střídání, FPO měli jen jednoho. V zápase byli akce na obou stranách, oba golmani měli plné ruce práce. V první půlce se prosadil pouze soupeř, který Milana nakonec prostřelil. Bohužel Miloš nedal tutovku před bránou. 0:1 Ve druhé půlce Vašek nahrál Verči před bránou. Brankář soupeře Verčinu malou střelu nechytl pořádně, takže měla ještě jednu příležitost, míč dopravila do brány. 1:1 Následovala krásná akce Kakina, který si ťukl s Vaškem a ten dal 1:2. Na konci soupeř vyměnil brankáře za hráče a vytvořil si tlak. Zdenek soupeře obehrál, nedal však do prázdné brány. Následoval další tlak od soupeře, který jsme již neustáli, a bylo těsně před koncem vyrovnáno (asi pomsta za vyrovnání OSK :-)). Góly: Verča (Vašek), Vašek (Kakin). Nej. hráč: Verča. Fotky

31.5. ...

OSK - SB 1:1 - na zápas jsme se sešli se třemi na střídání, OSK měli jen jednoho. V první půli jsme byli aktivnější my, měli jsme více akcí, ale bohužel se nám nedařilo zakončovat. Ve druhé půlce zase převažovala aktivita soupeře, který se záhy dostal do vedení 1:0. Těsně před koncem zápasu David kopal penaltu na půlce, našel Kakina v dobré pozici, ten přihrál Zdenkovi, který vypálil do brány. Po tomto gólu byl odpískán konec. Gól: Zdenek (Kakin). Nej. hráč: Kakin.Fotky

24.5. ...

Sezbo - SB 3:0 - na druhý zápas dorazil i Vašek. Chtěli jsme hrát úplně stejně jako první zápas. Hned na začátku jsme se dostali do zakončení, všechny střely posbíral gólman. Na druhé straně měl soupeř také šance, Milan pochytal. Štěstí měl nakonec soupeř, který poslal dlouhý míč za obranu, hráč soupeře z brankové čáry skoro z nulového úhlu krásně poslal míč odrazem od břevna do brány. My jsme nehráli vůbec špatně. Míč jsme si pěkně dávali. Dalo se na to dívat, ale branku jsme nedali. Ve druhé půlce jsme hráli ještě líp než předtím, ale to nám spíše ublížilo, tlačili jsme se do útoku a nechávali soupeři možnost na přečíslení. Vašek se snažil na půlce rozehrát míč na Kakina, nahrávka byla málo důrazná, soupeř zachytil a bylo přečíslení 2 na jednoho a z toho padl gól na 2:0. Hráli jsme powerplay, útočili, soupeř zakončený míč rychle rozehrál na naši půlku za hráče, nestihli jsme se vrátit, soupeř dával do prázdné. 3:0 Pokoušeli jsme se o korekci výsledku, ale na gólmana Sezba jsme si nepřišli, chytil nám spoustu pěkných šancí. Ve druhé půlce jsme hráli možná lépe, jak soupeř. Kakin rozdával míče, měli jsme smůlu při zakončení nebo finální nahrávce. Nej. hráč: Emas.

24.5. ...

SB - Mafia 3:1 - na první zápas po přestávce jsme se sešli akorát do pole. Hráli jsme odzadu. Čekali jsme, jak bude soupeř hrát. Hráli jsme prostě v klidu. Milda byl vytaženej, pěkně to obíhal, měl trochu smůlu v zakončení. Kakin prošel míčem do středu hřiště, střílel, míč šel možná mimo bránu, před bránou přebíhal Milda, který míč tečoval do brány. 1:0 Kakin od půlky prošel mezi hráči, přihrál Verči, ta mu vrátila doprava za hráče, Kakin v klidu dával do prázdné, tak skončil poločas 2:0. Ve druhém poločase Emas našel před bránou Mildy, který rozvlnil síť. 3:0 Pak se ukázal soupeř střelou přes hráče do růžku naší branky, náš brankář Milan to ani nemohl vidět. 3:1. Ještě jsme měli dost šancí, mohli jsme dát asi 5 branek. Například Verča střílela odražený míč za vápnem krásným přímým nártem, míč šel pár centimetrů vedle pravé tyče. Kakin prošel před brankáře, trefil tyč, od tyče se míč odrazil zpět, Milda nestačil míč usměrnit do prázdné brány. Soupeř střílel většiou z dálky, buď nad nebo vše pochytal v klidu hrající Milan. Nej. hráč: Miloš K. Góly: Miloš K. (Kakin), Kakin (Verča), Miloš K. (Emas).

3.5. ...

SB - FPO B 3:2 - zápas začal vyrovnanou hrou, kdy obě strany měli několik šancí. V první půli se podařilo dát gól FPO. Ve druhé půli vstřelila Verča pěkný gól, který nebyl uznán, jelikož současně došlo k faulu. Nato odpověděl Zdenek, který vyběhl a tvrdou přesnou střelou vyrovnal na 1:1. Následoval jeho příkladu David po nahrávce Miloše K. Na druhé straně soupeř také útočil, dnes však byl náš brankář Milan ve formě a ubránil několik vyložených gólovek. David ještě pojišťoval výhru dalším gólem. Ke konci jsme se ještě zapotili, soupeř po faulu dal přímák na 3:2. Čas a štěstí hrálo pro nás a my jsme udrželi vítězství. Nej. hráč: Milan. Góly: Zdenek; David (Miloš K.); David (Zdenek).Fotky

26.4. ...

FC Sijétl - SB 4:6 - tentokrát jsme zvolili taktiku hrát od zadu, když předtím nešlo útočit. A začalo se dařit i střelecky. První se gólově prosadil David po nahrávce Míry N., následoval Kakinův gól po nahrávce Zdenka. Milan v bráně odrazil míč na soupeře ten snížil náskok na 1:2. Střelecky se do půlky prosadil ještě Míra N. po Zdenkové přihrávce, na druhé straně jsme podcenili obranu a nestihli se vrátit, takže půlka skončila 2:3. Ve druhé půlce se Kakin i přes faulování přenesl až k soupeřově bráně, kde zavěsil. V zápětí se hnal na soupeřovu bránu Zdenek, na druhé straně mu běžel Vašek, kterému nahrál a ten zvyšoval na 2:5. Poté opět následovalo podcenění obrany, Zdenkovi utekl soupeř a zavěsil na 3:5. Zdenek svou chybu v obraně odčinil, když šel sám na bránu a tvrdou střelou zvýšil na 3:6. Na konci jsme opět podcenili obranu, když jsme se vytáhli ve čtyřech a udělali chybu, nestihli se vrátit, naštěstí to byl poslední gól a zápas skončil. Nej. hráč: Kakin. Góly: David (Míra N.); Kakin (Zdenek); Míra N. (Zdenek); Kakin (David); Vašek (Zdenek); Zdenek. Fotky

26.4. ...

SB - DDM 1:3 - na slabšího soupeře jsme si věřili, takže jsme hned od začátku začali útočit. Ale nedali jsme z tolika jasný šancí nic. Zapomínali jsme na obranu, Zdenkovi utekl soupeřův útočník a dal na 0:1. Druhá půlka vypadala podobně. Jen jsme obstřelovali bránu nebo naše pokusy pochytal soupeřův výborný brankář. Po odpískání faula na Davida, Kakin střílel přímák - lehce posunul na Zdenka, a Zdenek vyrovnal 1:1. Pak jsme neubránili další gól, soupeř se dostal do vedení 1:2. Na konci jsme hráli bez brankáře s pěti hráči a soupeřův brankář zvyšoval do prázdné na 1:3. Nám se nepodařilo vůbec proměňovat šance, kterých jsme měli trojnásobně více než soupeř. Nej. hráč: Míra N. Gól: Zdenek (Kakin).Fotky

19.4. ...

FPO - SB 2:5 - na silnější FPO jsme vymysleli taktiku dostat, co nejméně gólů, takže hrát na naší půlce a poctivě bránit. FPO se dnes nesešlo, neměli na střídání a do brány se postavil Srna. Ale do akce uběhat FPO jsme se raději nepouštěli. Po faulu na našeho hráče, kopal Emas přímák a skóroval na 0:1. Pak bylo na koňu FPO, kdy slabou střelou od tyčky vyrovnali. Milan rozehrál na Vaška, který si přeběhl hřiště a zvýšil na 1:2. Ve druhé půlce jsme trochu obstřelovali soupeřovu bránu (Zdenek, Míra N., Kakin, Verča). Konečně krásná akce Kakin na Vaška, Vašek na Míry N., který zvyšoval na 1:3. Pak jsme neubránili rozehrávku od rohu, která šla na hráče před bránou, který byl špatně hlídán. 2:3 Tento stav chtěli FPO změnit v jejich prospěch, tak zvolili taktiku hrát v pěti (golman jako hráč), my jsme se stáhli ještě víc. Míra S. jim překazil nahrávky a poslal míč loudavým tempem přes půl hřiště do prázdné brány 2:4. Na konci udělal podobnou akci Vašek, kdy si obehrál soupeře a běžel sám na prázdnou bránu 2:5. Nej. hráč: Emas. Góly: Emas, Vašek (Milan), Míra N. (Vašek), Míra S., Vašek.

19.4. ...

SB - OSK 2:9 - dnes jsme se sešli v silné sestavě a v hojném počtu (4 na střídání). To nám ale nepomohlo. Hned v úvodu jsme z první akce inkasovali gól. Vzápětí další dva. Po rozehrávce se nám konečně podařila akce, kdy Kakin nahrával Vaškovi, který byl po zimě natěšený a střelil si tak svůj první jarní gól. Do půlky jsme již nic pěkného nepředvedli, soupeř nás přehrával rychlostí se dostával do přečíslení a neomylně zakončoval. Půlka skončila 1:5. Druhá půle probíhala ve stejném duchu. Soupeř střílel gól z každé povedené akce, my nikoliv. Jediná naše gólová akce byla od Míry N. po nahrávce od Verči. Nej. hráč: Vašek. Góly: Vašek (Kakin); Míra N. (Verča). Fotky

12.4. ...

Mafia - SB 2:3 - druhého zápasu se nemohl účastnit Emas, zato přišel Kakin, takže jsme měli stále jednoho na střídání. Mafia zato měla celou pětku. Po faulování kopal Zdenek přímák, za přispění soupeřova teče jsme šli do vedení 0:1. Ve hře jsme se prosazovali, ale bohužel jsme opět neměli správnou trefu. Soupeři se podařilo srovnat. Poté předvedl Kakin pěknou akci po nahrávce Zdenka Č. na brankáře, gól padl až na druhý pokus. 1:2 Soupeř využil Davidovi chyby na půlce a šel sám na brankáře a vyrovnal 2:2. Po nególových pěkných akcích Kakina, se povedla vítězná Zdenkovi Č. po přihrávce Zdenka K. Ke konci nás soupeř ještě chvíli trápil, naštěstí jsme udrželi výsledek. Góly: Zdenek, Kakin (Zdenek), Zdenek (Zdenek K.). Nej. hráč: Zdenek. Body +-: 2+ Kakin; 1+ Zdenek, Zdenek K., Milan; 0+ Miloš; 1- David.Fotky

12.4. ...

SB - Sezbo 1:6 - na první zápas v jarní části sezóny jsme nastoupili překvapivě bez střídání. Hned po rozehrání jsme inkasovali gól. Poté jsme se trochu rozkoukali a začali útočit na bránu, šance měl Zdenek Č., ale míč do brány ne a ne spadnout. Zato na druhé straně se soupeř dostal k jedné šanci a hned spadl pomalej gól. Za stavu 0:2 jsme dostali posilu, přišel nový hráč Miloš Kotek, měli jsme tedy 1 na střídání. Do půlky jsme však ještě inkasovali gól. Druhá půle začala slibněji pro nás, kdy se prosadil nový hráč Miloš po nahrávce Davida. Pak jsme začali jančit a místo, abychom snižovali stav, soupeř jej navýšil až na 1:6. Gól: Miloš (David). Nej. hráč: nebyl zvolen. Body +-: 2- Miloš; 4- Zdenek, Emas; 5- Milan, Zdenek K., David. Fotky

9.4. ...

Začátek sezóny - novou sezónu startujeme v sobotu 12.4. v 10:40 proti Sezbu a poté ve 12:20 proti Mafii, snad budeme mít štěstí a získáme 6 bodů.2013
14.12. ...

Ajeto Cup 2013 - byli jsme pozváni na turnaj do Adamova, kam jezdíme tradičně na Piňos Cup. Tentokráte turnaj pořádal tým Ajeto. Den před zápasem nám účast odřekl náš brankář, takže jsme narychlo sháněli jiného. Ráno nemohl kvůli pracovním důvodům ani sehnaný Muška (náš dlouholetý brankář). Tím jsme měli problém, sešli jsme se akorát do pole. Hrálo se systémem každý s každým, 1x 15 minut. Do brány se postavil Vašek. První zápas jsme odehráli proti mladým hráčům z Útěchova. Hned v úvodu jsme inkasovali gól. David pak srovnal parádním gólem na 1:1. Pak se dvakrát po sobě radoval soupeř 1:3. V závěru zápasu Verča dorážkou snižovala na 2:3. Těsně před koncem rozehrával Kakin po faulu, který na něho byl spáchán na Davida, který se snažil pálit na bránu, Zdenek stál nenápadně u zadní tyčky a míč se od něho odrazil do brány - stihli jsme neskutečný zvrat v zápase. 3:3 Před druhým zápasem jsme naverbovali v místní hospodě Honze Mokrýho (bývalý hráč SB), který tam zrovna snídal a přišel se jako divák podívat. Kluci mu oblíkli brankářskej dres a už jsme měli jednoho na střídání. Bohužel druhý zápas byl proti nejsilnějšímu týmu Ajeto. Hrálo se převážně na naší půlce. Bránili jsme v plném počtu. První gól jsme dostali až v půlce zápasu. Dokonce David snižoval na 1:2, bohužel pak po našich chybách jsme obdrželi ještě tři góly 1:5. Hold na jednom remízovém zápase se nedá stavět kariéra :-) Třetí zápas jsme odehráli s týmem Pohoda, který byl složen z mladých místních kluků. Měli 7 na střídání. Ze začátku jsme byli herně lepší, ale bohužel se nikdo nedokázal trefit, soupeř si začal věřit a tak jsme prohráli 0:2. Čtvrtý zápas jsme nastoupili proti týmu Orel rock Boskovice, což byli taky mladí nezkušení kluci, kteří hráli hodně zezadu. Takže jsme se vydali útočit. A konečně se dařilo, smůla byla prolomena. Vašek začal střílet. Poté se připojil i Kakin. Spolu rozjeli hodně pěkných akcí. Výsledek 3:0. Předposlední zápas jsme sehráli se starýma známýma - Beercastle. A tam jsem se střelecky vytáhli. Kluci z Beercastlu neměli šanci. 6:0. Poslední zápas jsme sehráli proti týmu Notoři. Tento tým vypadal silně, takže jsme si už iluze nedělali, o to větší bylo překvapení, gól v tomto zápase dávala i Verča. 3:0 Góly: 6x Vašek, 4x Kakin, 2x David, Zdenek a Verča. Celkové pořadí: 1. Ajeto, 2. Pohoda, 3. Staroblansko , 4. Notoři, 5. Útěchov, 6. Beercastle, 7. Orel rock Boskovice. Turnaj byl dobře zorganizován, dostali jsme krásný pohár, diplom i odměny. Fotky

9.11. ...

SB - FPO B 1:4 - na poslední zápas jsme se sešli již ve velmi tradiční sestavě složené z hráčů, kteří nejčastěji chodí tento podzim. Soupeř byl posílen pouze jedním hráčem z A mužstva, což pro nás vypadalo optimisticky. Od začátku jsme hráli vyrovnanou partii, kdy po delší době a spoustě neproměněných šancí na obou stranách, se jako první prosadil zmíněný hráč z A mužstva. O to víc jsme se snažili dát gól, což vedlo ještě více k otevření obrany a to se nám také vymstilo obdrženým gólem. Naštěstí se nám povedlo vzápětí snížit, což nás opět dostalo do hry. V závěrečných minutách jsme tak moc chtěli vstřelit gól, že už jsme téměř nebráníli. Výsledkem bohužel byly dva obdržené góly, což pokazilo dojem z vyrovnané partie. Gól: David (Vašek). Nej. hráč: David. Body +-: 3- Zdenek, Milan; 2- Verča, Kakin, Emas, Zdenek K.; 1- David; 0- Vašek.

2.11. ...

FC Sijétl - SB 4:10 - ihned bez přestávky jsme nastoupili k dalšímu zápasu. Ani druhý soupeř Sijetl neměl na střídání a ještě jeden hráč hrál na půl plynu kvůli zranění. Jinak byli kluci šikovnější než předchozí tým. Hra byla hodně vyrovnaná alespoň ze začátku. První gól padl po Vaškově rozehranném rohu, kdy Kakin přiťukl do brány. Ale vzápětí nám soupeř utekl a bylo vyrovnáno. Druhý náš gól byl podobný Kakin rozehrál roh, Zdeněk ťukl. 1:2 Následovala krásná akce Vaška, který běžel na bránu, pomohl si s Kakinem, který mu následně vrátil a Vašek dal 1:3. Hned vzápětí, ale Vašek udělal chybu a soupeř snížil na 2:3. Následovala soupeřova prudká pecka a bylo vyrovnáno 3:3. David na půlce obehrál soupeře a běžel na bránu, nahrál Zdenkovi K., ten vrátil a už jsme opět vedli 3:4. Do půlky stihl David dát ještě bombu z dálky 3:5. Ve druhé půlce se mu povedla opět rana z dálky 3:6. Soupeř k nám začal přistupovat i s brankařem, aby nás zatlačili a změnili skóre ve svůj prospěch. Naši poctivě bránili ve čtverci, Davidovi se podařilo soupeře obehrát a kopl po zemi přes celý hřiště do prázdné brány 3:7. Naši se nechali unést a útočili ve 3, nedali a proto nás soupeř přečíslil také ve třech a snížil na 4:7. Do konce následovali ještě další naše pěkné 3 góly. Góly: Kakin (Vašek), Zdenek (Kakin), Vašek (Kakin), David (Zdenek K.), David (Miloš), David (Zdenek), David, David (Zdenek), David, Vašek. Nej. hráč: David. Body +-: 6+ Milan; 5+ David, Miloš; 4+ Vašek; 3+ Zdeněk, Kakin, Zdeněk K.; 1+ Verča. Fotky

2.11. ...

SB - DDM 4:1 - na zápas jsme se sešli v silné sestavě se třemi na střídání. DDM hrálo bez střídání. Do vedení nás dostal David, který si ťukal před soupeřovou bránou ještě s Kakinem a Vaškem. Do půlky jsme navýšili na 2:0 po prolomení Vaškové smůly z předchozích třech kol, kdy si přeběhl sám na bránu a konečně dal. Ve druhé půlce jsme inkasovali gól po našem špatném střídání. Hned jsme ale soupeřovi oplatilipo akci Vašek na Zdenka, Zdenek ještě nahrával na Miloša, který se balónu netrefil, míč však dorazil do brány 3:1. V tomto zápase se nedařilo Milošovi, promáchl další tutovku, když stál pár kroků od brány. Vaška dnes drželo štěstí, poslední gól dal z rohu (hodně těžký úhel). Góly: David (Kakin), Vašek, Zdenek (Vašek), Vašek (Miloš). Nej. hráč: Vašek. Body +-: 3+ Vašek, Milan; 2+ Zdenek, David, Miloš; 1+ Verča, Kakin, Zdenek K. Fotky

26.10. ...

FPO - SB 6:1 - FPO A se sešlo v relativně silné sestavě, což věstilo, že dnes asi moc šancí na výhru mít nebudeme. FPO běžně hraje velmi otevřenou hru, obraně se moc nevěnují, vsází na to, že dají víc gólů než soupeř. Tento styl nám obecně vyhovuje. Soupeř nás od začátku přehrával, a to především kombinačně. Byla to spíš otázka času, kdy se nějaká z akcí povede proměnit. Nám se nějakou chvíli před koncem povedlo opticky upravit výsledek, kdy vybojoval míč Zdenek K. přihrál Zdenkovi Č. před bránu, který pohotově těsně před vybíhajícím golmanem si narazil s Kakinem a zakončoval už do prázdné brány. Gól: Zdenek (Kakin). Nej. hráč: Zdenek K. Body +-: 5- Milan, Vašek, Kakin; 4- Zdenek, Zdenek K.; 2- Verča.

26.10. ...

SB - OSK 1:2 - první dnešní zápas jsme začali bez střídání a to ještě polovina týmu byla mírně posílená/oslabená z předešlé dlouhé noci. Celkově jsme začali trochu míň aktivně než soupeř. Během zápasu přišel Vašek, tak jsme měli i na střídání. Z pomálu šancí se nám povedlo dát jako prvním gól. Kakin překonal golmana z velkého úhlu pěknou střelou. Ale neradovali jsme se dlouho, během minutky hodně podobným gólem OSK vyrovnalo. Další šance jsme bohužel neproměnili, především Vašek byl paličem (jako už 3. týden). Bohužel minutku před koncem jsme ještě jednou inkasovali a tím prohráli. Gól: Kakin (Zdenek). Nej. hráč: Milan. Body +-: 1- Milan, Zdenek, Zdenek K., Vašek, Kakin; 0- Verča.

19.10. ...

SB - Sezbo 1:0 - zápas se Sezbem byl velmi vyrovnaný. Zase jsme měli několik spálených šancí. Na druhé straně, ale taky, Milan musel zachraňovat. Zdenek dával tyčky. Nakonec po velmi ukázkové akci Zdenek na Verču, Verča na Zdenka, Zdenek na Verču a Verča na Zdenka, dali na 1:0. Ve druhé půlce se hrálo podobně akce byli na obou stranách, ale nepodařilo se už nikomu. Gól: Zdenek (Verča). Nej. hráč: Milan. Body +-: 1+ Zdenek, Verča, David, Zdenek K. a Milan. Fotky

19.10. ...

Mafia - SB 0:3 - odveta minulého týdne začala slibněji už na lavičce, kdy přišel David a Zdenek K a po úvodu byl zraněný nejlepší hráč Mafie (ne od nás, ortézu již měl). Za to pro našeho "střelce" Vaška to bylo jak přes kopírák, smůla se mu stále držela na kopačkách. Hned na začátku kromě Vaška mohla dát i Verča. Smůlu prolomil až Zdenek po nahrávce Davida, kdy šel sám na brankáře, kterého si vylákal a pak zavěsil na 0:1. Ve druhé půlce bylo vidět několik pěkných akcí, hodně jich zlikvidoval velmi dobrý brankář Mafie. Gólová akce byla až Zdenkova, kdy šel na bránu a střílel, u brány byla naše nenápadná Verča a krásně dorazila 0:2. Mafia po tomto gólu zesílila v útoku, Milan měl, co dělat. Třetí gól byl po nahrávce Davida na Zdenka K., který neminul 0:3. Góly: Zdenek (David), Verča (Zdenek), Zdenek K. (David). Nej. hráč: David. Body +-: 3+ Zdenek, David, Milan; 2+ Vašek, Verča, Zdenek K. Fotky

12.10. ...

Sezbo - SB 5:0 - před zápasem nám odjel brankář kvůli pracovním povinnostem. Do brány se postavil Miloš. Naši "střelci" se opět snažili a opět smůla stála při nás. Miloš v bráně zachraňoval, co se dalo. Do půlky pustil pouze jeden gól, ostatní vychytal. Druhá půlka začala podobně, šance byly na obou stranách. My jsme zkazili, došlo k přečíslení, dva šli na naši bránu a zvýšili skóre 2:0. Třetí gól byl podobný, to šli na naši bránu dokonce tři, od nás se nestihli vrátit. 3:0. Po našem rozehrání od soupeřovy brány se během vteřiny ocitli hráči soupeře před naší bránou 0:4 (opět bylo vidět, že tuto situaci neumíme). Těsně před koncem jsme obdrželi ještě pátý gól. Nej. hráč: Miloš (góly nebyly jeho, spousty jich pochytal). Body +-: 5- Zdenek, Emas, Tomáš, Miloš; 3- Vašek; 2- Verča. Fotky

12.10. ...

SB - Mafia 0:5 - na tomto zápase se ukázalo, jak jsou důležití hráči, kteří zrovna nepřišli. Naši hned po rozehrání útočili, ale vždy těsně vedle. Pak se do zakončení dostal šikovný hráč Mafie a hned dal krásnej gól. 0:1 Druhý gól padl vzápětí, hráči Mafie se natlačili až do naší brány. 0:2 Třetí gól padl po rozehrávce u naší brány, pomalou šmudlou do kasy 0:3. Ve druhé půlce jsme gól dostali hned po rozehrání. 0:4 Hra nám nešla. My jsme se nikdo nedokázali trefit a že šance byly. Střelecky nejsmolnější byl Vašek. Sada od Mafie se zastavila na pěti gólech. Nej. hráč: Emas. Body +-: 5- Verča, Milan; 3- Zdenek, Vašek, Miloš, Emas, Tomáš. Fotky

5.10. ...

FPO B - SB 5:3 - v tomto dnešním jediném zápase proti nám nastoupil tým složený z několika hráčů FPO A. Po zahájení jsme se, ale kupodivu ukazovali více my a opravdu útočili na soupeře, ale tolik těsnot svět neviděl (Kakin, Vašek, Emas). Přece jen se nám podařilo vstřelit první gól po pěkné akci Zdenka na Emasa ten vrátil Zdenkovi a ten zakončil. Na konci půlky soupeř bohužel srovnal. Nutno říct, že toto byl nejfaulovanější zápas na obou stranách, jaký jsme odehráli. V první půli jsme měli 6 faulů my, FPO střílelo na bránu a naštěstí nedalo. Druhá půlka začala opačně, více se prosazoval soupeř, útočil. Jejich zakončení ale bylo lepší než naše, takže postupně navyšovali svoje skóre až na 1:5. Poté dával Emas góla jako omluvenku za svoje spackané bránění. 2:5. V této půli mělo 6 faulů FPO, trestného střílení za kumulované fauly se ujal Emas a dal na 3:5. Svoji střelu po dalším faulu opakoval, leč již neproměnil. Góly: Zdenek (Emas), Emas, Emas. Nej. hráč: David. Body +-: 3- Zdenek K.; 2- Milan, Vašek; 1- Zdenek, Kakin, Emas; 0- David. Fotky

28.9. ...

SB - FC Sijétl 1:2 - v tomto zápase jsme chtěli hrát odzadu na brejky. Sijétl měl na střídání 5 hráčů, my jen jednoho a zápas jsme hráli bez pauzy hned po prvním. Hned na začátku se třikrát dostal do zakončení Kakin. Milan vyhazoval míč přes celé hřiště. Soupeř si pak na naši dlouhou rozehrávku dával pozor. Do vedení jsme šli my. Branku vstřelil Vašek. Pak jsme bohužel inkasovali dva nešťastné smolné góly. Půlka 1:2. Ve druhé půlce jsme se hodně dostávali z brejků do šancí, ale nic jsme nedali. Šance nedali Vašek, David, Kakin - ten ke konci trefil tyčku. :-( Gól: Vašek. Nej. hráč: Milan. Body +-: 1- Milan, Vašek, Verča, Kakin, Miloš a David (dáno všem).

28.9. ...

DDM - SB 3:5 - první zápas s jedním na střídáním jsme nechtěli přepálit hned na začátku, takže jsme hráli na půl plynu. První gól jsme inkasovali my. Vyrovnával David po přihrávce od Miloše. Druhou naši branku, která nás posunula do vedení vstřelila Verča po přihrávce Miloše. Soupeř vystřelil na naší bránu, Kakin míč ještě tečoval, dal si tak vlastního a srovnal soupeřovi šance. Do vedení nás dostal Vašek po přihrávce Kakina. 3:2 tak skončila první půlka. Na 4:2 zvyšoval kakin po pěkné akci Vaška. Soupeř snížil na 4:3 Na 5:3 zvyšoval Vašek po přiťuknutí od Verči. Měli jsme ještě spoustu šancí, ale nedali jsme je. Góly: David (Miloš), Verča (Miloš), Vašek (Kakin), Kakin (Vašek), Vašek (Verča). Nej. hráč: Vašek. Body +-: 3+ Milan, Vašek, Verča, Kakin, David; 1+ Miloš.

21.9. ...

SB - FPO 0:4 - bez odpočinku následoval náš druhý zápas tentokráte se silným kvalitním soupeřem. V tomto zápase si hodně zachytal náš nový golman Milan. My jsme se začali moc vytahovat, což nás FPO ztrestalo dvěma góly v první půli. Ve druhé půlce jsme si řekli, že budeme poctivě bránit a ne se vytahovat, protože při přečíslení jsme pomalejší a nestihneme se vrátit. I tak se FPO podařilo dát ještě dva góly. Naši měli taky šance, které bohužel nevyšly. Nej. hráč: Milan. Body +/-: 4- Milan; 3- Zdenek, Vašek, Míra N.; 2- Verča, Kakin, David; 1- Miloš; 0 Emas. Fotky

21.9. ...

OSK - SB 1:4 - na první zápas nové sezóny jsme se sešli v hojném počtu 10ti hráčů. Všichni natěšení vlítli na OSK, kteří hráli bez střídání. Hned z první vážnější akce se Kakinovi po Mírově přihrávce podařilo skórovat. Pak naši dále obstřelovali bránu. Po chybě OSK, kdy dali malou domů, Vašek kopal nepřímák před bránou na Davida a ten zvyšoval naše vedení. Před koncem poločasu ještě zvýšil Míra N. po Davidově přihrávce, kdy šel sám na bránu. Půlka 0:3. Ve druhé půlce vyslal Kakin samotnýho Vaška a ten dal na 0:4. Pak začalo smolné zakončování, kdy se snad všichni pokoušeli střílet, ale nikdo se nestrefil. Začali jsme dělat chyby a tak jsme dostali jeden gól. Góly: Kakin (Míra N.), David (Vašek), Míra N. (David), Vašek (Kakin). Nej. hráč: Kakin. Body +/-: 3+ Milan, David; 2+ Zdeněk K., Vašek; 1+ Verča, Kakin, Miloš, Emas, Míra N.; 0+ Zdenek. Fotky

9.9. ...

Začátek sezóny - novou sezónu startujeme v sobotu 14.9. v 11:30 proti našemu soupeři z prázdninových přátelských utkání, poté následuje zápas s hratelným soupeřem Sezbo. Hodně štěstí do nové sezóny!

22.6. ...

SB - Orel Kotvrdovice 0:6 - na zápas dorazil ještě Míra S., takže jsme měli jednoho na střídání. Hned v úvodu Vašek utekl a málem dal. Kotvrdovičtí na málem nehráli a dostali se hned do vedení. Vaškovi se podařilo pár dalších pěkných akcí - břevna, tyčky a tak. Půlka skončila 0:5. David zneškodnil dalších několik střel. Druhá půlka začala hned v úvodu šestým gólem. Futsalový král nám chtěl dát 10, ale my jsme nějak začali betonovat, David perfektně chytal a soupeř už byl otráven. Tím jsme vydrželi tento výsledek. Nej. hráč: David. Fotky

22.6. ...

DDM - SB 5:1 - do brány se postavil David, který se jako golman osvědčil i minule. Opět jsme se sešli v hojném počtu - bez střídání :-) První poločas by skončil bez gólu, ale Míra N. dal vlastního. Jinak David vše pochytal. Druhý poločas jsme se dostávali do šancí, ale nedařilo se nám trefit. Verča nedala tutovku. Soupeř dával buď do prázdné nebo šťastné góly, a tak se dostal do vedení 4:0. Jeden jediný gól proměnil Vašek po nahrávce od Míry N. Ke konci jsme dostali ještě jeden. Góly: Vašek. Nej. hráč: David.

8.6. ...

SB - Mafia 5:4 - Do brány se postavil na oba poločasy Míra S. První nebezpečná akce byla od Mafie, ale my jsme měli štěstí, že se jim nepodařilo strefit bránu. První gólová akce byla naše. Po akci David - Vašek - Míra N. zakončil. Hned nám, ale bylo vráceno. 1:1. Následoval podobný průběh. Akce David - Kakin, který zvýšil na 2:1. A hned oplátka na 2:2, kdy soupeř po Zdenkově chybě vypálil střelu z dálky. Ve druhé půlce byla hra dost podobná. První gól dala Mafie, my jsme hned srovnávali po Standově konečně gólové akci. 3:3 Marťas vybojoval míč a nahrál Vaškovi do běhu, ten krásně zakončil na 4:3. Pak hrozil útok od soupeře, který Marťas zachránil. Nádhernou akci předvedl dnes gólový mistr Míra N., kdy šel od půlky sám a nikdo nechápal, jak míč mohl proklouznout do brány. 5:3 Před koncem jsme, ale nestihli pohlídat soupeře a ten snižoval. Naštěstí hra byla u konce (ještě že tak, začali padat kroupy) a my jsme udrželi vítězství (taktak). Dnes velmi vyrovnaná hra, která mohla skončit jakkoli, štěstí stálo při nás. Góly: 2xMíra N, Kakin, Standa, Vašek. Nej. hráč: David Fotky

8.6. ...

FPO - SB 7:4 - dnes jsme se konečně sešli v hojném počtu, asi si všichni udělali čas na předposlední hrací den. Měli jsme 4 na střídání. Do brány se postavil na první poločas Zdenek. Soupeř se nestihl rozkoukat, toho využil Míra N., který dvakrát zavěsil. Vedli jsme 2:0, což soupeř dost nechápal. Ale rychle se vzpamatoval a začal takticky vytahovat naše hráče na jejich půlku, abychom nebránili poctivě ve čtyřech, ale oni mohli snadno proklouznout. Zdenek pochytal několik střel, ale i tak soupeř stihl dát do půlky 3 góly. Což nebyla zas taková tragédie. Druhou půlku se prvním gólem prosadil soupeř. V naší bráně chytal Míra S. Zdenek se tak mohl proběhnout po hřišti a zakončit 3:4. Škoda, že tento stav nevydržel. Během dalších chvil nás soupeř přehrával a začal sázet gól za gólem. Až na stav 3:7, poslední slovo jsme však měli my, kdy po akci Vašek - Míra N. jsme přidali ještě 4. gól. Góly: 3xMíra N, Zdenek. Nej. hráč: Míra N. Fotky

1.6. ...

FC Sijétl - SB 1:1 - na dnešní druhý zápas nám přibyl ještě Kakin. Hned to bylo lepší. Do brány se uklidil David, nicméně byl lepší než Zdenek, pokryl několik střel. První se prosadil gólem soupeř, takže jsme se báli, že to bude zase katastrofa. Nicméně nám se podařilo do půlky vyrovnat, když si Míra zaběhl do rohu a dal krásný gól z boku. Ve druhé půlce jsme měli strašně moc šancí, akce střídala akci, ale měli jsme strašnou smůlu při zakončení. Gól: Míra. Nej. hráč: Kakin. Fotky a videa

1.6. ...

Sezbo - SB 2:0 - na dnešní herní den, kdy jsme měli hrát s hratelnými soupeři se opět omluvilo a nedostavilo hodně hráčů. Což se projevilo na celé hře, hrálo se bez střídání, ale alespoň akorát do pole. Do brány se postavil Zdeněk. V podstatě tam byl uklizenej a chyběl v poli. Hned v úvodu jsme dostali gól od tyčky, který unikl Zdenkovým reflexům. Zdenek v bráně byl někdy neohrabaný a dával laciné přiležitosti soupeři. Na druhé straně náš útok se dostával také k šancím, které bohužel neproměňoval (Verča, David, Míra, Emil). Druhá střela na naší bránu v druhé polovině hry znamenala bohužel druhý gól. Soupeř nebyl moc dobrý, ale chyběl alespoň jeden hráč (např. Kakin nebo Vašek), aby se dal uhrát alespoň bod. Chvíli si v bráně zachytala i Verča (nedostala gól). Nej. hráč: David. Fotky

25.5. ...

SB - DDM 5:11 - zápas začal pomalým navyšováním skóre DDM. Za stavu 0:5 se dostal do krásných a neuvěřitelných gólových zakončení Zdenek a Vašek (2x), skóre 3:5 by bylo krásné v naší situaci, leč soupeř do konce první půlky přidal ještě dva góly 3:7. Ve druhé půlce se nám podařili dát 2 góly, ale dostat ještě 4. Góly: 2x Zdenek, 3x Vašek. Nej. hráč: Vašek. Fotky a videa

25.5. ...

Kotvrdovice - SB 14:2 - před zápasem zas chodili omluvenky. Horší bylo, že někteří hráči svou účast přislíbili a nepřišli. Tak se opět stalo to, že jsme odehráli zápasy v počtu 3+1. Na soupisce máme 18 lidí, z toho 3 jsou dlouhodobě zranění (Miloš, Míra P., Honza V.), další 4 jsou v jarní sezoně jako mrtvé duše (Radek, Vláďa, Standa H., Martin S.), před zápasem se omluvili 3 (Kakin, Míra a Standa). V osmi lidech by to bylo bezva, leč přišli jen Zdenek, Vašek, Verča a David. A průser byl opět na světě. Tito čtyři museli odehrát 2 zápasy hned za sebou proti nejsilnějšímu soupeři hned na úvod to byl zážitek. Půlka 6:0. Ve druhé půlce jsme sice dali 2 branky, ale dostali 8. Góly: Vašek, David. Nej. hráč: David. Fotky

18.5. ...

OSK - SB 6:1 - v druhém zápase nám pomohl Míra N., takže jsme hráli 4+1. Nicméně bez střídání s čerstvým, mladým, běhavým soupeřem. Domluvili jsme se, že budeme hrát opět beton. Ale stejně jsme to vytahovali, jelikož jsme cítili šance. To se nám vymstilo, do půlky nám dali tři goly. My jsme měli bohužel smůlu a nestrefili se ani jednou (šance byly). Ve druhé půlce se vyměnili naši brankaři - místo Vaška šel chytat Míra S. Nám se povedla jedna akce Vašek - Zdenek - Kakin střelil gól. Soupeři i v tomto poločase dali 3. Nej. hráč: Kakin. Fotky

18.5. ...

SB - FPO B 3:10 - minule jsme se sešli, dnes bohužel vůbec. Zápas jsme odehráli v počtu 3+1 proti 4+1. Ani soupeř s námi nechtěl ze začátku vůbec hrát. Pomalu a opatrně se přibližovali k naší bráně. Nám zbývalo jedině betonovat. Dlouho nechali stav 0:0. Pak dali dva nesmělé góly. Poté nás FPO podcenilo - Míra vyběhl, Zdenek mu šel na druhé straně - přesná nahrávka a krásné gólové zakončení. 1:2 Takto skončila první půle - hodně překvapivé. Druhou půlku už soupeř nechtěl nic ponechávat náhodě. Dali pěknýho góla hned na úvod. 1:3 Při rozehrání góla, ale Kakin vyběhl - Míra na něj nahrál a Kakin bodlem zakončil 3:2. Lavička skandovala. :-) Pak se dostal do šancí Míra, bohužel nedal. Soupeř se snažil více a následovali 3 góly. 2:6. U nás se vystřídali brankáři - Zdenek šel místo Vaška chytat a Vašek se šel proběhnout. Soupeř zvolil taky taktiku - šli do nás v 5, aby mohli dát i méně schopní střelci (Lojza). Takže se hrálo již na naší polovině - pět hráčů na tři naše. Nutno zmínit, že za stavu 2:9 Vašek utekl a zvýšil naše ubohé skóre na 3:9. Soupeř do konce utkání ještě zasadil 2 rány. Góly: Zdenek, Kakin, Vašek (skoro všichni, co přišli :-) - Míra nahrával). Nej. hráč: Vašek (za hru v bráně v 1.půli.) Fotky a videa

4.5. ...

Mafia - SB 4:0 - v silné sestavě jsme nastoupili i proti hratelné Mafii. Nicméně naše kličky a nahrávky ovoce nepřinesly. Jednoduchá hra Mafie - dávat góly - přinesla Mafii vítězství. Půlku jsme prohrávali 1:0. V druhé stejně bojovné a vyrovnané hře jsme obdrželi ještě 3 góly. Škoda, že z žádné naší akce gól nepadl. Nutno říct, že brankář Mafie chytal skvěle. Nej. hráč: David. Fotky

4.5. ...

SB - FPO 3:7 - dnes jsme se sešli v nejsilnější sestavě. Hned od začátku jsme FPO ukázali, že se jich nebojíme. Dařili se nám pěkné akce, ze kterých padali břevna či tyčky. Až po chvíli jsme šli do vedení po pěkné přihrávce Standy na Zdenka, který dal z boku pěkný gól. Vedli jsme. Začali jsme pociťovat silnou nervozitu soupeře, obzvlášť jejich brankáře :-). Soupeř začal ohrožovat naši branku, Vašek perfektně chytal a naši posílili obranu (Jirka se vracel). Hrozili jsme více, bohužel neproměnili. Soupeř po rozehrávce rohu vyrovnal. Do půlky přidali ještě dva góly. Druhá půle již byla v roli lepšího soupeře, který začal sázet gól za gólem. Jeden i trapnej, kdy Vašek rozehrál borcovi metr před ním na nohu :-). Nicméně my jsme ještě ukázali pár překvapivých útočných akcí, ze kterých padly 2 góly (jeden po akci Davida a Míry N., jeden hlavičkou od nejmenšího hráče). Góly: Zdenek, Míra N., Kakin. Nej. hráč: Standa. Fotky

26.4. ...

SB - Sezbo 2:1 - dnes jsme se sešli v naší standardní sestavě (bez posil) s 1 na střídání. Začali jsme hrát se zataženou obranou než jsme se osmělili k útoku. Šance byly na obou stranách - Vašek perfektně chytal. Pak Míra dal po Jirkové nahrávce bodlem o tyčku do brány - tím všechny ohromil - to jsme nečekali! Půlku jsme vyhráli 1:0. V druhé půlce se začala hra přiostrovat, soupeř byl nervózní, došlo i na fauly z obou stran. Pěknou akci provedl Zdenek, který nahrál Kakinovi a zvýšili jsme na 2:0. Soupeřovi se dnes příliš nedařilo a my měli štěstí. Asi posledních 5 minut ale začali hrát a my naopak polevili, takže přišel trest jedné branky. Naštěstí pak již utkání skončilo a my si odnesli krásné a potřebné tři body. Góly: Míra, Kakin. Nej. hráč: Vašek. Fotky

20.4. ...

SB - FC Sijétl 3:1 - do jediného zápasu dnešního dne se přišli představit noví hráči - Míra Nejezchleb a David Kučera. Prakticky od začátku byli na hřišti pány. Opravdu byli posilou, bez nich bychom se ani nesešli do pole. První gólová akce byla jejich - David nahrál Mírovi. Do brány se postavil jako minule Vašek, chytal velmi těžké střely a začíná se v bráně osvědčovat, nicméně ve hřišti chybí. Hra se začala přiostřovat fauly ze strany soupeře, naši hřáči nechtěli zůstat po zadu a začali oplácet (Zdenek si za to vysloužil žlutou kartu). Rozehrávka z rohu přinesla zeleným srovnání. Tak skončila první půlka. V druhé půlce si nahrál Zdenek s Mírem, který prostřelil golmana mezi nohy. V zápase bylo několik šancí ostatních hráčů, ale poslední gól předvedl druhý nový hráč David, který si jako robokop probojoval cestu napříč hřištěm a zakončil na 3:1. Konečně jsme vyhráli (po patnáctizápasovém půstu - opsáno ze stránek AFB). Góly: 2x Míra N., David. Nej. hráč: Míra.Fotky

19.4. ...

Aktualizace - proběhla aktualizace stránek, po napadení starých jsme přešli na nové staroblansko.cz. Rozpis, Tabulka, Statistika hráčů, Soupiska hráčů.

13.4. ...

FPO B - SB 4:2 - soupeř byl jasně lepší, ale my jsme se taky snažili. Ze začátku měl Kakin pár pěkných šancí, dokonce i Miloš s Verčou, bohužel zůstalo to jen u šancí. Soupeřovi se podařilo Vaška dvakrát prostřelit. Do konce první půlky jsme snížili po akci Miloše a Jirky. V druhé půlce jsme dostali gól od břevna, spousta diváků nevěděla, jestli padl či ne, rozhodčí rozhodl, že ano. Soupeř fauloval našeho nejlepšího hráče Kakina, Jirka dal přímák. 2:3. Na konci jsme se ještě snažili vyrovnat, ale nedařilo se, navíc jsme dostali ještě čtvrtý gól. Góly: 2x Jirka. Nej. hráč: Kakin. Fotky

13.4. ...

SB - OSK Blansko 3:4 - rozpačitý začátek jsme začali bráněním a měli jsme štěstí, že se OSK nestrefilo. Pak Kakin vyběhl, střelil na bránu, vyraženou střelu znovu dorážel a nás tak dostal do vedení. Vzápětí měli OSK hned 2 rychlé akce, takže výsledek otočili ve svůj prospěch. Do první půlky přidali ještě jeden díky Zdenkovi, kterej se motal před bránou, jak špína v kyblu (následky noční akce).1:3 Druhou půlku jsme nezačali šťastně, Vašek se nenatáhl přes celou bránu a proklouzl mu tam čtvrtý gól. Poté zase vychytal několik šancí, v bráně zaskakovala a hrdě nastavovala hlavu i Verča. Závěr jsme trošku zdramatizovali pěknými akcemi Kakina a Jirky na 2:4, následně Kakinovou bombou z dálky na 3:4. Bohužel jsme nevyrovnali. Góly: 2x Kakin, Jirka. Nej. hráč: Kakin. Fotky

30.3. ...

Piňo Cup 2013 - po loňském vynechání naší účasti na tomto skvělém turnaji, jsme se opět domluvili a jeli. Hráči se teda scháněli dost těžko kvůli velikonocím. Na turnaji bylo přihlášeno 7 týmů, ale dostavilo se pouze 6. Hrálo se systémem každý s každým. Naše sestava: Zdenek, Verča, Míra, Vláďa, Karel Hlavička, Martin H. a Kuba (brankář JKP Olešná). Naše výsledky: SB-Beercastle 3:2 (Góly: Zdenek, super akce Zdenek - Karel zakončoval, pak se akce opakovala Karel - Zdenek zakončoval - vedení 3:0 si však naši neudrželi a začali dělat chyby v obraně, naštěstí už byl konec, jinak by mohlo dojít k vyrovnání), SB-Piňo 5:0 (po strašně dlouhé době konečně Míra prostřelil Magina - bývalého hráče SB, další gól tvrdou střelou poslal Karel do brány, ale údajně se míč ještě odrazil od Verči; třetí gól dával Míra po nahrávce Karla, čtvrtý gól Karel, pátý gól Míra), SB-Rosťatým 2:0 (10 minut byla hra bez gólu, soupeř hrál velmi agresivně, pak se střelecky prosadil Míra a Karel svou tvrdou přesnou střelou), SB-A je to 1:8 (zde naše výherní štace končí, soupeř byl velmi kvalitní a střílel gól za gólem, naše šance pochytal jejich brankář, náš naopak pouštěl, alespoň jeden náš gól vstřelil Zdenek), SB-Astmatici 0:3 (hra dlouho bez gólu, pak se rozstřílel bohužel soupeř, našim střelcům se už nedařilo). V tabulce jsme skončili na druhém místě s šesti týmů. Jenže se nejednalo o konec turnaje, nýbrž se hrálo play off. Na nás vyšel agresivní Rosťatým. První gól vstřelil soupeř, druhý dal soupeř lehce po hrubé chybě našeho brankáře, který mu to rozehrál přímo na nohu, u nás stahoval skóre Zdenek z autu, pak ovšem nedal penaltu, tím jsme prohráli a sestoupili tak na třetí místo. Turnaj zaslouženě vyhrál tým A je to. Sladká odměna letos bohužel nebyla :-(, za to jsme dostali 2 flašky, jednu jsme po zásluze vypili již tam a tak si turnaj prodloužili do nočních hodin :-).Fotky2012
17.11. ...

Mafia - SB 4:2 - zdrblí z porážky jsme se postavili na další zápas. Nedávali jsme šance, zato soupeři se drželo štěstí a podařilo se mu dát lehké góly. Po půlce jsme prohrávali 3:0. Ve druhé půlce dal Jirka S. asi na desátý pokus konečně gól. Pak měly šance Zdenek i Roman, bohužel neproměnili. Zato soupeř dal do prázdné. Zdenek před koncem zápasu snížil tvrdou střelou na 4:2. Góly: Jirka, Zdenek. Nej. hráč: Standa. Fotky

17.11. ...

SB - FPO 2:12 - na zápas jsme se sešli v silné sestavě. Novou posilou posledního hracího dne se stal Roman, který již odehrál několik sezón v SB. Využili jsme momentu překvapení a když se soupeř "nedíval" dal Zdenek po nádherných přihrávkách od Standy první gól. Vzápětí Zdenek běžel sám na bránu a dal druhého. Naše lavička udělala dvě mexické vlny. To bohužel bylo z naší strany vše. Dál jsme se snažili hrát otevřenou partii, ale soupeř se rozehrál. A sázel gól za gólem, Martin v bráně nezvládal. Do půlky jsme jich obdrželi šest. Druhou půlku rovněž šest. Góly: 2xZdenek. Nej. hráč: Zdenek. Fotky

10.11. ...

SB - Sijetl 3:5 - v zápase se poprvé představily nové posily Standa a Jirka. Bohužel jsme se na place teprve seznamovali a tak nás Sijétl drtil, během chvíle vedli 0:3. Do poločasu ještě přidali 4.gól. U nás se gólově projevil nováček Jirka. Ve druhé půlce v bráně vystřídal Míra Vaška. Vašek tak mohl operovat v obraně. Druhá půle byla vyrovnaná, druhý Jirka snížil na dvoubrankový rozdíl. Pak se zase gólově prosadil Sijetl. Nám se ještě podařila vsítit jedna branka, ale to bylo bohužel vše. Góly: Jirka M., Jirka, Martin. Nej. hráč: Standa. Fotky

10.11. ...

SB - Sezbo 1:4 - na zápas jsme se sešli ve dvou na střídání. Do brány se postavil Vašek. Šance byly na obou stranách. Naše akce se nedařily zakončit. Jejich bohužel ano. Hlavičkou jsme dostali první gól. Další střely pochytal Vašek. Půlka skončila prohrou 1:0. V druhé půlce jsme se snažili dělat akce - Zdenek, Emas, Vašek vybíhal z brány, hráli jsme dost otevřený fotbal, takže jsme inkasovali do prázdné. 2:0. Třetí gól jsme inkasovali po vhazování našeho autu, po naší chybě. Pak se konečně podařilo proměnit Zdenkovi nádhernou střelou k tyčce. Ale soupeř si po chvíli své vítězství ještě pojistil gólem na 4:1. Gól: Zdenek. Nej. hráč: Zdenek. Fotky

3.11. ...

FPO B - SB 11:2 - na zápas ještě přibyli Zdenek s Emasem, takže jsme měli 4 na střídání, což byla naše největší účast v podzimní části. FPO měli jen jednoho. My měli taky silnou sestavu, ale to se ukázalo, že nic neznamená. Hráli jsme opět otevřenou hru. Do naší brány padal gól za gólem, pomalé nahrávky prošli mezi rukama, nohama našemu brankáři. Během chvíle jsme již prohrávali 3:0. Konečně světlá chvilka Emas nahrál Martinovi, ten do odkryté brány snížil na 3:1. Do půlky už střílel snadné góly jen soupeř 6:1. Druhá půlka pokračovala dost podobným způsobem, soupeř dával skoro do prázdné, desátý gól byl vlastní od Míry (do soupeřovi brány se nestrefí, do vlastní jo). Na konci se předvedl Emas, který přeběhl celý hřiště a zavěsil na 11:2. Góly: Marťas, Emas. Fotky

3.11. ...

SB - OSK 3:7 - na zápas jsme se sešli se dvěma na střídání, což bylo dobré. OSK začali hned zostra tlačit na naši bránu. Dlouho jsme měli štěstí. Padl gól z penalty. Snaha byla na obou stranách, ale do zakončení se opět dostali OSK (tříkrát po sobě), kteří střídali celou čtyřku. Před koncem první poloviny Martin po Mírově nahrávce snížil na 1:3. V druhé půlce hned po rozehrání jsme využili okamžiku překvapení, Vašek si proběhl celé hřiště a dal na 2:3. Pak OSK stříleli čtyřikrát na bránu, naše obrana nedokázala odvrátit útok a tak na popáté jsme dostali gól. OSK se rozstříleli a sázeli nám góly z půlky nebo hlavičkou. Zato naši střelci nedávali (Míra sám před bránou, Jirka taky nedal). Další šanci už Jirka dal, když si proběhl hřištěm, obehrál obranu a prostřelil brankáře 3:6. Před závěrečným hvizdem ještě OSK přidali gól. Góly: Martin, Vašek, Jirka. Nej. hráč: Vašek.Fotky

27.10. ...

SB - DDM 1:10 - před zápasem musel odejít Honza, který nám opravdu chyběl. Přišel Vláďa a Martin, takže naštěstí bylo jednoho víc. Jenže jsme byli mokří, unavení a nešlo nám to. Absolutně se nedařilo. DDM hned od začátku nastoupili tvrdě a nebezpečně. Byli prostě lepší, hrálo se výhradně na naší půlce a padaly góly jeden za druhým, že už je ani nešlo počítat. Náš jeden jediný gól dal Vašek. Gól: Vašek. Nej. hráč: Vašek.Fotky

27.10. ...

FC Orel Kotvrdovice - SB 9:2 - nastoupili jsme ve 3+1, začalo pršet a rozpršelo se pořádně. Přesilovku jsme udrželi. Po pěti minutách naběhl Honza, udělal pěknou akci s Vaškem, který zavěsil na 1:0. Kotvrdovice se nestačili divit, lavičky jásaly. Ale dál stříleli na našeho golmana Martina, který poprvé přišel zachytat, byl vážně dobrý a Kotvrdovští si neviděli rady, jak ho prostřelit. Ale i když hodně ran zneškodnil přece jen tři do půli pustil. Poločas nebyl nejhorší. Do druhé půle jsme šli ve snaze udržet, co nejnižší stav, i když bez střídání to nebylo lehké. Udělali jsme několik pěkných akcí, ale gól jsme dostali my. Vzápětí se však Jiřík pomstil a snížili jsme na 4:2. Bohužel pak již Marťas začal pouštět (gól z půlky, odkop, ...). Góly se navršily až na devět. Góly: Vašek, Jirka. Nej. hráč: Honza.Fotky

13.10. ...

SB - Mafia 1:3 - vyrovnaný souboj s Mafií, která posílila o velmi kvalitní hráče, se pro nás nezačala vyvíjet nejlépe. Poločas jsme prohráli 0:1. Až ve druhé půli vyrovnal Emas tvrdou přesnou střelou. Ale ani jsme se nedoradovali a soupeř nás převezl na 1:2. Na konci jsme zkusili hrát v pěti - Vašek vyběhl z brány. Bohužel askce se nám nepovedla, nevyrovnali jsme, ale místo toho jsme ještě dostali další. Gól: Emas. Nej. hráč: Jirka.

13.10. ...

FPO Blansko - SB 8:2 - do zápasu jsme nastoupili se dvěma na střídání, Vašek šel "dobrovolně" do brány. Šance proti tomuto týmu nebyly žádné, ale my jsme si přišli zahrát. Nám se podařilo vstřelit dva góly, osm jsme jich obdrželi hlavně díky jejich elitnímu hráči z vysoké soutěže. Góly: Honza, Jirka. Nej. hráč: Honza.

6.10. ...

Sijetl - SB 1:3 - na tento zápas, který měl být dle rozpisu první (ten předchozí byl přeložen) přišel Miloš, Míra a Honza - nový hráč, který hrává za Inspiraci. Měli jsme na střídání víc než soupeř, ten měl tentokrát problém se sejít. Dlouho se nedařilo, obě strany ukazovaly strašnou hru. Ke konci první půlky Míra vyběhl a dal přesnou přihrávku na Honze, nováček skóroval. 0:1 Druhá půlka byla velmi podobná. Až smůlu se zakončením prolomil Jirka (celý den se mu nedařilo trefit), zvýšil na 0:2. Miloš rozehrával na Míry, Míra na Honze, ten do odkryté brány v klidu uklidil náš třetí gól. Ke konci už jsme zase machrovali a zapomněli bránit. Bohužel před závěrečným hvizdem dostal Vašek branku. Góly: 2x Honza, Jirka. Nej. hráč: Laďa.

6.10. ...

Sezbo - SB 3:0 - před zápasem to vypadalo opět na kontumák, zase jsme měli problémy se sejít. Naštěstí to dopadlo dobře, byl jeden na střídání. Do brány se tentokrát postavil Vašek, který po minulém týdnu měl něco s kotníkem. Sezbo po pěti minutách se dostalo do vedení. Pak byly šance s mírnou převahou na naší straně. Bohužel nikdo z našich se nedokázal střelecky prosadit. Půlka skončila 1:0. Vašek si perfektně zachytal. Ve druhé půlce naše střelecká smůla pokračovala. Bohužel Sezbu se podařilo dát ještě dva góly. Nej. hráč: Vašek (máme dalšího náhradního golmana).

29.9. ...

SB - FPO B 2:5 - tentokrát šel do brány Miloš a hned v úvodu pochytal perfektně několik soupeřových střel. Naše sestava se začala osmělovat, Martin po nahrávce Jirky nás poslal do vedení. Vedení jsme bohužel do půlky neudrželi. Padl gól z dost těžkýho úhlu a ještě jeden vlastní po Jirkové žluté kartě. Prohrávat o jeden gól nebylo špatné. Jenže ve druhé půli se na nás pokoušela únava (už byl pouze jeden na střídání). Padl rychlý gól hned na začátku. Pak jsme se ještě ozvaly my, po rozehrání rohu u soupeřovy brány padl vlastní (připsán po zásluze Marťasovi). Byli jsme zas chvíli na koni. Bohužel na závěr už jsme opravdu nemohli. Tak soupeř ještě přidal další dva góly. Nej. hráč: Miloš (nutno říct, že opravdu nikdo jiný by lepší v bráně nebyl a pochytal spoustu střel). Góly: 2x Marťas. Fotky

29.9. ...

OSK - SB 9:0 - na zápas jsme se sešli ve dvou na střídání, což nebylo špatné, ale chyběl nejdůležitější - brankář. Do brány šel Míra Pokluda, který chytat neuměl, což soupeř hned pochopil a začal střílet na bránu. Góly začaly padat. První půlka skončila 6:0. V druhé půlce jsme si vytvořili pár šancí, ale štěští zakončit jsme neměli, vždy šlo těsně nebo do brankáře. Zápas pro nás skončil nepříznivým výsledkem. Nej. hráč: Vašek. Fotky

15.9. ...

DDM Blansko - SB 4:2 - před zápasem nám Radek oznámil, že se nebude honit za balónem (nevím, co čekal od futsalu :-D) a že končí. Nechal tímto zbývající kluky ve štychu, bylo nás zase o jednoho míň, takže to vypadalo na kontumák. Když jsme se dozvěděli od Marťase, že má bráchy. Tuto informaci nám dříve zatajil. Zdenek nelenil a dojel pro bráchy Standy. Do brány se tentokrát postavil Míra. V první půli nechytl tři góly. Druhá půlka byla z naší strany už sehranější. K vidění byli už zdařilé akce našeho bojovného kapitána Jirky, kdy letěl na bránu a snížil na 3:1. Pak měl další šance. Šance si vytvářel i nováček Standa. Na druhé straně se po chvíli radoval soupeř, který zvýšil na 4:1. Vláďa obehrál na půlce soupeře, letěli ve třech na bránu, Jirka zavěsil na 4:2. Ke konci byla taková podobná akce ještě jedna, leč tu zhatil šikovný brankář. Góly: 2x Jirka. Nej. hráč: Jirka. Fotky

15.9. ...

SB - FC Orel Kotvrdovice 0:11 - do nové sezóny jsme nenastoupili dobře, týden před zápasem se řešilo, jestli vůbec SB bude hrát nebo se rozpadneme. Nakonec se našli hráči z Inspirace, takže se rozhodlo, že do toho půjdeme. Na první zápas se nahlásili někteří, kteří bohužel nepřišli a problém byl na světě. Neměli jsme na střídání, ba to vypadalo na kontumák, jelikož Míra nedorazil včas. Nesportovně jsme zdržovali nástup na hřiště. Byli jsme navíc bez brankáře, do brány šel Vláďa. Pak tam naběhl jeden hráč, co chtěl jen podepsat registračku, aby naši mohli vůbec zahájit zápas. Dorazil Míra, hrálo se deset minut ve třech, protože se převlíkal. :-) Za tuto dobu nedostali žádný gól. Pak už to tam začalo padat, půlka skončila 0:6. Druhá půlka vypadala podobně, naši hráči vysílení obdrželi dalších pět golů. Fotky

12.9. ...

Rozlosování - Rozpis

3.9. ...

Zahájení sezóny futsalu - v sobotu 15.9. bude zahájená nová sezóna futsalu. Rozpis zde uveřejním, jak bude. Důležité informace - jsme oslabení o kapitána Zdenka, který má natržený sval, tzn. dva měsíce si nezahraje. Ostatní proto musí!

16.6. ...

6. místo v 1. ročníku futsalu - v soutěži jsme skončili šestí z osmi týmů (resp. 7, protože 8 tým hrál jen polovinu soutěže). Podzimní soutěž se nám podařila daleko lépe, scházeli jsme se a urvali jsme docela dost bodů - 18. Jarní část byla katastrofická - poslední místo v jarní tabulce mluví za vše, získali jsme jen 9 bodů. Bodově jsme zaujali střed tabulky, ale díky jaru poslední ze 3 vyrovnaných týmů. Nejlepším střelcem týmu se stal Jirka s 15 góly (celkově na 11. místě z celé soutěže). Nejvíce hrajícím hráčem se stal také Jirka s 22 odehranými zápasy. Nejlepším hráčem jsme vyhodnotili Žaka s 6 nominacemi, táhl celé jaro.

16.6. ...

SB - Hipopotamos 1:1 - zápas již odchytal Jára. V zápase jsme potřebovali vyhrát, abychom se posunuli na pátou příčku. Po rozehrání jsme měli zase šance, které končili buď mimo nebo je brankář zneškodnil. Jára taky zachraňoval. Konečně akce, kdy Kakin perfektně nahrál Jirkovi a ten dal. Půlka skončila 1:0. Ve druhé půlce udělal Jára nedovolený výkop ven ze hřiště. Střílel se přímák. Který byl špatně zabezpečený a míč prošel do sítě. Snažili jsme se ze všech sil dát ještě gól. Ale soupeřův brankář chytal jako bůh, měl vše. Gól: Jirka. Nej. hráč: Žak. Fotky

2.6. ...

SB - Mafia 1:3 - tento zápas odchytal Fero, který má lepší reflexy než Miloš, ale dělal kraviny při rozehrávání, takže vždy odevzdal míč soupeři. Téměř celou první půlku se hrálo bez gólu, Mafia držela defenzivu, kterou prolomil až Jirka 1:0. Ve druhé půlce jsme se zase nedokázali trefit, absolutně strašná hra, divácky neatraktivní a nudná. Mafii se podařilo vyrovnat. Po chybě Rudy jsme inkasovali další. Při slabé sestavě jsme inkasovali ještě jeden. Naši už to vzdali a odevzdali body Mafie. Gól: Jirka. Nej. hráč: Zdenek. Fotky

2.6. ...

Sezbo - SB 5:5 - dnešní hrací den jsme se sešli také bez brankáře. Chytal Miloš. Fero udělal chybu hned na začátku, ze které jsme inkasovali. Pak se snažil útočit Ruda, který zkoušel až se mu podařilo zasáhnout cíl. Bylo vyrovnáno. Jirka udělal tlak a zvýšil na 1:2. Pak přišla naše chyba, ze které bylo zase vyrovnáno. Vyvíjeli jsme tlak, ale nedávali. Vašek obehrál soupeře, přeběhl přes celý hřiště, nahrál Mírovi, ten mu to ještě vrátil a Vašek zvýšil na 2:3. Opět chyba, ze které došlo k přečíslení a gólu, kdy bylo vyrovnáno. Ve druhé půlce hned po rozehrání jsme dostali gól, takže vedl soupeř. Pak jsme měli strašně moc šancí, které jsme neproměnili. Po dalším přečíslení se soupeř dostal do vedení o dva góly. Konečně se Jirkovi povedl jeho pokus 5:4. Zdenek se bezvadně vytáhl a nahrál Mírovi před bránou, ten naštěstí dal vyrovnávací gól. Góly: Ruda, 2x Jirka, Vašek, Míra. Nej. hráč: Radek.Fotky a videa

26.5. ...

SB - Carpe Diem 1:11 - do zápasu proti lídrovi soutěže jsme nenastoupili dobře, Vláďa v bráně měl co dělat. Po chvíli jsme prohrávali 0:4. Poté se hra vyrovnala, míč však dál končil jen v naší síti. Poločas 0:8. Druhý poločas se už jen dohrával. Jediný, kdo střelil gól z naší strany byla Verča. Góly: Verča. Fotky

26.5. ...

OSK - SB 2:2 - do zápasu jsme nastoupili bez brankáře Járy, chytání se ujal Vláďa. OSK začalo proti nám vést. Naše šance zůstali nevyužity a tak přišel trest na 2:0. Ve druhé půli černobílí polevili a nám se začalo dařit, dvěma slepenými góly napřed Vaška a pak Radka jsme vyrovnali. Velký tlak OSK branku nepřinesl, naše brejky také ne a tak zápas skončil remízou. Góly: Vašek, Radek.Fotky

19.5. ...

SB - FC Sijétl 2:1 - na druhý zápas nám přibyli ještě dva hráči, takže jsme měli 3 na střídání. Soupeř byl těžší. Vašek po velice slabé nahrávce od Míry dal gól z hodně těžkého úhlu. 1:0 Pak jsme zazdili několik tutovek (Kakin, Vašek). Zapotil se i Jára, když Sijétl vytvořil nátlak. Štěstí, ale bylo při nás a půlka skončila 1:0. Ve druhé půlce jsme zvýšili náskok při akci Zdenek - Radek - Vláďa, který dal na 2:0. Nulové konto jsme neudrželi, 3 minuty před koncem jsme se dostali pod tlak, ze kterého soupeř vytěžil branku. Naštěstí pak již zápas skončil. Góly: Vašek, Vláďa. Nej. hráč: Vašek.Fotky a videa

19.5. ...

K.E.R. - SB 2:7 - na zápas jsme se sešli v silné sestavě, což ovšem nemusí nic znamenat. Šance jsme měli hned od začátku na obou stranách. Po Járově faulu, K.E.R. dal gól z penalty. Hned po rozehrávce vyrovnal Zdenek po supr nahrávce Vaška 1:1. Pěkná akce Vašek - Radek - Žak, který zakončil na 1:2. Do půlky se ještě podařilo Vaškovi zvýšit skore po parádní nahrávce od Zdenka. 1:3 Ve druhé půlce se hrál podobný fotbal, kdy jsme soupeře přehrávali. Zdenek vybojoval míč, nahrál Mírovi před bránou, ten naštěstí dal.1:4 Žak za chvíli brankářovi dal hodně podobný gól 1:5, co předtím Míra. Následovala perfektní nahrávka od Vaška, u brány čekal Míra, který zavěsil.1:6 Akce Zdenek - Vašek - Žak s přehledem zvýšil skóre.1:7 Až na konci se udělala díra v naší obraně, kterou využil soupeř a snížil tak gólový rozdíl na 2:7. Góly: Zdenek, Vašek, 2x Míra, 3x Žak. Nej. hráč: Radek.Fotky a videa

5.5. ...

Hipopótamos FC - SB 3:2 - konečně jsme se sešli v silné sestavě a s 5ti na střídání. Za to hroši nastoupili bez střídání, toto jsme jim nezáviděli, jelikož jsme věděli, co to je z minula. První půlku jsme se snažili, měli jsme hodně pěkných šancí, ale to zakončení se nedařilo. Jedinému Ferovi se podařilo dát gól, když střílel přímý kop, prostřelil zeď a zavěsil dělovkou. Pak neproměnil Vašek, Míra - toto bylo nejhorší, nedal do prázdné díky své pomalosti a laxnosti. V druhé půlce se nedařilo Vláďovi, udělal pár chyb, což soupeř potrestal a vyrovnal na 1:1. Pak byli opět šance na obou stranách. Až se podařilo zakončit do brány Žakovi perfektní střelou bodlem 1:2. Pak jsme se snažili útočit a nepohlídali si zadek a po naší chybě útočili ve 3 proti jednomu, vyrovnali na 2:2. Takto to mohlo skončit, ale soupeř se ukázal jako hodně dobrý (zvlášť jejich nový hráč)a těsně před koncem dali vítězný gól 3:2. Příklad z dobré praxe ukázal, že se dá vyhrát i v sestavě bez střídání, takže příště žádné výmluvy - viz minulý zápas s Mafií a Sezbem. Góly: Fero, Žak. Nej. hráč: Žak.Fotky

28.4. ...

Mafia Blansko - SB 5:2 - na druhý zápas této soboty přišel nový hráč druhé půlky, ale odešel zase Žak, takže na střídání nikdo nezůstal. Vláďa se seznamoval s pravidly (chrániče, štulpny, apod.). Fero začal často vybíhat z brány, tak jsme dostali pomalej gól z půlky do prázdné. Pak jsme zkusili tlak i my, ale nic z toho. Mafia zvýšila na 2:0 po pěkné akci, kdy našim utekli. V druhé půlce šel do brány Zdenek, aby se Fero taky mohl proběhnout. Po faulu na našeho hráče, kopal zkušeně Vláďa na Fery, který hlavičkoval do góla. Zase to vypadalo nadějně 1:2. Vzápětí však soupeř třetí, dělovkou z dálky i čtvrtý gól. Nutno zmínit, že Mafia měla 5 na střídání z toho 1 holku, takže konečně soupeřka pro naši Verču. Pátý gól padl po chybě Jirky, který zkazil rozehrávku u soupeřovi brány, opět pomalej gól do prázdné. Jirka chybu vzápětí odčinil, snížením skóre. Góly: Fero, Jirka. Nej. hráč: Vláďa.Fotky

28.4. ...

SB - Sezbo Blansko 1:4 - tak účast se ještě zhoršila, už nebyl ani jeden na střídání, lavička zela prázdnotou. Neměli jsme brankáře, do brány se postavil Fero. Sezbo se pomalu osmělovalo, do půlky dali pouze dva góly. Na začátku druhé půle Žak snížil na 1:2, což vypadalo dobře. Bohužel Sezbo pak svůj náskok zvýšilo. Gól: Žak. Nej. hráč: Žak.Fotky

14.4. ...

Carpe Diem - SB 1:8 - lavička Carpe Diem byla přeplněná, zato u nás stále jeden na střídání - odešel Radek, přišel Míra. Využili jsme moment překvapení. První střela na bránu - gól. Pak už se hrálo jen na naší půlce, kdy si zastřílel soupeř. Gól: Jirka. Nej. hráč: Žak.

14.4. ...

SB - OSK Blansko 3:7 - hned od druhého herního dne na jaře už jsme začali mít problém se scházet. Byl pouze 1 na střídání. Soupeř střílel z každé pozice. My bránily, jelikož jsme neměli brankáře, do brány se postavil Miloš. Třikrát jsme se dostali za půlku a dali 3 góly. Takže to nebyla taková tragédie vzhledem k situaci. Góly: Ruda, Jirka, Žak. Nej. hráč: Žak.

7.4. ...

FC Sijétl - SB 3:2 - druhý zápas jsme odehráli s nováčkem v soutěži. Nejprve přišlo lehké oťukávání. Naši po minulém výsledku byli stažení, nechtěli už obdržet takový debakl. Deset minut první půlky měl Jára čistý štít. Pak padlo několik tyček a první gól, soupeř vedl. Tak to zůstalo do konce první půlky. Ve druhé půlce se nám podařilo dát vyrovnávací gól, když Vašek kopal roh na brankáře, od kterého se to odrazilo do brány. Pak jsme si zase věřili a nechali odkrytou obranu, soupeř dvakrát zakončil. Těsně před kocem dal, po nahrávce Vaška, Fero gól na 3:2. Góly: Vašek, Fero. Nej. hráč: Vašek. Fotky

7.4. ...

SB - K.E.R. 2:8 - první zápas v jarní části se nám nepovedl. I když hned na začátku jsme měli my šance, které jsme neproměnili. Soupeř zato ano a dostal se do vedení. Další gól byl vlastní, kdy se odrazil od zad bránícího Fery. Konečně jsme mohli vidět naši vydařenou akci, kdy běžel Jirka nahrál Milošovi, ten mu přesně vrátil a Jirka už jen špičkou dorazil - 1:2. Následovala pěkná vyrovnávací akce Miloš nahrával Ferovi, ten Verči, která dnes vstřelila svůj první gól. Tím jsme soupeře (a hlavně brankáře - chudák dostal gól od holky) trochu rozhodili. Ale jen trochu do půlky se jim ještě podařil jeden gól, kdy Jára vyrážel střelu, která se odrazila do brány. Naši chtěli oplatit, bohužel zasahoval soupeřův brankář. Druhá půlka byla otevřená, zapomněli jsme bránit a chtěli jen útočit, takže soupeř často dával z protiútoku jeden za druhým, totálně nás roztříleli. Skončilo to 2:8. Góly: Jirka, Verča. Nej. hráč: Žak. Fotky

7.4. ...

Začátek sezóny - první herní den začíná v sobotu 7.4. od 9h. Rozpis

24.3. ...

Okresní pohár ve futsale - za krásného počasíalt se dnes odehrálo okresní kolo Poháru FAČR. Do poháru se přihlásilo deset mužstev. Šest týmů bylo nalosováno přímo do čtvrtfinále a o zbývající dvě místa se musely poprat družstva v předkole. My jsme se museli poprat s týmem OSK. Hned na začátku nás OSK přečíslili a začali vést 1:0. Během další chvíle padly další dva góly. Naši hráči měli velký problém s obranou. Světlá chvilka proběhla po přesné nahrávce Zdenka, kdy Míra už jen lehkým dotykem zakončil na 3:1. Do půlky nám OSK dali ještě jeden gól. Druhá půlka probíhala stejně, mladší soupeř si z nás dělal srandu a nastřílel další 3 góly. Prohra 7:1. Tím pro nás turnaj skončil. Celkové pořadí turnaje: 1. místo - Carpe Diem, 2. místo - Sezbo, 3. FC Sijétl, 4. OSK Blansko, 5. - 8. Mafia, Arsenal Lomnice, Nedala Lažánky, Šerkovice, 9. - 10. SB a K.E.R.Fotky

18.3. ...

Okresní pohár ve futsale - 24.3.2012 od 9h se zúčastníme poháru spolu s dalšími mužstvy ze soutěže plus týmy hrající okresní malou kopanou ve vyšších soutěžích, kteří budou velmi těžkými soupeři. Vítěz turnaje bude hrát krajské kolo poháru. Systém turnaje: play off. Rozlosování: Předkolo - 8:30 K.E.R. - Carpe Diem Blansko, 9:20 OSK Blansko - Staroblansko, Čtvrtfinále: 10:10 Vítěz předkola A - Mafia Blansko, 11:00 FC Sijétl - Arsenal Lomnice, 11:50 FC Nedala Lažánky - Sezbo Blansko, 12:40 Vítěz předkola B - TJ Šerkovice. Semifinále: 13:30 Vítěz čtvrtfinále A - Vítěz čtvrtfinále B, 14:20 Vítěz čtvrtfinále C - Vítěz čtvrtfinále D. Finále: 15:10 Vítěz semifinále A - Vítěz semifinále B

22.1. ...

Nový vzhled stránek - byl pozměněn vzhled banerů na stránkách, přidán futsal, kde najdete vždy rozpis, tabulku a statistiky hráčů.

22.1. ...

Rozhovor o soutěži - rozhovor najdete zde.2011
26.12. ...

Štěpánský turnaj v Jedovnicích - 26.12.2011 jsme se zúčastnili Štěpánského turnaje ve futsalu, který byl uspořádán v hale Jedovnické průmyslovky. Přihlásilo se 10 týmů, takže se hrály dvě skupiny po 5 týmech. Ve skupině se hrál systém každý s každým. My jsme měli za soupeře 3 týmy z ligy a jednoho neznámého. První zápas jsme odehráli s K.E.R.. V zápase se Verča dostala ke dvoum gólovým šancím, které bohužel nepromněnila. Vzápětí soupeř skóroval, vyrovnávací gól se povedl na druhý pokus Mírovi. Tento stav měl takto skončit, jenže smůla stála při nás a vteřinu před koncem se do naší brány doplazil míč. Takže prohra 1:2. Po každém zápasu se prováděly samostatné nájezdy, vítěz získal bod. Nám se nedařilo ani v tomto. Nikdo nebyl schopen zavěsit. Druhý zápas s týmem Krakatit, který nás převyšoval ve všech směrech, jsme prohráli bez toho, aniž bysme se přiblížili byť jen na krok k soupeřově brance, 0:4. Samostatné nájezdy probíhali podobně, i když šli střílet jiní hráči - nikdo nedal. Náladu nám spravila až hra s OSK, kde jsme konečně měli šance, z nichž jednu jsme dokonce proměnili (Míra po dorážce Zdenkové střely).1:0 výhra. Zde se nám dařili i samostatné nájezdy - konečně proměnil Emas a o výhře rozhodl Jára (střelil gól a ostatní pochytal). Poslední zápas ve skupině jsme odehráli se Sezbem. Zde jsme po vyběhnutí brankáře inkasovali do prázdné, naše šance jsme neproměnili. Za to ještě ke konci jsme schytali další dva góly, takže prohra 0:3. V samostatných nájezdech se projevil náš týmový duch a platilo heslo "Jeden za všechny aneb golman Jára", proč by mělo hrát futsal tolik hráčů, když stačí jeden superman :-) Jára si penalty v klidu odchytal a pak chodil střílet (ještě předtím byly pokusy Kakina, Jirky a Emas - ten jedinej dal) a to celkem 5krát - 2x dal, poslední rozhodl o vítězství. Takže jsme po vyčerpávající nájezdové srandě Sezbu vzali aspoň jeden bod. Tím jsme se dostali na 4. místo ve skupině a bojovali jsme o 7. místo s Konig Brno. V tomto rozhodujícím zápase dala gól Verča, čímž si zasloužila uznání z publika. Pak se naše hra zvrtla, když jsme změnili taktiku a místo 0 faulů jsme faulovali maximálně, soupeř střílel 3x na brankáře, z toho jednou dali vyrovnávací. Zápas skončil 1:1, následovali samostatné nájezdy, které jsme prohráli (nikdo nedal). Takže 8. místo! I tak jsme si z turnaje odnesli půllitra a medovinku, kterou vypijeme na jarním zápasu. Turnaj vyhrál Krakatit, 2. FPO, 3. Prohra, 4. Sezbo, 5. FC Krásensko 04, 6. K.E.R., 7. Konig Brno, 8. SB, 9. OSK, 10. Žízeň Petrovice. Fotky

17.12. ...

Foto ze schůze SB - dne 10.12. se konala schůze v polovině soutěži, kde se mimo jiné odhlasovalo, že půjdeme na turnaj do Jedovnic. Fotky můžete vidět zde.

17.12. ...

Štěpánský turnaj - 26.12. od 8h se zúčastníme turnaje (podle rozhodnutí ze schůze SB) ve futsalu v hale SPŠ v Jedovnicích. Bude nejspíš rozlosování předem, takže sem pak dáme naše čase.

5.11. ...

Aktualizace - výsledky, tabulka, statistika hráčů

5.11. ...

Hipopótamos FC - SB 0:3 - s tímto soupeřem jsme si věřili více, ale soupeř se o hodně zlepšil oproti předchozímu zápasu. Šance byly na obou stranách. První gól vstřelil Fero, pak byly vidět pěkné akce, ze kterých do půlky nic nepadlo. Druhá půlka akce Fero se Zdenkem, Zdenek dával do prázdné. Následovalo několik zmařených šancí (Jirka), na druhé straně zachraňoval Jára, protože jsme dnes chtěli mít čistý štít. Ke konci ještě Fero posunul na Emila, který zavěsil. Góly: Fero, Zdenek, Emil. Nej. hráč: Fero. Fotky

5.11. ...

SB - K.E.R. 6:0 - v posledním hracím kole jsme nastoupili proti soupeři, se kterým jsme si moc nevěřili. Soupeř ale nebyl ve formě, tak jsme měli štěstí. Ze začátku byli šance na obou stranách. První gól vstřelil dnes premiérově Ruda, když brankářovi stínil Miloš. Hned na to skóroval Jirka. V první půlce měl soupeř 5 faulů, my žádný. Po 6. faulu Žak střílel penaltu, brankář vyrážel, Miloš vystihl situaci naběhl a dorazil. Půlka tak skončila 3:0. Ve druhé půlce bylo několik neproměněných šancí (Jirka, Žak, Ruda). Pak po nahrávce Miloša, skóroval Zdenek. Naopak komická tutovka Miloša, kterou ale zazdil. Další gól vstřelil Fero po nahrávce od Zdenka, do konce ještě jednoho Fero přidal. Jára perfektně vychytal nulu. Góly: 2x Fero, Ruda, Jirka, Miloš, Zdenek. Nej. hráč: Jára.Fotky

31.10. ...

Aktualizace - výsledky, tabulka, statistika hráčů

29.10. ...

OSK Blansko - SB 2:3 - v tomto zápase vstřelil první gól soupeř, takže jsme si zase tolik nevěřili. Nicméně Zdenek byl dnes při chuti a po nahrávce Fery vyrovnal. Do půlky jsme ještě přidali další gól, kdy Kakin běžel na bránu a střílel, poslední odraz do brány byl nejspíše od soupeře :-). Soupeř také ohrozil několika střelami, výborně vykryl buď Fero v obraně, nebo Jára v bráně. Třetího góla vstřelil Kakin perfektně z otočky. Ke konci nás soupeř dostal pod tlak, přidal ještě gól, báli jsme se, že stihne vyrovnat, ale štěstí nám přálo a čas také. Góly: Zdenek, 2x Kakin. Nej. hráč: Fero. Fotky

29.10. ...

Carpe Diem - SB 3:1 - zápas s prvním v tabulce začal velice slibně, jelikož se soupeř nemohl rozkoukat, nebo střílel vedle. Zato nám se podařilo vstřelit krásnej první gól, bohužel i náš poslední, chyběli nám silní hráči (Vašek, Emas). Pak už začali dělat tlak soupeři, kteří dvaktrát skórovali téměř do prázdné brány a jednou se střela odražená od tyčky odrazila ještě od brankáře. Gól: Zdenek. Nej. hráč: Zdenek. Fotky

24.10. ...

Aktualizace - Fotky

9.10. ...

Příspěvky - hráčské příspěvky na sezónu činí 200 Kč, kdo ještě nezaplatil, tak přinese na další zápas.

22.10. ...

Aktualizace - výsledky, tabulka, statistika hráčů

15.10. ...

Mafia Blansko - SB 0:9 - druhý dnešní zápas byl se soupeřem, kterého dobře známe z Dolní Lhoty, a i jejich dnešní sestava byla stará známa, pouze se změnou golmana. Dnešní golman však nebyl ani ten se kterým hráli proti nám v prvním kole, který v podstatě zajistil naší prohru. Zápas se hrál podle našich not, ohrožení naší brány bylo jen velmi zřídka, zato jejich golman měl plné rukavice práce. Naštěstí, po několika neproměněných šancích, jsme dali docela brzo góla, a ještě v prvním poločase se nám povedlo stav pojistit na rozdíl 3 gólů (2x Zdenek). Druhý poločas byl v podobném duchu, kdy jsme stříleli góly. Góly: 2x Zdenek, 2xJirka, Fero, Kakin, Vašek, Dadyn, Emas. Nej. hráč: Zdenek.Fotky

15.10. ...

Sezbo Blansko - SB 5:1 - soupeř, kterého se nám povedlo v prvním kole porazit, tentokrát byl v silnější sestavě. Ze začátku jsme hráli vyrovnaný zápas, ale bohužel nás 2x po sobě přehráli v obraně, chybělo nám víc důrazu. Nám se z našich šancí nedařilo dát gól. Po třetím gólu, který jsme obdrželi z přímého kopu, kdy jsme asi neměli nejlépe postavenou zeď, si soupeř začal výrazně věřit. Zato naše sebevědomí na tom bylo špatně, nasázeli nám dalších pár gólů. Kosmeticky se nám povedl výsledek opravit až na závěr zápasů, po pěkné akci kdy zakončoval Jirka. Gól: Jirka. Nej. hráč: Jirka.Fotky

10.10. ...

Pozor změna hrací doby! - po domluvě s protihráči se přesunuly zápasy na tuto sobotu 15.10. z 22.10. V 10:40 se odehraje zápas Sezbo Blansko - SB, v 11:30 Mafia Blansko - SB . 22.10. je volno.

9.10. ...

Aktualizace - výsledky, tabulka, statistika hráčů

8.10. ...

Hipopótamos FC - Staroblansko 0:5 - zápas začal taktizováním, abychom měli lepší výsledky, hlavně hlídáním střídání, které řídil Žak, jelikož tentokrát nehrál. Kakin měl několik šancí, nedal do prázdné, skóroval až později. Další, kdo minul prázdnou byl Jirka.:-) Půlka skončila 1:0 pro nás. Duhou půlku jsme si konečně už zastříleli. Emas vzal na půlce balón, proběhl hřiště a skóroval. Další krásný gól zavěsil Vašek, po několika neúspěších šel sám na brankáře i Zdenek a skóroval. Po chybě soupeře utekl dávat gól i Kakin. Výborně zachytal Jára (hlavně přímák). Góly: Kakin, Emas, Vašek, Zdenek, Kakin. Nej. hráč: Jára.Fotky

8.10. ...

K.E.R. - Staroblansko 4:3 - zápas negativně ovlivnil fakt, že jsme hráli proti týmu rozhodčích, z nichž jeden se ujal pískání, takže jsme si připadali jako zpátky v Dolní Lhotě. Hned ze začátku udělal chybu v obraně Emas, kterou soupeř potrestal gólem. Emil to ale soupeři vrátil, bylo vyrovnáno. Poté dorážel Jirka a dostali jsme se do vedení. Nicméně soupeř opět vyrovnal, začali mu padat další 2 góly, jelikož nebyli dobře pokrytí hráči. Do konce půlky ještě Kakin snížil gólový rozdíl, když si pěkně projel sám hřiště a zakončil. Druhá půlka byla lepší, ale prostě jsme nedali gól. Ani soupeř. Góly: Emil, Jirka, Kakin. Nej. hráč: Kakin.Fotky

6.10. ...

Videoreportáž z blanenské televize - Zde můžete shlédnout exkluzivní reportáž o futsalu .

2.10. ...

Aktualizace - výsledky, tabulka, statistika hráčů

1.10. ...

Staroblansko - 0SK Blansko 3:5 - ze začátku jsme OSK nepatrně tlačili, leč na výsledku to nebylo znát. První gól dávali oni. Po dlouhé době jsme vyrovnali. Do půlky ještě po naší chybě, soupeř zvýšil na 1:2. Druhá půlka byla podobná. Po naší chybě soupeř zvyšoval. Pak jsme zase snižoval rozdíl. Toto nás nabudilo, že ještě vyrovnáme, ale měli jsme moc chyb a z toho těžil soupeř dvěma dalšími góly. Na závěr jsme se ještě jednou prosadili. Góly: Vašek, Miloš, Kakin. Nej. hráč: Jára. Fotky

1.10. ...

Staroblansko - Carpe Diem Blansko 4:7 - na zápas se nás sešlo víc než dost, to možná způsobilo nemalé potíže ve střídání. 2 góly padly hned ze začátku od jejich nejlepšího střelce. Pak jsme se drželi, dokonce před půlkou snížili svoji prohru na 1:2 (Jirka). Druhou půlku jsme nezačali dobře, to co jsme předváděli bylo zatím to nejhorší, co diváci viděli. Laxní přístup, nepohlídání jednoho jejich hráče, neodkopy z vápna. Tím nám během chvilky soupeř nasázel jeden gól za druhým, zastavil se až na sedmičce. Konečně jsme se probrali ze zlého sna a ještě trochu zabodovali dvěma góly. Góly: Jirka, Miloš, Fero, Kakin. Nej. hráč: Emil.Fotky

24.9. ...

Staroblansko - Mafia Blansko 1:2 - do zápasu jsme nastoupili se stejnou taktikou jako v prvním zápase. Soupeř měl jen jednoho na střídání. Po naší chybě jsme inkasovali. Netrvalo dlouho a zase po naší chybě to bylo už 0:2. My jsme ale hráli s jasnou převahou. Šance Mafie byly ojedinělé, branky celkem náhodné a pro nás dost smolné. V tomto zápase se hrálo celý zápas na jednu branku. Mafia měla v brance výborného brankáře, který přímo čaroval a všichni jsme se divili, co dokázal pochytat. Byl to jeden útok za druhým na jejich bránu, už jsme byli zoufalí, nemohli jsme dát gól. V první půlce jsme měli možnost zahrávat desítku (penaltu), postavil se k ní Radek Musil, tvrdou ránu gólman chytil. Ve druhé půlce se nám díky Radkovi Musilovi podařilo snížit a my tak dál pokračovali ve snaze vstřelit vyrovnávající branku. Akcí bylo nespočet, hráli jsme výborně. Naší konečnou byl vždy brankář Mafie. Branku jsme nedali a prohráli tak hned druhý zápas i přes jednoznačný průběh z naší strany. Gól: Radek. Nej. hráč: Radek.Fotky

24.9. ...

Staroblansko - Sezbo Blansko 5:2 - k prvnímu utkání jsme nastoupili proti týmu Sezbo Blansko. Nevěděli jsme, co od nich máme očekávat. Ukázali nám svoje nové nádherné dresy ala Argentina. Do utkání jsme vstoupili taktikou hrát zezadu, abychom nedostali branku. Nakonec naše hra nebyla tak špatná, střídali jsme se asi v intervalech minuty a půl, díky tomu bylo utkání ve velmi rychlém tempu. Soupeř nebyl žádný nazdárek, bylo vidět, že kluci hrát fotbal umí. V první půlce Kakin nahrál Jirkovi míč kolem hráče do útoku po levé straně, ten si ho posunul a krásnou střelou dal branku. Ve druhé půlce Emilovi nahrál velmi chytrou rozehrávkou z přímáku Miloš, všichni čekali nahrávku zpět a střelu, Miloš nahrál doprava kolem zdi, kam si super naběhl Emil a s přehledem skóroval. Fero dal další dva super góly a v závěru ještě střílel Vašek. Výborně zachytal Jára Trubák. Hra měla úžasný tempo, hrálo se nahoru dolů, bylo to díky tomu střídaní, všichni makali naplno. Góly: Jirka, Emil, 2x Fero, Vašek. Nej. hráč: Radek.Fotky

2.9. ...

Futsal - Informace o futsalu a soupisky.

1.9. ...

Hlasujte v anketě - byla přidaná nová anketa, zapojit do hlasování se můžete zde.

31.8. ...

Futsal - rozhodli jsme se pro velkou změnu, v nadcházející sezóně nenastoupíme do blanenské ligy malé kopané, ale do nově založené futsalové ligy. Uvidíme, jak se toto uplatní a nám se zde bude líbit. Rozhodli jsme se hlavně proto, že zápasy pískají rozhodčí, terén nebude pod vodou. Blanenská fotbalová liga se bude hrát i nadále v Dolní Lhotě tentokráte se 6ti týmy (možná 7) a to čtyřkolovým systémem. Tudíž pokud se nám ve futsale nebude líbit, můžem další sezónu zas udělat návrat do pivní ligy. Proto, abychom mohli hrát futsal, zakládáme občanské sdružení s názvem Staroblansko. Zakládajícími členy jsou Zdenek, Vašek a Verča. Více informací o futsale najdete zde.

6.8. ...

Milkcup 2011 - v sobotu jsme pořádali druhý ročník Milkcupu, neboli třetí ročník turnaje SB. Turnaje se zúčastnilo 7 týmů, takže každý hrál s každým. Byly to týmy SB, Beercastle, Viktorie, Fauna Brno, Mafia, BK Stars a nováček Červánky Rájec. Letos bylo počasí na turnaji proměnlivé, drobně pršelo a odpoledne svítilo slunce. Naštěstí hřiště bylo ideální, takže se hrálo na celé ploše ne jako loni. Turnaj těsně vyhrál obhajovatel z výročního turnaje a i loňského turnaje Fauna, který porazil všechny týmy. 2. místo obsadil nováček Červánky Rájec, který byl kvalitním soupeřem, 3. místo Viktorie, 4. místo Mafia (překvapení turnaje), 5. místo Beercastel, 6. místo SB, 7. místo BK Stars. Výsledky Milkcup 2011. Turnaje se za SB zúčastnili hráči: Zdenek, Pepa (jen na dva zápasy), Pavel (ředitel turnaje), Fero, Míra (chyběl na poslední zápasy), Žak, Miloš a Jirka. SB by dopadlo lépe, kdybychom měli nějakého šikovného střelce, nikomu se nedařilo zakončovat a tak se nešťastně prohrávalo o gól nebo byla remíza. Střelecky se prosadil pouze Žak a 2x Jirka. Po odehrání turnaje jsme předali ceny prvním třem týmům - pohárek, šampaňské, a diplom!!! Tentokrát chybělo mlíko, což bude příště napraveno. Turnaj byl hodnocen jako velmi vydařený. Fotky

18.6. ...

Závěrečná schůze SB - v sobotu jsme zapili uplynulou sezonu, kterou jsme vyhodnotili jako méně zdařilou. Byli vyhlášeni nejlepší střelec - Fero s 9 góly, nej. hráč - Vláďa (2 nominace stačily k vítězství), nejvíce hrající hráči - Zdenek a Miloš (12 účastí ze 14ti zápasů). Dále jsme řešili, co s náma. V lize se nám nedaří, výsledky nejsou a chce to změnu. Rozhodli jsme se proto, že na podzim zkusíme hrát v nově založeném blanenském futsalu pod stejným názvem Staroblansko se 3 zakladateli (Zdenek, Vašek a Verča). Doufáme, že stávající hráči, kteří nebyli přítomni na schůzi budou s námi dále pokračovat ve futsalu, kde výhodou je rozhodčí, méně kontaktní hra a hřiště bez kaluží. Dále jsme řešili turnaj Milkcup, který bude pod vedením Pavla uspořádán 6.8. v Dolní Lhotě.Fotky

6.6. ...

Aktualizace: výsledky, tabulka, statistika hráčů

4.6. ...

SB - Mafia 0:5 K - nesešli jsme se! Na poslední zápas, který byl s přestihem obepsán a bylo avízováno posezení, přišel jen Zdenek, Vašek, Fero a Miloš. Tím pádem jsme kontumovali a tak jsme přišli o body, které by nás posunuli v konečné tabulce před Beercastle.

28.5. ...

SB - Viktorie 1:2 - na zápas jsme se jeli jen podívat, protože pršelo celou noc i ráno a vlastně pořád. Zápas před námi se nehrál, takže jsme si byli jistí při pohledu na hřiště, že my taky nebudeme hrát. Ale to jsme se přepočítali. Viktorka řekla "ne, jsme v silné sestavě, dokonce nám přišel i Gotes!" Přijeli jsme naštěstí v počtu 6 lidí, tak jsme s nechutí začali běhat v dešti a kalužích za míčem. Ihned po rozehrání jsme dostali gól po chybě Zdenka, který dával malou dom do kaluže, čehož využil soupeř a ihned skóroval na 0:1. Po dlouhých šancí, kdy jsme více útočili než soupeř, dal konečně Radek vyrovnávací gól. Pak nás víc tlačil soupeř, hrálo se na naší půlce a jejich druhý gól padl po autovém vhazování, kdy se míč odrazil od soupeře i od našeho obránce do brány. Takto skončila půlka. Ve druhé půlce byli šance vyrovnané, hrálo se střídavě na obou půlkách, ale gól už nepadl. Zápas proběhl v klidu a férově. Góly: Radek. Nej. hráč: Laďa.Fotky

21.5. ...

DG - SB 13:0 - sestava byla s 1 na střídání. Zápas jsme začali střeleckým osmělováním na soupeřovu bránu. Ale to bylo asi tak vše, jinak střelecky exceloval soupeř. Poločas skončil 4:0. Ze zápasu jsme si odnesli 13 gólů. Na skóre by nám vyšel líp kontumák. :-) Góly: nikdo. Nej. hráč: nikdo nebyl zvolen.

18.5. ...

Info k zápasu - v sobotu nám bylo sděleno, že se celé 12. kolo odehraje jindy kvůli probíhajícím závodům hasičů, ale vše je jinak fotbal se normálně hraje, takže v sobotu 21.5. ve 14h sraz na hřišti. Omluven je zatím Zdenek, Dadin, Sob, Fero (možná půjde) a Žak (možná půjde), ostatní nástup na hřišti, držíme pěsti, ať jsou body! :-)

14.5. ...

Beercastle-SB 1:1 - zápas odchytal Pepa, měli jsme jednoho na střídání. Zápas probíhal v klidu, byla to vyrovnaná hra, půlka 0:0. Byli jsme rychlejší, soupeře nepatrně přehrávali, ale i tak nám dali góla oni, my jsme vzápětí vyrovnali po pěkné rozehrávce Dadina na Vaška. Pak už se nikomu gól nepodařilo dát, takže spravedlivá remíza. Góly: Vašek. Nej. hráč: Leoš. Fotky

7.5. ...

SB-BkStars 5:2 - na zápas jsme měli tentokrát problém se sejít, spousta hráčů byla omluvena, naštěstí nás bylo alespoň 6. Mladí se hned na začátku ujali vedení, my jsme hráli na půl plynu. Později jsme se rozkoukali a dali do konce půlky soupeři 4 góly. Míra byl vyhlášen největším spalovačem, neproměnil asi 7 jasných šancí. Celkově jsme neproměnili asi 15 šancí. Góly: Laďa, 2x Fero, 2x Vašek. Nej. hráč: Verča (hrála v klidu, bez chyb).

30.4. ...

Inspirace-SB 4:3 - na zápas jsme se sešli v hojném počtu se 6-ti na střídání! Oblékli jsme se do bílých triček a jednomu ze soupeřů dokonce půjčili náš dres, aby byl taky červený jako Inspirace a ne modrý, jak nastoupil na zápas (neměli jsme ho nechat vůbec hrát, a už vůbec mu nepůjčovat náš dres). Začali jsme hrát aktivně, několikrát jsme ohrozili soupeřovu bránu až nakonec Fero jakoby odkopem konečně vsítil gól. Pak nám to soupeř vrátil, když utekl obráncům jejich hlavní střelec a vyrovnal na 1:1. Další akce proběhla po Ferově krásné přihrávce na Milošovu nohu před bránou, ten zvýšil naše skóre na 1:2. Pak soupeř zase vyrovnal. Při rozehrávce soupeře od jejich brány míč odrazil Dadin, který stál na půlce, odražený míč se dostal k Leošovi, který skokem dal gól na 2:3! Asi 5 min do konce soupeř rychle vhodil aut, který bez jakýchkoliv pochyb jsme měli vhazovat my, dokonce i hráči Inspirace to přiznaly. Rozhodčí z žad Inspirace úmyslně nechal pokračovat ve hře i když většina hráču na hřišti nehrála. Během hádání nám samozřejmě dali góla. Gól nás tak rohodil, že jsme pak inkasovali vzápětí ještě jednou. Hráči Inspirace dnes opět zachovali jako největší ubožáci v lize. Už v minulosti podobný zápas proběhl, kdy si uhádali gól, který nebyl. Doufáme, že jsme s touto ostudou ligy hráli naposledy. Góly: Fero, Miloš, Leoš. Nej. hráč: Fero. Fotky

23.4. ...

SB-FOFO 0:3 - první zápas v jarní půlce jsme zahájili s novou posilou Leošem. Měli jsme dva na střídání. Moc šancí v zápase jsme si nevytvořili, protože Fofo dobře bránilo. Soupeř se přes nás dokázal dostat jak jeden na jednoho tak i kombinačně a navíc dokázali zakončit. Výsledek skončil pouze 3:0 díky Pavlovi a štěstí (padlo několik tyček). Nej. hráč: Pavel. Fotky

9.4. ...

Rozpis zápasu - zde si můžete stáhnout jarní část zápasů. Rozpis

26.3. ...

Turnaj Piňo Cup v Adamově - hrálo 7 týmů systémem každý s každým. Naše sestava: Zdenek, Pavel, Verča, Vašek, Míra, Kakin, Miloš, Žak a Jirka. Naše výsledky: SB-A je to 0:3 (vůbec nám to nešlo, tragédie), SB-Rosťatým 0:0 (vyhrocený zápas), SB-Astmatici 0:0, SB-Piňo 1:0 (Gól: Žak - první usmolený gól turnaje :-); stejný výsledek jak loni a předloni), SB-Beercastle 3:0 (góly: 2x Žak, 1x Miloš - nejvtipnější gól turnaje), SB-Hodonín 1:2 (nejnapínavější zápas až do konce, gól Žak). Celkově jsme se umístili na 5. místě s 8 body a skóre 5:5. Turnaj opět obhájil vítěz z loňského ročníku Hodonín. Naštěstí nás neminula sladká odměna v podobě oblíbených kokosových tyčinek, kvůli kterým na turnaj jezdíme. (tato věta sedí i na tento rok :-), plus navíc flaška broskvové, která bude po zásluze nalita všem na prvním zápase). Fotky

11.3. ...

Turnaj Piňo Cup v Adamově - jsme zváni na každoroční turnaj v Adamově, kam jezdíme velmi rádi nejen pro sladkou odměnu, kterou doufám zase dostaneme :-) Turnaj bude 26.3.2010
24.12. ...

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011 plný fotbalových a osobních úspěchů všem hráčům, fanouškům a přátelům sportu fotbalu zvlášť.

30.9. ...

Tréninky - od neděle začínají tradiční tréninky v hale v Ráječku s týmem FPO, tréninky budou každou nedělu od 20 hodin do 22 hodin a čtvrtek od 20 hodin do 21:30 v hale v Ráječku.

16.10. ...

Viktorie-SB 5:2 - dnešní zápas byl nejhorší v sezóně, všichni hráči byli jak vyměnění, nedařilo se. Jinak jsme hráli s velice férovým soupeřem a tak ani rozhodčí nebyl nutný. První půlku chytal Miloš, což vůbec nebylo špatné. Chyby byly jinde. A sice v neproměněných šancí, kdy obrovskou tutovku nedal Zdenek, poté Vašek, i Fero, střílet na bránu mohl i Žak. V obraně zase chybovala Verča, kdy hlavičkováním dala vlastní gól. Jediným pozitivem byl pěkný Jirkův gól. Půlka skončila 2:1. V druhé půlce chytal Vašek, který cítil, že bude více platný v bráně (ostatní si to nemysleli). Podařilo se nám vyrovnat, když Míra s Milošem pěkně dlouho atakovali soupeřovu bránu, až to tam Míra konečně dotlačil. Pak následovala spálená šance - Miloš. Soupeřovi se gólově dařilo lépe a opět se dostal do vedení. My jsme se opět snažili vyrovnat, ale nepodařilo se - Žak (3x střely daleko nad bránu), Zdenek - nedal do prázdné! Soupeř v závěru proměnil ještě dvě šance. Tímto jsme přišli o 3. místo a skončili v půlce soutěže až na 5. místě! Snad to na jaře dohoníme. Góly: Jirka, Míra. Nej. hráč: NIKDO. Fotky

9.10. ...

Mafia-SB 3:5 - tentokrát jsme se vůbec nesešli, na první půlku nás bylo akorát do pole, do brány se postavil Miloš, druhou půlku nás bylo o jednoho méně, protože Fero musel odjet. Mafia přišla opět v sestavě, že by mohli střídat celou pětku, přišli jim i jejich nové posily z Krasové. Toto pro nás nevypadalo dobře. První gól proměnila Mafia, naštěstí hned poté srovnával Fero. Pak přišla pěkná akce Vašek-Zdenek, který zakončoval. Další akce, která následovala byla Fero-Pepa, Fero přihrával svou obvyklou patičkou. Do půlky Mafia snížila skóre na 2:3. Druhou půlku jsme hráli 4+1, no a docela nám sklaplo, když mafia ihned po rozehrání dala vyrovnávací gól. Věděli jsme, že toto bude pro nás těžké. Nicméně se dařilo. Vytvářeli jsme si šance a útočili, i když nám jeden hráč chyběl. Povedla se nám krásná akce, při které jsme si je rozebrali Zdenek-Vašek-Jirka. Další akce následovala z Vaškovi nahrávky pěkně na Jirky. V tomto zápase jsme měli hodně štěstí. Góly: Fero, Zdenek, Pepa, 2xJirka. Nej. hráč: Jirka. Fotky

2.10. ...

SB-DG 307 1:7 - sešli jsme se v silné sestavě, do brány se dnes postavil Vašek, pískání se ujal Dadin. Ze začátku byla hra vyrovnaná s mírnou převahou DG. Tak nás DG zkoušelo rozhodit pořvávaním ze střídačky, urážením našeho rozhodčího, který skoro nic nepískal na obě strany. Hra se postupně přelévala ve prospěch DG. My jsme měly pár hezkých akcí, kdy se nám nepodařilo zakončení či finálová přihrávka. Polovina skončila 0:2. Druhá půlka byla už tragičtější. DG nám začalo sázet góly a my jsme odpověděli pouze jednou. Největší rozdíl byl v přesnosti přihrávek a v zakončení. Góly: Jirka. Nej. hráč: Kakin. Fotky

25.9. ...

SB-Beercastle 9:1 - dnes se nám podařil nevídaný kousek, smetly jsme Beercastle přesto, že se sešel v tradiční sestavě, my jsme měli sestavu hodně dobrou. Přišel dnes poprvé nová posila Laďa a letos poprvé Milan. A bylo to poznat. Do brány se dnes obětoval Miloš. Nejdříve jsme se tedy tradičně hledali. Poté následovaly pokusné střely na bránu, někdy jsme šli i tři na bránu a přesto nic, dvakrát se nám nepodařilo dát gól do prázdné. Smůlu a chomoutství jsme prolomili. V první půlce se projevil hned dvakrát Laďa, půlka 2:0. Hned po zahájení druhé půlky zvyšoval Milan, vzápětí jsme dostali od soupeře odpověď. Za stavu 3:1 jsme se ještě báli o vítězství a pokračovalo chomoutství z první půlky, možná ještě tragičtější. Pak jsme se roztříleli - Žak po rozehrávce z faulu, Laďa si sám proběhl celý hřiště, Pepa po konečně podařené akci ve třech, Milan z dorážky po Ferovi, Laďa z dorážky po Pepovi, a na závěr tam dotlačil gól i Fero. Kdybysme dali všechny šance, tak je to aspoň 20. Góly: 4x Laďa, 2x Milan, 1x Fero, Žak, Pepa. Nej. hráč: Laďa. Fotky

18.9. ...

SB-Inspirace 2:3 - konečně pěkné počasí na náš zápas. Sešli jsme se v 10 hráčích, ale bez brankáře. O bránu se postaral Dadin a zápas odpískal Míra. Do hry jsme vstoupili aktivněji než soupeř a dostali jsme se do vedení. Do půlky jsme však vedení neudrželi, bylo vyrovnáno. V druhé půlce jsme opět vedli, a opět soupeř vyrovnal. Jenže stihli dát ještě jeden gól. My z tisíce šancí už ne. Prostě opět tragická koncovka. Góly: 2x Fero. Nej. hráč: Dadin. Fotky

11.9. ...

svatba A+Z - Svatba se povedla!Fotky

4.9. ...

FOFO-SB 6:5 - hřiště bylo pod vodou, ale my jsme chtěli hrát narozdíl od FOFa. Měli jsme dva na střídání, FOFO jednoho (navíc neměli jejich silné hráče, takže byli v hratelné sestavě). Od začátku jsme vyhrávali, dokonce 3:1, ale oni vyrovnali do půlky na 3:3. Druhou půlku dali o jednoho góla víc, což rozhodlo výsledek. Jejich i naše góly byly z chyb brankaře. Dnes zaskakoval v bráně Zdenek první půlku a druhou půlku Sob. FOFU taky chyběl golman, zaskakoval hráč z pole. Utkání proběhlo "fér plej" i bez rozhodčího, až na jednoho novýho hráče z FOFA, který dokonce vyhrožoval Verči, potom co ju faulovat. Góly: 2x Fero, 2x Míra, Vašek. Nej. hráč: Vašek.

28.8. ...

Bk Stars-SB 3:4 - zápas jsme přeložili z důvodu svatby, která se bude konat 11.9. Účast i přes přeložený termín byla vysoká, sešlo se nás 10. První zápas této sezóny jsme začali s novým týmem v lize, kterým jsou mladí kluci ze Staráku a náš bývalý hráč Karel Hlavička, který za SB dal nejvíce gólů v historii za sezónu. První půlku jsme byli lepší především v proměňování šancí, nováček ligy působil velmi sebevědomě. Druhá půlka za to byla katastrofální, to co sme dokázali za poločas, soupeř zvládl za 20 minut - vyrovnal. Naštěstí před koncem naši přečíslili soupeře a pak Miloš strefil ušmudlanýho góla, který pro nás znamenal vydřené vítězství. Takže příště soupeře nepodceňovat. Góly: Roman (nový hráč se zapsal prvním gólem v nové sezóně), Zdenek, Žak, Miloš. Nej. hráč: Žak.Fotky

26.8. ...

Rozpis

21.8. ...

Schůze ligy malé kopané - schůze byla uspořádána U Rulíšků, řešil se hlavně počet týmů. Zborovce a Komando v lize skončily. Nově se přihlásil tým Bk Stars, nám známý jako Juniorka SB - mladíci ze Staráku, kterým jsme to poradili na turnaji. Dál se předali soupisky, které je možné upravit ještě do pátku, a zaplatilo se startovný. První zápasy se odehrají 4.9. Rozpis bude za týden.

7.8. ...

Milk cup 2010 - dne 7.8.2010 jsme pořádali 1. ročník turnaje s názvem Milk cup. Název získal prestižním vystoupením Žaka na loňském výročním turnaji 2009, kdy se Žak vsadil, že vypije 3 litry mlíka do 10 min. a udrží to v sobě, což se mu sice nepovedlo, ale turnaj díky tomu získal svůj netradiční název. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů: SB, Juniorka SB, Viktorie, Beercastle, Mafia, Inspirace, Fauna a Hořice. Turnaj byl zastíněn nepříznivým počasím, kdy několik dní před turnajem pršelo a hřiště bylo z velké části pod vodou. Vyřešili jsme to tak, že jsme zmenšili hřiště a hrálo se 4+1. Toto byla jediná negativní stránka, jinak byl turnaj povedený. Turnaj zaslouženě vyhrál obhajovatel z výročního turnaje Fauna, který porazil všechny týmy. 2. místo obsadil Beercastle, 3. místo Viktorie, 4. místo Inspirace, 5.-8. místo SB, Juniorka, Hořice a Mafia. Výsledky Milkcup 2010. Turnaje se za SB zúčastnili hráči: Zdenek, Pepa, Dadin, Kakin, Pavel (ředitel turnaje), Fero, Verča, Míra, Žak (maskot), Miloš. Po odehrání turnaje jsme předali ceny prvním třem týmům - pohárek, šampaňské, diplom a mlíko!!! Jelikož byla zima a byli jsme zničení počasím další oslavy se už nekonaly. Snad nám počasí příští rok výjde! Fotky

7.8. ...

Milk cup 2010 - Rozpis zápasů na turnaj Milkcup 2010

7.8. ...

Milk cup 2010 - v sobotu 7.8. pořádáme 1. ročník turnaje Milk cup. Svůj název získal prestižním vystoupením Žaka na loňském výročním turnaji. Vše začne v 8:30 na hřišti v Dolní Lhotě, kde se utkají týmy: pořádající SB, Juniorka SB, Viktorie, Beercastle, Mafia, Inspirace, Fauna a Hořice.

12.6. ...

Beercastle-SB 3:4 - poslední utkání této sezóny jsme odehráli proti Beercastlu, se kterým máme střídavou bilanci. Další dva týmy ve středu tabulky v předposledním kole měly stějně bodů jak my, proto jsme chtěli za každou cenu bodovat. Poprvé se nehrálo v kalužích, naopak bylo nesnesitelné horko. Sešli jsme se se dvěma na střídání, kdy podruhé v řadě chytal Pepa. Beercastle měl na střídání daleko více, ale chyběli nejlepší hráči týmu. Od začátku hry jsme si vytvářeli daleko víc šancí než soupeř, protože nám nechávali hodně prostoru. Bohužel naše střely nemířily mezi tyče, naopak soupeř se za dvacet minut z minima šancí trefil třikrát. Chvíli před koncem půlky snížil Žak z přímáku po faulu na Zdenka. Půlka 3:1. Druhá půlka byla ve stejném duchu, kdy nám opět nechávali hodně prostoru s tím rozdílem, že se nám dařilo trefovat bránu. Díky našemu tlaku se nám povedlo zápas otočit, ale výsledek se nám nedařil pojistit, takže zápas byl do poslední chvíle napínavý. Hlavně díky Verči, která byla likvidátorem protihráčových šancí, jsme výsledek udrželi. Góly: 2x Žak, vlastní, Míra. Nej. hráč: Žak (tvorba hry), Verča (obrana). Fotky

5.6. ...

Viktorie-SB 3:5 - konečně první zápas, kdy bylo pěkně (až moc), ale i tak na hřišti zbyly ještě nějaké kaluže. Měli jsme jednoho na střídání, v bráně dnes chytal Pepa. Soupeř byl bez střídání. Ihned v našem prvním útoku, dal Vašek gól. Po chvilce soupeř vyrovnal krásným gólem o tyč. Naši druhou gólovou akci zorganizovali Miloš s Ferem, u soupeřovy brány nahráli zpátky na Zdenka, který zakončil. Do půlky stihla Viktorie vyrovnat, střelou z dálky, kterou Pepa neviděl. Druhou půlku jsme se opět dostali do vedení my, po přihrávce od Fery na Zdenka. Pak jsme soupeře asi úplně odrovnali tím, že dal Fero dva rychlý góly po sobě po přihrávkách Zdenka. Pak jsme potřebovali udržet výsledek do konce (cca 15 minut). Dařilo se, až asi 5. minutu před koncem dal soupeř jednoho góla, což však s výsledkem už nic neudělalo. Zápas byl bez hádek (jako vždy s Viktorkou), ale přesto krvavý - Miloš dostal od soupeře loktem do oka, který mu do konce zápasu nateklo a zfialovělo, Verči se spustila krev z nosu, a Ferovi tekla krev z obočí při srážce hlavou s Milošem. Góly: Vašek, 2x Zdenek, 2x Fero. Nej. hráč: Zdenek. Fotky

29.5. ...

Zborovce-SB 6:0 - měli jsme dva na střídání, ale ze zkušenosti z minule se jeden obětoval a raději pískal (1.půli Kakin, pak Zdenek), hra tak byla bez hádek. Domluvili jsme se, že budeme hrát hodně ze zadu, ale Zborovcům se podařilo dát celkem brzo dva góly, čímž nás donutili hrát jejich hru. My jsme bohužel nedokázali dát ani jednoho góla, i když šance byly. Zápas se nám prostě nepovedl. Nej. hráč: Miloš.Fotky

15.5. ...

DG-SB 8:4 - na hřišti opět spousta kaluží. Sešli jsme se akorát do pole, soupeř také. Od začátku byli DG lepší, ale přesto se nám v prvním poločasu dařilo držet gólově krok. První poločas 2:2. V druhém poločasu převaha DG rostla, díky tomu, že nám postupně docházely síly, především na neúnavného Šotnara a Škvarka jsme postupně neměli. Nadějný výsledek pokazily dva rychlé góly 15 minut před koncem, což nás zlomilo a inkasovali jsme díky tomu další. Góly: 2xMiloš, Fero, Vašek. Nej. hráč: Miloš. Fotky

8.5. ...

SB-Komando 2:3 - zápas opět ovlivnila spousta kaluží na hřišti. Komando byl hratelnej soupeř, bohužel jsme dostali góly z nedůrazné a nedůsledné obrany, což hodně nahlas kritizoval Pavel. Fero naštěstí zachránil výsledek, když dal 2 góly těsně před koncem. Druhou půlku jsme dostali góla úplně stejně, kdy se soupeř vytáhl z obrany, náš útočník s ním nešel. Vyrovnávací gól mohl dát Vašek, kterej zazdil největší šanci. Příště si vezmem sirky a budeme losovat, kdo z nás bude pískat. Zbytečně máme 4 na střídání a pak se hádáme. Góly: 2xFero. Nej.hráč: Fero. Fotky

1.5. ...

SB-FOFO 3:5 - první půlka byla hodně vyrovnaná s mírnou převahou Štěpánků. Hráli jsme hru obdržet co nejméně gólů, naopak Štěpánci přijeli vyhrát. Měli jsme nevýhodu v tom, že nám nepřišel brankář. V bráně úřadoval Vašek a druhou půlku Zdenek. Hráli jsme hodně zezadu a obsazovali jejich nejlepšího hráče. Jakmile Štěpánci vystřelili gól, my jsme jim ho vrátili - půlka 2:2. Druhá půlka byla stejná, akorát měl soupeř víc štěstí. Padl gól odražený z venkovní levé tyčky, pak ještě další dva nechytatelné. I když jsme prohráli, jsme spokojeni s odvedeným výkonem. Góly: Fero (hlavičkou od Žaka), Miloš (po pěkné nahrávce Kakina), Fero (těsně na konci zápasu). Nej. hráč: Kakin.Fotky

24.4. ...

SB-Mafia 5:2 - Mafia posílila o nové hráče, na nás se jich sešlo 13! Z tohoto počtu šel strach, což bylo ale všechno, jelikož herně až na vyjímky stále nic moc. První půlku jsme si pěkně tvořili šance, 3 nám vyšli. Druhou půlku jsme opět začali dobře - 2 góly, ale asi patnáct minut do konce jsme to začali vypouštět a Mafia se dostala do hrozivých šancí, z níž padli 2 góly hlavičkami (naši 3 obránci měřící cca 150 cm prostě nedokázali góly zachránit). Góly: 2x Kakin, Vašek, Míra, Dadyn. Nej.hráč: Kakin.Fotky

17.4. ...

Inspirace-SB 1:4 - na první jarní zápas se nás sešlo v hojném počtu, dokonce přišli i dva omluvení hráči (celkem nás bylo 9). Největším problémem celého zápasu bylo to, že Inspirace má také červené dresy, takže jsme museli hrát v tričkách, tílkách, bundách jako tým barevný :-) První gól padl po penaltě, která se střílela z důvodu ruky soupeře, který se sportovně k tomuto přiznal. Žak penaltu proměnil. Druhý gól přišel po Ferově přihrávce na Míry, který skóroval. Pak jsme ovšem zase polevili a laxně se dívali na soupeře, jak rozehrával a nahrával si a přitom nebyl vůbec obsazený našimi hráči. Toto naštěstí Kakin pomstil gólem po Ferově nahrávce. Půlka skončila 3:1 v náš prospěch. V půlce odešel soupeřovi jeden z nejlepších hráčů, takže jsme si docela věřili. Nicméně jsme dost polevili a soupeř se dostával k hodně šancím, ale neměl štěstí na zakončení. Zato Mírovi se podařil vstřelit ještě čtvrtý gól, na který vyčkával u soupeřovi brány. Góly: 2x Míra, Kakin, Žak. Nej. hráč: MíraFotky

3.4. ...

Turnaj v Adamově - Piňo cup 2010 - hrálo 8 týmů nalosovaných do dvou skupin. Naše sestava: Zdenek, Pavel, Verča, Vašek, Míra, Fero, Kakin a Miloš. Naše výsledky: SB-Astmatici 1:2 (vlastní; zhoršení oproti předchozím rokům; chyby v obraně), SB-Piňo 1:0 (Gól: Míra (nahrávka Miloš); stejný výsledek jak loni), SB-Hodonín 0:1 (stejný výsledek jak loni; nejsmolnější zápas, ve kterém jsme spálili 20 tutovek). S jednou výhrou jsme se umístili na posledním místě ve skupině. Poté se hrálo o umístění. Každý tým skupiny hrál s týmem z 2. skupiny, který byl na stejném místě. My jsme tedy hráli s posledním týmem o 7. místo. SB-Blue Line 0:0 (v zápase se nepodařilo dát jediný gól). Rozhodly až penalty, kdy od nás nedal pouze Kakin, jinak Fero a Verča dali. Střelecky jsme na tom byli tragicky, toto je naše obrovská slabina. Naštěstí nás neminula sladká odměna v podobě oblíbených kokosových tyčinek, kvůli kterým na turnaj jezdíme. Fotky

29.3. ...

Nové!!! Rozpis

3.4. ...

Turnaj v Adamově - jsme nahlášení na turnaj do Adamova, kde jsme už dvakrát byli. Zápis a losování bude v 8:30 - 8:45, začátek hry v 9:00. Možná bude 8 mužstev.

27.2. ...

Schůze SB - ihned po skončení schůze ligy se konala schůze našeho týmu, kde jsme právě řešili účast na tomto turnaji. Zúčastnění odhlasovali, že se turnaje nezúčastníme, jelikož je to zbytečně drahý turnaj a my tak můžeme jít na 3 malý. A hlavně každý chce, abychom opět pořádali náš turnájek, který byl loni úspěšný. Dále jsme řešili soupisku - nemáme žádné hráče pro jarní část, takže pouze škrtneme Tomáše, na kterého nemáme ani kontakt. Byli pochváleni hráči, kteří chodili a nejlepší střelci, zhodnocena pozitivní podzimní část. Fotky

27.2. ...

Schůze ligy malé kopané - schůze byla svolaná především kvůli velkému turnaji, který chce vedení uspořádat k příležitosti 25. výročí ligy. Turnaj by se hrál na hřišti ASK Blansko 19.6.2010 dvě skupiny po 5 týmech (9 týmů ligy + tým z Březové), po turnaji by hrála čochová kapela. Za každý tým by mohli nastoupit pouze hráči na soupisce týmu. Startovné na tým 2.500 Kč.

27.2. ...

Schůze u Rechů v 19h - schůze se uskuteční stylově na Starém Blansku v restauraci našeho sponzora Penzion U Rechů (Hořická 42, Blansko). U piva zhodnotíme úspěšnou podzimní část, budem řešit soupisku a herní strategii na jarní část a domluvíme se na turnaj v Adamově.2009
7.11. ...

Aktualizace: výsledky, tabulka, statistika hráčů

7.11. ...

SB-Beercastle 4:3 - dohrávka 7. kola, kdy bylo půl hřiště pod vodou a 3 stupně nad nulou. Dnes bylo počasí lepší, jen čtvrt hřiště pod vodou a 5 stupňů nad nulou. My jsme se sešli s jedním na střídání, což bylo vzhledem k počasí ideální. Oproti tomu Beercastle hráli ve 4+1 většinu zápasu. Na nás tedy bylo tvořit hru a snažit se dát co nejdříve gól, což se nám asi na desáty pokus povedlo. Díky naší ofenzívě a laxnímu přístupu k hráčům v obraně si Beercastle vytvořil pár nebezpečných šancí. Poločas nakonec skončil 2:1. Druhá půlka začala v podobném duchu a ze spousty šancí se nám povedlo dát dva góly. Nahrávky přes kaluže, nasáklý balón a kopačky nám hodně znesnadňovali hru. Patnáct minut před koncem soupeř začal hrát 5+1 a hned nás překvapil rychlým gólem. To nás trochu srazilo a inkasovali jsme ještě jednou. V ten moment jsme měli strach o výsledek, ale naštěstí už se do konce utkátní nic závažného nestalo. Za bojovnost během celého zápasu dnes Beercastle zasloužil vyhrát. Góly: Zdeněk 2x, Miloš, Fero. Nej hráč.: Vašek. Fotky

31.10. ...

SB-Inspirace 1:1 - přestože je nás na soupisce 19, může se stát, že odehrajeme zápas jako dnes pouze s pěti hráči (Zdenek, Vašek, Dadin, Miloš, Fero), přestože se omlouvali pouze 4 hráči. Zajímavé, že? Asi poprvé v životě odchytal celý zápas Zdenek, přestože jsme hráli v oslabení, zas tak moc těžké to neměl. Naší uzavřenou obranou ze 3 nebo 4 hráčů se Inspirace jen těžce dostávala a četné střelecké pokusy z větší vzdálenosti šly do středu brány nebo vedle. V druhé půlce se nám povedlo z jedné z mála šancí skórovat. Dlouho to vypadalo, že dokonce zápas vyhrajeme, bohužel umístěnou hlavičkou 5 min před koncem Inspirace vyrovnala. Vzhledem k okolnostem, je jeden bod pro nás vítězství. Zápas odpískal Milan z DG. Gól: Fero. Nej. hráč: všichni co přišli za to, že to vůbec chtěli odehrát v tom počtu. Fotky

24.10. ...

FOFO-SB 5:0 - zápas, který se nám absolutně nepovedl. Chtěli jsme hrát opět se zajištěnou obranou, ale FOFO nám takto hrát nedovolili. Sami hráli hodně zezadu, asi hlavně kvůli tomu, že neměli nikoho na střídání. Nechali nás hrát na naší polovině bez napadání a my jsme naší hru nedisciplinovaně vytáhli dopředu. Velice silné FOFO ve hře jeden na jednoho i v kombinaci nás na tak velkém prostoru jednoduše přehráli a nasázeli nám z protiútoků 3 góly za 10 min, v poločase 4:0. My jsme se snažili prosadit uzavřenou obranou FOFa aspoň střelbou z větší vzdálenosti, bohužel gólman FOFO tyto střely kryl celkem v pohodě. Nej. hráč: Fero.

17.10. ...

SB-Beercastle - odloženo na 7.11.ve 12:30.

10.10. ...

Zborovce-SB 2:1 - dnes jsme odehráli zápas s vedoucím týmem naší ligy. Zborovce byly o trochu lepším týmem a za zápas si vytvořily o pár šancí více. Ale byli jsme velice zklamáni jejich herním projevem, který neodpovídal prvnímu týmu ligy. Nejenom, že se s námi trápily a vyhrály jen se štěstím, kdy daly 5 min před koncem vítězný gól, ale faulovaly a sami brečely, když jsme se jich dotkly. Z tohoto hlediska byly nejhorším týmem této sezóny, se kterým jsme hráli. Nej. hráč: Kakin. Góly: Miloš.

3.10. ...

Komando-SB 0:1 - sešli jsme se ve vítězné sestavě z minulého kola (Pavel, Zdenek, Verča, Kakin, Miloš, Fero, Vašek) pouze s jednou změnou místo Vaška Dadyn, takže opět pouze 1 na střídání. Taktika byla stejná, hlavně nedostat gól. V první půlce s minima šancí se nám podařilo dát šťastný gól, lépe řečeno nešťastný pro brankáře, který si pohazoval míč jak horkou bramboru až skončil na Ferově noze, který už to měl jednoduché. Naše pasivita pak už pokračovala do konce zápasu, kdy soupeř byl donucen střílet z větší vzdálenosti. Párkrát se i probojovali blíže k bráně, ale buď byla koncovka tragická nebo byl Pavel na svém místě. Sice si Komando více zasloužilo vyhrát, ale na to se nikdo neptá a my teď po čtyřech zápasech máme skoro stejně bodů jako za celý loňský rok! Nej. hráč: Pavel. Góly: Fero. TabulkaFotky

28.9. ...

Aktualizace - rozpis, tabulka, střelci, soupiska pro SMK

26.9. ...

SB-DG 4:1 - tentokrát jsme měli velký problém se sejít, až 10 min po začátku jsme měli konečně aspoň jednoho na střídání. Na silnějšího soupeře jsme si až tak moc nevěřili, zvolili jsme hru spíše ze zajištěné obrany. Už v první pulce se nám povedlo skórovat z přímého kopu střelou k tyči. Další góly padly přímo z autového vhazování s tečí golmana a po překvapivě skákavé střele. První půle skončila 3:1, kdy u všech našich gólu měl nemalý podíl nový golman DG Milan. V druhé půlce padl už jen jeden gól, kdy se povedlo Zdenkovi vymest pavučinky v rohu branky. Dnes jsme odehráli vyrovnaný zápas s DG, kdy štěstí stálo spíše na naší straně. V sestavě DB chyběly některé opory, ale i tak to považujeme za úspěch. Nej. hráč: Zdenek. Góly: Zdenek 2x, Vašek, Fero.Fotky

12.9. ...

Mafia-SB 0:7 - proti poslednímu týmu z minulé sezóny jsme si hodně věřili, přestože jsme skončili těsně před ním. První půlku jsme je s přehledem přehráli, ale pokračovala tragická koncovka z minulého zápasu, až chvíli před půlkou prolomil trápení Fero. Druhá půlka byla podobná s rozdílem, že jsme proměňovali šance. Přesto nutno poznamenat, že Mafia se za dobu v SMK hodně zlepšila a dokázala si vytvořit během zápasu několik slibných šancí. Nej. hráč: Kakin. Góly: Kakin 4x, Radek 2x, Fero.Fotky

5.9. ...

SB-Viktorie 0:2 - první zápas nové sezóny jsme odehráli proti Viktorii, se kterou odehráváme vyrovnané zápasy. V první půlkce vyhrál zaslouženě aktivnější soupeř 0:2. Ve druhé půlce Viktorie trochu polevila a nám se povedlo vytvořit spoustu šancí, bohužel ale zakončení bylo tragické, většina střel končila nad bránou. Dnes chytal Pepa. Nej. hráč: Sob. Fotky

8.8. ...

Turnaj k 10. výročí Staroblanska - více ...

20.6. ...

SB-Zborovce 1:2 - proti týmu, který je letos neustále první v naší soutěži většinou nemáme moc šancí. Ale tentokrát se nám dařilo. Asi ve 3. minutě Verča nahrávala na Zdenka, míč se však zastavil v kaluži před Milošem, který dal levým bodlem perfektního góla. Poté byly šance na obou stranách, ale až ve 20. minutě byl vstřelen vyrovnávací gól Zborovců. První půlka vyrovnaná 1:1. Z druhé půlky jsme měli jako obvykle strach, protože to většinou dostaneme hodně gólů, ale situace byla hodně příznivá, dařilo se nám odolávat až do 8. minuty před koncem zápasu, kdy nám Zvodovce dali vítězného góla. Zápas už jsme nestihli vyrovnat. I tak to byl dobrý výsledek proti Zborovcům, který snad v historii ani nepamatujeme. Góly: Miloš. Nej. hráč: Miloš (dnes se mu dařilo dostával se do zakončovacích akcí). Fotky

13.6. ...

SB-Viktorie 2:5 - premiéra v nových dresech se nám nepovedla. První půlka byla vyrovnaná 2:2, ale jak již bývá zvykem v druhé se vše zhoršilo. Opět jsme nedokázali dát góla, Pepa spálil asi 4 šance a nebyl jediný. Tento zápas byl důležitý, díky prohře jsme spadli na předposlední místo. Góly: Vašek, Míra. Nej. hráč: Vašek. Fotky

6.6. ...

Beercastle-SB 3:3 - dnešní souboj svedly dva vyrovnané týmy. Beercastle se sešel v nevídaném počtu, my jsme měli 4 na střídání. Hned od začátku jsme začali aktivní hrou, stříleli jsme. Tolik šancí jsme snad nikdy neměli. Ale dát góla prostě nešlo. V první půlce se zadařilo pouze protihráčům. Na začátku druhé půlky jsme trochu polevili až do doby než Lukin dostal přihrávku do brejku a skóroval na 1:1. Bercastle na toto odpověděl gólem z třetí dorážky. Po krátkém vedení Beercastlu Lukin opět dorovnal tvrdou střelou, na kterou golman reagoval pozdě, protože ji neviděl. Poslední naší gólovou akcí byla vyražená střela od Lukina, kdy hlavičkou dorážel Honza. Tento stav jsme bohužel neudrželi a chvíli před koncem zápasu jsme dostali vyrovnávací gól, kdy nás po chybě na půlce přečíslili. Góly: 2x Lukin, Honza. Nej. hráč: Lukin.Fotky

30.5. ...

Komando-SB 6:0 - dnešní utkání se odehrálo za deštivého počasí na rozmáčeném hřišti, kde se nikomu moc hrát nechtělo. Většina hřiště byla pokryta kalužemi, ve kterých se vykoupalo několik hráčů. Povrch hřiště zásadně ovlivnil hru, spousta přihrávek se zasekla v kaluži. V prvním poločase se hrál vyrovnaný "fotbal" s šancemi na obou stranách, pouze padl jeden gól. Do druhé půlky jsme šli s cílem otočit zápas, ale už se nám nedařilo tolik prosazovat ve více zatažené obraně soupeře. Inkasování dalšího gólu nás zlomilo a s každým dalším gólem jsme hráli hůř a soupeř více v pohodě a sebejistěji. Zápas proběhl úplně v klidu, což s Komandem není obvyklé. Nej hráč: Žak.Fotky

23.5. ...

SB-Inspirace 0:7 - v krásné sobotní odpoledne jsme se sešli k zápasu s ambiciózní Inspirací. Soupeř evidentně potřeboval 3 body a tak nasadil velice silnou sestavu, na to se dalo takticky reagovat pouze důslednou obrannou hrou a s tím jsme k zápasu nastoupili. Bohužel jsme podcenili individuální výkony soupeře a ten se od první minuty dostával do šancí. Netrvalo to dlouho a došlo ke vstřelení branky. To soupeře uklidnilo, přidal další gól a hrál si svoji hru. Z našich kopaček za první poločas bohužel žádná střela na soupeřovu bránu nevyšla. První poločas jsme prohrávali 0:2. Druhý poločas začal naopak, my jsme hrály, my jsme měli šance a soupeř koukal. Jenomže jak se tak stává gól, jsme nedali a náš tlak pomalu vyšuměl. Podle hesla "nedáš dostaneš" soupeř vsítil další gól a za chvíli další. Za stavu 0:4 jsme zcela nedůstojně vypustili konec zápasu a dostali ještě tři branky. Konec zápasu z naší strany je na zamyšlení. Nej. hráč: Verča (poctivě bránila až do konce a v závěru se dostala i do 100% šance).

9.5. ...

SB-FOFO 2:6 - hra se silnějším týmem, který s námi neměl problémy, v půlce vedl 0:3 po našich hrubých chybách a špatném střídání, ve druhé dal opět tři góly, nám se ke konci povedlo pár akcí, Zdenek dal po nahrávce Fery krásný gól. Jinak hru pískal Kamil z Viktorie, takže šlo o klidný zápas. Góly: Zdenek, Honza. Nej. hráč: Zdenek (bohužel dnes nebyl nikdo lepší :-).Fotky

2.5. ...

Mafia-SB 1:1 - proti papírově slabšímu soupeři, který přišel v hojném počtu včetně posil z bývalé Borrusie, jsme nastoupili se dvěma hráči na střídání. Domácí nezajistili rozhodčího, takže pouze holky měřily čas. Přesto zápas proběhl v duchu fér-pléj, bez hádek. Celý zápas jsme měli mírnou převahu v poli, dokázali jsme si vytvořit spoustu a spoustu menších či větších šancí a také jsme těžili z chyb soupeře. Bohužel většina střel končila mimo bránu, zakončení dnes bylo víc než tragické! O proti tomu Mafie dokázala z minima šancí dát gól. Výjimečně dnes chytal první půlku Vašek a druhou Zdenek, protože Pavel si poctivě plnil trest za červenou kartu z minulého kola. Vzhledem k minimu vážnějších šancí Mafie nepřítomnost hlavního gólmana nebylo rozhodující. Gól: Honza. Nej. hráč.: Honza. Fotky

25.4. ...

DG 307-SB 4:4 - na zápas dojela naše silná sestava, zato DG chyběl jejich lepší brankář, chytal jim Dub a celkově chyběli někteří z zlepších hráčů. Hned na začátku jsme ale dostali góla, takže jsme se báli, že fotbal bude jednostranný, což se ale hned změnilo, jelikož jsme byli bojovní a běhavý a vzápětí vyrovnali a do konce půlky dokonce vyhrávali 3:2. Druhou půlku soupeř hned na začátku vyrovnal, ale my jsme se nevzdávali a zase se dostali do vedení. Bohužel se pak stalo to, že Pavel šel po míči ale vzal i soupeře, za toto obdržel červenou kartu a my jsme hráli v oslabení. Za Pavla šel do brány Vašek, který dnes dobře hrál jak v obraně, tak nahrával na gól a pak bravurně přestál asi 25 minut v bráně, kde se soupeř v přečíslení zmohl jen na jeden vyrovnávací gól. Dnes jsme byli lepší, jen škoda naších chyb, z kterých jsme dostali góly. Góly: Lukáš, Fero, Tomáš (naše nová posila), Míra. Nej. hráč: Vašek. Fotky

14.4. ...

Aktualizace: Rozpis

28.3. ...

turnaj Adamov - Piňo cup 2009 - hrálo 7 týmů systémem každý s každým. Naše sestava: Zdenek, Pavel, Verča, Honza, Vašek, Míra a Milan. Naše výsledky: SB-Hodonín 0:1 (polepšení oproti loňskému roku),SB-Beercastle 0:2 (převálcovali nás kluci), SB-Piňo 1:0 (Gól: Vašek; klukům to letos vůbec nešlo a to loni turnaj vyhráli), SB-Trosky 3:1 (Góly: Míra, Vašek, Zdenek - dal gól z půlky, když rozehrával), SB-Astmatici 3:3 (Honza,2x Vašek; Vašek nám zachránil remízu, když dal 15 vteřin před koncem vyrovnávací gól), SB-Rosťatým 1:2 (Vašek). Střelecky se na turnaji prosadil opět Vašek, je to prostě jeho turnaj. Pořadí: 1.Hodonín - 14bodů, 2.Beercastle - 13 bodů, 3.Astmatici - 7 bodů, 4.Rosťatým - 7 bodů, 5.SB - 7 bodů, 6.Piňo - 6 bodů, 7.Trosky - 4 body. Pořadí 3. -5. místa rozhodla vzájemná tabulka, jelikož týmy měly stejný počet bodů. Za bohužel 5. místo SB obdrželo WODKU v tubě a perníkové zajíčky pro každého hráče. Fotky2008
27.10. ...

Aktualizace: výsledky, tabulka

2.11. ...

SB-DG 0:4 - od první minuty bylo DG důraznější a také vystřelili prvního góla, nás tato situace hned v úvodu rozhodila, první půle skončila 3:0 pro soupeře. V druhé půlce už byly šance na obou stranách, spalovač šancí byl v tomto zápase Pepa, který měl nejmíň 3 tutovky. DG byli lepší a vyhráli zaslouženě. Zápas bavil svými vtipnými poznámkami soupeřův brankář. Nej. hráč: Dadyn.Foto

27.10. ...

Aktualizace: hráči Staroblanska přidáni hráči aktuální i dříve hrající

25.10. ...

Zborovce-SB 5:1 - naše silná sestava si zvolila jako taktiku důkladně bránit v pěti, nedat soupeři šanci vystřelit. Tato taktika vydržela 17 minut, poté jsme z vhazování u brány dostali gól, i když střílející útočník byl mezi 3 našimi hráči. Následovali góly spíše smolné. Pavlovi vypadl míč z půlky, hráč Zborovcí už jen špičkou míč dorazil do brány. Další gól byl z hodně ostrého úhlu, kdy se balón náhodně odrazil od jejich hráče. A opravdu třešínkou první půlky byl hlavičkou tečovaný vlastní gól Zdenka. O přestávce, za stavu 4:0, jsme si mezi sebou řekli, že už o nic nejde, zkusíme hrát aktivně a hlavně dát gól a když dostaneme kladu tak to nevadí. Šance jsme si aktivní hrou vytvořili - Sob 3krát, Fero, Vašek. Ale gól nepadl, ta koncovka. Až pět minut před koncem Vašek nádhernou střelou z dálky skóroval. To nás ještě víc pozvedlo, ale času bylo už málo. Góly: Vašek. Nej.hráč: Honza (pěkná, klidná hra ve předu i vzadu).

19.10. ...

SB-Komando 0:1 - prostě toho góla nedáme. Výjimečně pohodový zápas na Komando. Šance bylo až až, jen dat gól. Nej. hráč: Míra.

12.10. ...

Inspirace-SB 3:0 - další zápas, ve kterém jsme potřebovali uhrát body, se nám opět nevydařil. A to zejména po chybě Honze, který si nahrával malou dom, ale dal vlastního, což byl průlom zápasu na 1:0, z této chyby byl celý tým rozhozen a šance soupeře o to vyšší. Nej. hráč: Sob.

27.9. ...

FOFO-SB 3:3 - v krásném podzimním počasí jsme se sešli odehrát zápas proti papírově silnějšímu FOFU. Na zápas nás přišlo ideální počet a to dva na střídání. Hned od začátku jsme prohrávali o gól, ale do konce půlky se nám podařilo srovnat. Ve druhé půli jsme opět inkasovali jako první, ale podařilo se nám zápas dvěma góly otočit. Výsledek jsme bohužel neudrželi. Ke konci se hrálo nahoru a dolu, tři body visely ve vzduchu. Přestože se fofáci sešli v relativně silné sestavě, odehráli jsme vyrovnaný zápas a kdyby se nám povedlo proměnit víc šancí... Každopádně spokojenost za bod. Góly: Pepa, Žak, Fero. Nej.: Žak.Foto

21.9. ...

SB-Beercastle 3:4 - na zápas se nás sešlo 5 na střídání! I Beercastle měl vysokou účast u nich ovlivněnou bečkou piva, kterým se po dobu zápasu občerstvovali a podarovali samozřejmě i nás. V první půlce bylo hodně šancí na obou stranách, ale jednu proměnil pouze Beercastle. Druhá půlka začala nějak zmateně a v prvních 13. minutách jsme dostali 3 góly, což nás docela rozhodilo. Poté jsme měli opět šance i my, Honza šel sám na bránu, zfauloval ho soupeř, byl by to jasný gól, takže jsme stříleli přímák, který okamžitě než se stihli hráči rozestavit, vypálil Zdenek a tím snížil náš stav. Toto nás povzbudilo do dalších pěkných akcí, z nichž jedna Honzova nahrávka Mírovi skončila gólem. Beercastle nešťastně kroutili hlavou a nemohli se dočkat konce zápasu. Ale my jsme stále bojovali. Lukáš proběhl pěkně přes celé hřiště a střílel, naštěstí jeho dobrou střelu ještě tečoval Fero před bránou, tak padl třetí gól. Bohužel remízu jsme již nestihli. V zápase určitě neprospěla absence rozhodčího, museli jsme snášet spustu drobných faulů. Góly: Zdenek, Míra, Fero. Nej. hráč: Verča (skvělá obrana, rozehrávky).

13.9. ...

Viktorie-SB 1:7 - tradičně klidný férový (i bez rozhodčího) zápas. S naší účastí to bylo zase bídné, ale měli jsme aspoň brankáře a 1 na střídání. Viktorie na tom byla hůře, na střídání neměli nikoho a chyběl jim jejich brankář a tahouni. Skóre otevřel až Zdenek, který v zápase nejvíce těžil z pomalosti a nepřesnosti soupeře a dával šťastné góly. Soupeř nám nechával hodně místa a díky tomu se nám dařilo vytvářet si spoustu šancí, ale většina byla zakončena mimo bránu, ale i tak padlo v půlce 4 góly, ve druhé další 3. Góly: Zdenek 3x, Fero 2x, Sob, Míra. Nej. hráč: Zdenek.

6.9. ...

SB-Mafia 5:2 - na první zápas se strašně moc lidí omluvilo, pár hráčů bylo zraněných (brankář). Mohlo jen 6 lidí akorát do pole. Za to Mafie střídala dvě pětky. Nicméně na to, že by nás mohli utahat přišli až v závěru zápasu. Zvolili jsme taktiku 4 vzadu, Fero ve předu. První půlku jsme vedli 5:0, v druhé jsme už nemohli a dostali jsme dva góly. Góly: Fero 4x, Honza. Nej. hráč: Fero.

31.8. ...

Schůze SMK - první kolo se odehraje 6. a 7.9., soutěž ukončil (přerušil) tým Borrusia, takže se přihlásilo pouze 9 týmů a místo zápasů Borrusie má každý jednou volno. Rozpis. Neoficiálně se šíří informace o předělání hřiště v Dolní Lhotě na umělou trávu, což by možná znamenalo změnu charakteru naší ligy nebo přesun na jiné hřiště. Každopádně letošního ročníku se to netýká. Radek Souček slibil, že na první zápas bude nová lajnovačka, což nám ušetří podrážky na botech.

9.8. ...

závěrečná schůze SB - tato schůze měla obrovskou účast - 13 hráčů + 3 holky (škoda, že sme neměli foťák). Místem konání byla nakonec zahrada u Míry, který zařídil veškeré občerstvení!!! Takže získal funkci pořadatele akcí :-) Proběhlo zhodnocení uplynulé sezóny, ve které jsme skončili na 7. místě, ale s rekordními 24 body, smůlou byl vyrovnaný střed tabulky, kdy se výsledky lišily jedním bodem. Naopak největším úspěchem v historii SB je umístění z jarní části, kdy jsme skončili na 4. místě. Poté následovalo vyhodnocení docházky hráčů, stanovení soupisky do další sezóny (vyškrtnout hráče, co nechodí), předání diplomů nejlepším a nejvíce hrajícím hráčům a nejlepšímu střelci. Následovala veselá volná zábava zapíjená pivem, výherní vodkou a fernetem a zajídaná sekanou a párkem. O akci, která proběhla po půlnoci na Lucky break baru již pomlčíme, neboť si ji už nikdo nepamatuje. :-)

26.7. ...

turnaj Biercup Olešná 2008 - opět sestava s jedním na střídání: Zdenek, Pavel, Verča, Honza, Jura Jindra, Miloš, Roman. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů: JKP Olešná, SS Staroblansko, Borussia, FPO, FC Světlá, Viktorka, BC Červánky Rájec a Dolní Lhota. Turnaj byl rozlosován do 2 skupin, 2x10 minut. V naší skupině jsme měli tým JKP, Borussii a Viktorku. Tuto skupinu jsme vyhráli (porazili jsme JKP a Viktorku, remíza s Borussií). Střelecky se tu prosadil jako jediný Honza. V Play-off, semifinále a boji o 3.místo jsme doplatili na blbý penalty, kdy se projevila tréma našeho nejlepšího střelce Honze, který nedal ani jednu penaltu. Výsledky Playoff: Dolní Lhota - Viktorka 4:2, Borussia - Červánky 2:1p, FPO - JKP 0:1p, Staroblansko - Světlá 2:1p (tady ještě bylo štěstí při nás). V semifinále: Dolní Lhota - Borussia 4:1, JKP - Staroblansko 1:0p. V utkání o třetí místo Borussia - Staroblansko 1:0p. Turnaj vyhrál zaslouženě tým z Dolní Lhoty, který nastřílel nejvíc gólů, získali titul nejlepšího střelce. Na 2. místě JKP a na 3. Borussia. Fotky

12.7. ...

turnaj Kvasar Cup Černá Hora 2008 - na turnaj si přálo jít hodně hráčů SB, avšak na poslední chvílu, když už bylo zaplacené startovné, to většina odřekla. Takže jsme měli lidi pozháněný ode všad. Na turnaj nastoupili: Zdenek, Dadyn, Verča, Pavel, Radek, Jirka Ťoupek (bývalý hráč SB), Petr Pacelt ze Zboňku a David Mikáč (hráč JKP). Turnaj byl rozlosován do 2 skupin, 2x14 minut. Zápasy: Krasová-SB 4:1 (Mikač), SB-FC Piccolo Černá Hora 2:1 (Pacelt, Ťoupek), SB-Alcatraz Kuřim 1:7 (Zdenek), Nekopi Černá Hora-SB 2:6 (Radek 2, Zdenek, Pacelt, Ťoupek 2). Ze skupiny postupovali 4 týmy, my jsme postoupili ze 3. místa, což bylo super. Před playoff museli odjet zraněný Radek a vzal sebou Jirky Ťoupka, tak jsme byli v krizi, že nebudeme mít ani jednoho na střídání, naštěstí ale přijel Jura Jindra a Miloš. V playoff jsme dostali velmi kvalitní tým Karolín, kteří si s naší obrannou taktikou nevěděli rady. Zvláště když se nám povedl jeden brejk a Jura skóroval a 3 minuty před koncem stále prohrávali prohrávali 1:0. Bohužel ale se jim přesto zápas povedl otočit povedeným autem a přečíslením po chybném verdiktu rozhočího a vyhráli 2:1. I tak to byl super výkon. Body (góly+nahrávky): Jirka Ťoupek 4(3+1), David Mikač 7(1+6), Petr Pacelt 4(2+2), Radek 3(2+1), Zdenek 2(2+0), Pavel 1(0+1), Jura Jindra 1(1+0). Pořadí turnaje: 1. Kvasar ČH, 2. Kuřim, 3. Karolín. Fotky

9.8. ...

plánovaná závěrečná schůze SB - ještě nevíme, kdy se bude konat, návrhy byly po prvním odehraném zápase na podzim. Máte někdo jiný názor? Řešit budeme uplynulou sezónu, dresy nových hráčů - nutná účast!!!, odměny a diplomy. Co s sebou - manželky, přítelkyně (ať tam nejsu sama - Alča).

26.7. ...

turnaj Biercup Olešná 2008 - rozlosování začíná v 8h, první zápas 8:30. Loni jsme vynechali, protože většina hráčů hraje za FPO a Olešnou, ale letos bysme to snad mohli poskládat. Pište, kdo můžete!!!!

14.6. ...

SB-Mafia 5:3 - na poslední zápas proti poslednímu týmu v tabulce nás přišlo 11!!!, ale chyběl nám golman a nejlepší střelec. Do brány se postavil Pepa, který již chytal v zápase proti FOFU. Brzy po odpískání začátku se projevil střelecky Sob, ale soupeř nám tento první gól vzápětí oplatil, jelikož naše obrana byla hodně vytažená. Půlka skončila 2:1 pro nás, což je proti Mafii slabý výsledek, ale herně jsme byli prostě strašní, spousta nepřesností. Na druhou stranu se musí říct, že herní projev Mafie se hodně zlepšil za sveho působení v lize. Druhou půli jsme hráli také hodně útočně. Vyústěním toho byly zasloužené góly. Branky, které jsme obdržely, padly z nedůrazu před naší bránou, což bylo asi dáno poklidným průběhem zápasu. Góly: Sob, Roman 2x, Zdenek, Aleš. Nej. hráč: Roman. Foto

7.6. ...

Viktorie-SB 3:3 - na důležitý zápas jsme se pomalu slízali, účast byla malá, leč větší než u soupeře, měli jsme 2 na střídání oni ani jednoho. Soupeř je jeden z nejférovějších v SMK, takže zápas ani nepotřeboval rozhodčího a my jsme odehráli pohodový fotbal. Začátek zápasu jsme měli ve svých rukou, začali jsme vést 2:0. Soupeř, díky naší otevřené hře, stihl do první půlky vyrovnat. V druhé půlce byl soupeř aktivnější, začal vyhrávat. Těsně před koncem Ferova tečovaná dělovka toto utkání vyrovnala. Remíza byla spravedlivá pro oba týmy. Góly: Miloš, Zdenek, Fero. Nej. hráč: Pavel.

1.6. ...

SB-Beercastle 1:4 - dnes bylo nádherné počasí, ale spíš tak na válení u vody a né na fotbal. Na Beercastle hrát umíme, proto jsme si celkem věřili. Hráli jsme aktivněji a dařilo se nám vytvářet spoustu větších či menších šancí. Bohužel ta koncovka. Hrůza a děs. Méně aktivní Beercastle nás vyškolil z efektivity, z minima šancí dokázali dát 4 góly a v pohodě otočili špatně rozehraný zápas, který prohrávali 1:0. Čtvrtý gól do naší otevřené obrany jsme už neunesly a ve prospěch všech (fakt horko) jsme ukončili zápas 10 min před koncem. Gól: Žak. Nej. hráč: Žak.

24.5. ...

FOFO-SB 1:3 - první zápas, kdy nemohl Pavel, v bráně ho tedy zastoupil ochotně Pepa. Tuto naši slabinu však kompenzoval soupeř tím, že se nesešel, neměli nikoho na střídání a chyběli nejlepší hráči. Za to my jsme se sešli v dobré sestavě se 3 na střídání, tak to byla pro nás výzva. Pískání zápasu se ujal Zdenek. Hru jsme začali aktivně, útočně. Bohužel na to doplatil Vašek, který hned na záčátku, při výskoku v obraně si poranil kotník, takže jsme měli o jednoho méně. I přes časté nepřesnosti, se nám dařilo proměňovat šance a od začátku jsme vedli. Soupeř sice také střílel, ale trefoval jen tyčky nebo Pepovi do náruče. Náš provizorní brankář, tak mohl uhájit nulu, jenže to by jsem za stavu 3:0 nesměli neustále hrát útočně bez zajištěné obrany. Góly: Honza, Míra, Honza. Nej. hráč: Pepa.

17.5. ...

Borussia-SB 0:5 - sešlo se nás i bez Zdenka 5 na střídání. Borussia byla častěji u balónu, ale nevystřelili na bránu. My sme naštěstí stříleli a štěstí nám přálo. Goly: Milan, Vašek, Honza, Sob, Fero. Nej. hráč: (pro těžké rozhodování byli určeni 2) Fero - za vybojování balónů, Verča - za obraný skluzy.

15.5. ...

aktuální výsledky, tabulka

11.5. ...

Inspirace-SB 2:0 - zápas ve kterém jsme moc chtěli uhrát nějaký bod, jde o střed tabulky. Snaha byla velká, ale gól se nám dat nepodařilo. Hra byla ve středu hřiště celkem vyrovnaná, šance byly na obou stranách, ale Inspirace byla důraznější, jak v útoku, tak i v obraně a vyhrála asi zaslouženě. Na zápas přišly poprvé nové jarní posily Žak, Lukáš, Miloš. Celkově se nás tu sešlo 5 na střídání + Dadyn s Ferem, kteří se dívali. Nej hráč: Lukáš. Foto

3.5. ...

aktuální výsledky, tabulka

3.5. ...

SB-Komando 4:0 - domluvený výsledek, Komando se nesešlo za to nás tam bylo 10. Foto

26.4. ...

Zborovce-SB 5:1 - další těžký zápas. Taktika měla být stejná jako minule - hlavně obrana. Ze začátku zápasu bylo hodně nepřesností na obouch stranách a zápas nečekaně vypadal velmi vyrovnaně. Dokonce se nám povedlo i pár minut vést 1:0 po štastné střele Vaška, kterému nahrával Honza. Zborovce se pomale začali rozehrávat, spřesnili nahrávky a naše obrana přestala pomale stíhat. Poločas 2:1. Druhý poločas už hráli hlavně Zborovce. Chytré přesné nahrávky za obranu, narážečky, sbírání balónů... chvílemi to vypadole, že tam ani nejsme. Gól: Vašek. Nej hráč: Verča.

20.4. ...

SB-DG 0:0 - první jarní zapas. Z prvu to vypadalo, že se nebude ani hrát díky rozpršenému víkendu. Naštěstí před zápasem přestalo pršet a my jsme lopatami odstraňovali kaluže. Mužstvo DG se sešlo v tradiční silné sestavě bývalých fotbalistů a se spoustou fanoušků z řad bývalých hráčů DG. Před zápasem jsme si řekli, že pokud chceme něco uhrát musíme bránit min. ve čtyřech těsně u naší brány. Tato taktika se vyplatila, DG převážně útočili do plných a když už nějak překonali obranu, tak to vychtal dnes perfektní Pavel. Chvílemi stálo štěstí hodně při nás. Díky tomu, že DG utočili min. ve čtyřech, jsme měli hodně místa dopředu a jen škoda, že jsme nějakou šanci nevyužili, zvláště na konci, kdy už DG neměli sílu se vracet. Asi by to chtělo trochu klidnější hlavu při koncovce. Pochvalu zaslouží všichni za bojovnost hlavně v zadu, kdy chvílemi bránilo celé mužstvo. Proti DG perfekní výkon i výsledek, takže úspěch. Nej hráč: Pavel. Foto

20.4. ...

rozpis na jaro (že v neděli začínají některé zápasy 12:30 a některé 11:30 je dobře), foto z turnaju v Adamově

30.3. ...

Schůze SMK - první kolo se odehraje 19. a 20.4., nově bude nástěnka s výsledky přestěhována do hospody u hřiště v Dolní Lhotě (majitel přislíbil, že bude vždy na zápasy otevřena).

29.3. ...

Turnaj Adamov - Piňo cup 2008 - hrálo 7 týmů každý s každým v jedné tabulce. Naše výsledky: SB-Piňo 1:1 (Vašek), SB-Ajeto 0:0, SB-Hodonín 1:4 (Sob), SB-Astmatici 2:1 (Fero, Vašek), SB-Beercastle 3:0 (Vašek, Honza, Fero), SB-Trosky 0:0. Pořadí: 1.Piňo, 2.Beercastle, 3.Hodonín, 4.SB, 5.Ajeto, 6.Astmatici, 7.Trosky. Štěstí, které jsme si vybrali v zápase se silnějšími Ajeto, nám chybělo v posledním zápase proti o dost slabším Troskám. Prvních 5 týmů bylo hodně vyrovnaných, s trochou víc štěstí mohl vyhrát kdokoliv. O vyhrané cukrovinky a vodku se podělíme na zápasech ligy. Diplom

24.2. ...

Turnaj Adamov - jsme přihlášení na turnaj do Adamova, který se koná 29.3. Hraje se 4+1 podle futsalových pravidel, asi budou 2 skupiny po 4 týmech. Pište, kdo můžete.

3.2. ...

Aktualizace: historie smk přidány výsledky ze starých sezón2007
4.11. ...

Aktualizace: galerie - vzhledem k nedostatku místa a velkého počtu zbytečných fotek, byly radikálně zmenšeny počty fotek z jednotlivých zápasů a turnajů a byly přidány fotky za rok 2007.

31.10. ...

Aktualizace: tabulka, výsledky, statistika hráčů

27.10. ...

Zakončení podzimní části skromným posezením v hospodě u Barona.

27.10. ...

Mafia-SB 0:11 - obrovská účast s 5 na střídání na nejslabší tým, co k tomu dodat... Začali jsme hned aktivně, hlavně Vašek měl hned od začátku pěkné akce, ale zakončování se dlouho nedařilo. První půlka pouze 0:3. V druhé půlce soupeř oslabil ještě více a nám se dařilo střílet góly. Zápas byl klidný a jednostranný. Góly: Zdenek 3x, Vašek 3x, Honza 2x, Radek 2x, Míra. Nej. hráč: Vašek (aktivní, časté střely na bránu).

20.10. ...

SB-Viktorie 2:2 - sešli jsme se ve 4 na střídání, soupeř neměl na střídání nikoho. Tím jsme byli páni na hřišti, alespoň tedy první polovinu. Hodně jsme útočili, ale góla se nám dát dlouho nepodařilo. Hodně šancí spálili Míra a Pepa, který dokonce nedal penaltu. Po jednom brejku s nahrávkama z první dal chytrý gól Míra. První půlka 1:0 pro nás. Druhou půlku jsme začali pomalými reakcemi, soupeř začal být aktivnější a dorovnal. Minutku před koncem jsme prohrávali 2:1, když těsně před odpískání dal Sob vymodlený gól celého týmu a my jsme vyrovnali. Zápas byl klidný a bez hádek, jelikož byl pískán Radkem Součkem. Góly: Míra, Sob. Nej. hráč: Verča (skvěle bránila nejsilnějšího borce protihráčů).

13.10. ...

Beercastle-SB 1:4 - velmi malá účast, na začátku nás bylo jen do pole. Hru bez střídání jsme zvládli za stavu 0:0. Jako posila přijel Radek a Roman, který hru rozjel a dal prvního góla, pak zase musel jet. Góly: Roman, Honza 2x, Radek. Nej. hráč: Roman

6.10. ...

SB-FOFO 2:3 - zápas jsme začali sebevědomě. Pěkná akce byla hned na začátku, kdy Vašek nahrával Honzovi a ten nemohl minout. Další přesná střela byla od Zdenka, kdy soupeř nechal díru v obraně. Po chvilce jsme vedli 2:0, což bylo pro nás nejspíš zase znamení dělat chyby, soupeř se začal více snažit a už v první půlce otočil zápas. Využili dvě standardní situace a chybu ze hry. Druhou půlku soupeř většinou držel balón na svých kopačkách a jen těžko se nám ho dařilo získat. Přesto byly šance na obou stranách, které nebyly proměněny. Góly: Honza, Zdenek. Nej. hráč: Radek Musil (aktivní, časté střely).

29.9. ...

SB-Borussia 5:4 - sešli jsme se ve 3 na střídání, což bylo akorát. Hned na začátku jsme se probrali my první a Vašek střelil první gól. Borussia měla navíc nevýhodu, protože jim chyběl jejich brankář. Hned po prvním gólu se naši protihráči vzpamatovali, námi příliš nezajištěnou obranou projel Jura Novotný, přitom všichni věděli, že na tohoto známého hráče si musíme dávat pozor, tato chyba se ještě několikrát opakovala. První půlku jsme prohrávali 2:3. Druhá půlka měla podobný průběh, my gól, oni gól, takže zápas byl velice vyrovnaný až do posledních minut, kdy jsme vedli 10 minut do konce o 1 gól, mohli soupeři zase vyrovnat, štěstí nám však přálo a my zvítězili. Zápas byl klidný, vyrovnaný, bez hádek. Góly: Vašek, Faja 2x, Honza, Zdenek. Nej. hráč: Faja (skvělé přihrávky, nahrávka na göl, 2 góly).

23.9. ...

SB-Inspirace 1:3 - sešli jsme se v 5-ti na střídání, z toho Dadyn nechtěl hrát, že je nás moc. Od začátku se hrál fotbal nahoru dolů bez zajištěných obran. Šance byly na obou stranách celý zápas. První půlku jsme prohráli 1:0. Zápas hodně ovlivnil rozhodčí z Inspirace, který neuznal sporný gól, kterým jsme mohli vyrovnat na 2:2, i když tento gól nejprve odpískal jako platný. Přesto jsme si zápas prohráli sami neproměněnými šancemi. Gól: Honza. Nej. hráč: Sob.

15.9. ...

Komando-SB 4:3 - sešli jsme se akorát do pole. Začali jsme aktivněji a odměnou byly 3 góly. První poločas dopadl 1:3 pro nás. Tentokrát nejvíce hýřil aktivitou Dadyn jak v obraně tak i v útoku. Ke konci prvního poločasu a celý druhý převzalo Komando hru do svých nohou. Byli jsme pomalejší, nedůrazní, prostě nám chyběl aspoň jeden na střídání! Jinak až na pár faulů a strkanic se zápas odehrál v klidu. Góly: Dadyn 2x, Zdenek. Nej hráč: Dadyn.

8.9. ...

SB-Zborovce 0:9 - chtěli jsme hrát utočný fotbal, což proti tak silnému týmu nebyla dobrá taktika, zvláště když nám chyběl Pavel v bráně. Spoustu našich přihrávek soupeř překazil díky dobrému obsazování. Hlavně z těchto chyb nás Zborovce přečíslovaly a v zakončení se nemýlili. První půlku chytal Vašek, který dostal 5 gólů a druhou půlku Faja, který dostal 4 góly.

2.9. ...

DG-SB 3:1 - DG nastoupili ve své silné sestavě bývalých fotbalistů plus premiérově Rasty (chytá 1. ligu okres s Karolínem, který se pravidelně umísťuje na prvních příčkách) místo děravého Duba. Hned od začátku jsme opravdu nevěděli, kde nám hlavy stojí, byli lepší jeden na jednoho, v nahrávkách, narážečkách, víc běhali... Jen díky Pavlovi, který chytal i nemožné, a dobře postaveným tyčkám jsme udrželi první poločas 2:0. Druhý poločas jsme se přece jenom dostali víc k balónu a poté co Honza dorazil špatně chycenou střelu Soba, začali být DG krapet nervózní a začali i kazit. Hra se trochu vyrovnala a měli jsme i šance na vyrovnání. Takže i přes zaslouženou prohru spokojenost. Gól: Honza. Nej hráč: Pavel.

12.8. ...

schůze SMK před sezónou 2007/2008 - hlavní novinkou je změna vedení, Miloš Zezula předal žezlo Radkovi Součkovi také z DG. SMK odkupuje budku na hřišti, kde budou uloženy sítě, lajnovačka... Do ligy se vrací putovní pohár, který se nás bohuže zatím netýká. Tradičně řešení rozhočí se jako vždy nevyřešily.

30.6. ...

zakončení sezóny, schůze 2006/2007 - drobný večerní dýchanek u Golema asi do půl druhé se skromnou učastí (převážně lidi co drželi jaro i na hřišti, zhruba 12 lidí). Náplň: zhodnocení sezóny, stanovení cíle přiblížení se 3. místu, rozdání diplomů, dresy (cíl: získání starých dresů od nehrajících hráčů, koupě nové sady dresů), volná zábava (pivo, utopenci, vodka...)

28.6. ...

Aktualní tabulka a výsledky

28.6. ...

konec 20.ročníku SMK, naše umístění: 6. z 10 týmů, v tabulce 20 bodů - historicky nejlepší umístění SB v soutěži Sdružení malé kopané i starší 2. ligy malé kopané Blansko

16.6. ...

SB-Beercastle 4:1 - čím víc Beercastle začínal prohrávat tím víc přestávali hrát a těšili se na konec na pivo. Zato Aleš nečekal na konec a začal pivovat už v první půlce. Góly: Faja, Míra 2x, Honza

9.6. ...

SB-Komando 2:3 - dost vypjatý, tvrdý zápas tak, jak to s Komandem bývá, tentokrát snad ještě tvrdější. Góly: Faja, Míra, Sob 2x

3.6. ...

Aktualní tabulka a výsledky - v posledních 2 kolech bude velký boj o 6 až 9 místo! Což by nám mohlo přinést historické umístění na 6. místě. Zvláště důležitý bude zápas s Beercastlem.

2.6. ...

Borussia-SB 2:3 - jak už je na jaře zvykem, sešli jsme se pouze s jedním na střídání. Soupeře jsme herně přehráli a zaslouženě jsme vyhráli. I když trochu se štěstím, protože Badyho ruka ve vápně se dala pískat a druhá penalta za ruku by nás asi dostala. Pochvalu si zaslouží Bady za 2 nahrávky na první 2 góly, ale i celé mužstvo za bojovnost. Góly: Honza, Míra, Zdenek

27.5. ...

SB-Viktorie 2:3 - první pulka 2:0 sice se štěstím, ale byly jsme lepší, takže zaslouženě. Na začátku druhé půlky Bady neunesl fauly na něho, které rozhodčí ani neodpískal a tak mu Bady 2x po sobě řekl co si o něm myslí a za 2 žlutý byl vyloučen. Zbytek zápasu jsme už ve 4 nezvládli. Možná jsme měli zvolit defenzivnější taktiku. Góly: Faja, Honza

19.5. ...

Inspirace-SB 0:0 - výsledek zápasu s Inspirací trochu neodpovídal průběhu. Několik tyček na každé straně, vyložených šancí nepočítaje, z toho na naší straně podstatně více. Dali jsme regulérní gól, ale nebylo zcela jasné od jaké tyčky se odrazil. Škoda šancí, tyček a neuznaného gólu...

13.5. ...

Zborovce-SB 3:1 - Zborovce byly od začátku lepší, ale s trochou štěstí jsme gol nedostali a dokonce jsme snad jediné vážnější šance gól dali. Tím soupeř znejistěl a měl hodně co dělat, aby výsledek otočil. Pro nás výsledek není vůbec ostudný. Gól: Honza

6.5. ...

Mafie-SB 1:3 - jak řekl Pavel: "utrpěli jsme výhru". Kluci z Mafie rozhodně předvedli kvalitnější výkon než na podzim, zato ten náš byl dost mizerný a se slabým soupeřem jsme se dost trápili. Góly: Honza, Zdenek 2x

28.4. ...

FOFO-SB 2:2 - Štěpánek dnes nepřišel v nejsilnější sestavě. Dost vyrovnaný zápas plný zvratů jsme zachránili v posledních minutách aspoň na remízu. Velké dík si zaslouží Muška za chycenou penaltu a spoustu kvalitních zákroků. Góly: Vašek, Honza

21.4. ...

SB-DG 0:8 - staří fotbalisté si s nama pohrali jak nic.

1.4. ...

pololetní schůze SMK - vzhledem k tomu, že nemá Miloš už moc chutí na šéfování ligy, bude se muset někdo najit. Zatím se k tomu nikdo nemá. První zápasy se odehrají o víkendu 21.4.2006
5.11. ...

po delší době aktualizace: fotky (trunaj Olešná, Borussia, Komando, Mafia), výsledky, tabulka a střelci podzimu, soupiska SB, odkazy, ankety...

28.10. ...

Viktorie-SB 0:1 - svým způsobem je to ostuda dát pouze jeden gól soupeři, který hrál v poli ve čtyřech. Ale na druhou stranu se musí uznat že Viktorie se situací naložila zodpovědně a bránila zuby-nehty a většina zápasu napodobovala hokejovou powerplay. Gól: Vašek

26.10. ...

ne příliš tradičním způsobem od nás odchází Magin. Vypadá to, že jedna éra SB končí a začíná nová.

21.10. ...

SB-FOFO 0:11 - dva zbytečný góly v naší síti brzy rohodli o našem osudu. Bohužel náš tým nemá na to hrát s nepříznivým stavem proti takovému soupeři.

14.10. ...

Beercastle-SB 3:1 - soupeř byl tentokrát jednoznačně lepší, což bylo dáno že oni střídali 5 lidí a my pouze jednoho a dařilo se jim nás uběhat. První půlku udrželi bez gólů snad jen dík Maginovi, kterej dnes chytal jak snad ještě nikdy. Celý zápas rozhodly 2 fatální chyby Soba a 1 Zdenka v obraně. Gól: Míra

8.10. ...

SB-Mafia 12:2 - nováček v naší soutěži nás určitě nezaskočil. Trochu nám to připomělo jak my jsme začínali před asi 8 lety. Už víme jak se hraje Štěpánku proti nám, když od druhé minuty není co řešit a lze se pouštět klidně v 5 lidech do útoku. Góly: Zdenek 4x, Kakin 3x, Sob 2x, Roman 2x, Ondra

30.9. ...

SB-Borrusia 2:3 - tým na který jsme si veřili, bohužel nás zařízl gól v poslední sekundě. Opět Sob jako jedinný dokázal najít klid v koncovce a s velkým štěstím dát gól. Góly: Sob 2x

23.9. ...

Komando K6-SB 5:1 - hralo se bez rozhodčího, že prý se nebudem hádat, ale hned o první aut jsme se dohadovali. Jinak to byl celkem vyrovnaný zápas, který rozhodlo naše neproměněné šance a jejich využití našich drobných chyb obrany. Gól: Sob

16.9. ...

SB-Inspirace 4:8 - jedinný kdo našel klid při koncovce byl Sob. Kdyby jsme proměňovali šance od začátku, kterých jsme měli více než soupeř, mohli by jsme hrát naši hru a né za každou cenu otočit výsledek. Góly: Sob 3x, Vašek

10.9. ...

SB-Zborovce 1:7 - bohužel jsme se nesešli. Gól: Míra

3.9. ...

DG-SB 4:1 - sezónu jsme nezahájili příliš úspěšně, vypadá to že i tato sezóna bude v duchu neproměněných šancí a nervozity v koncovce, přestože jsme schopni soupeře v poli přehrát. Gól: Vašek

27.8. ...

naskenovaný rozpis a po dlouhých konzultacích s Vaškem naše oficiální soupiska

13.8. ...

schůze SMK - až na trochu zcestný kecy ožralýho zástupce Štěpánků se vcelku nic nevyřešilo. Problém s rozhočíma nadále zůstáva. Jedinná změna je v max. počtu hráčů na soupisce, je rošířen na 20. Soutěž začíná zápasy 2.9.

8.7. ...

tradiční Bier Cup Olešná 2006 - 2. místo z 8-ti týmů, pokračování veleúspěšného léta! Náš nejlepší výsledek na tomto tradičním turnaji!!! A nejlepší střelec turnaje Kamil se 3 goly!!! Turnaj začal v podstatě až kolem 11 hodiny, protože byl ráno zrušen kvůli přívalové bouřce. Zkrácená hrací doba na 2x7min a krásné počasí nejspíše náhrálo našemu týmu. Postoupili jsme ze skupiny z 2. místa, v play-off jsme zdolali Otinoves a staré pány z Olešné. Zastavila nás až ve finále pořádající Olešná, která nebyla schopná rozhodnout zápasy v normální hrací době a vše vyhrávala na penalty. Bohužel nás porazili 2:1, kdy všechny 3 góly patřili do kategorie náhodných. I tak v našem týmu panuje naprostá spokojenost a radost s úspěchu. Fotky (další foto bude po dodání CD Kakinem)

7.7. ...

O ptáka Loskutáka 2006

5-6.7. ...

Futsal Cup Blansko 2006 - 5.-8. místo z 14-ti týmů na turnaji na zimním stadionu v Blansku, což je pro nás velkým úspěchem!!! První den se hrálo o pořadí ve skupinách do vyřazovacích bojů druhého dne (SB-Dorost FK Blansko 0:3, SB-Borussia 1:0, SB-Lucky Break Club 1:2, SB-Benfika 1:2, SB-Slovan Mosambic 1:1, SB-Beercastle 4:1). 7 bodů ve skupině nám zajistilo hratelného soupeře Raz naráz Brno, kterého jsme porazili 2:1, ve druhém dni. V dalším kole nás vyřadila ve vyrovnaném zápase Benfika 2:3, blanenští mladí nadějní fotbalisté. Fotky, propozice

4.7. ...

Futsal Cup Blansko 2006

19.6. ...

tabulka, výsledky

17.6. ...

konec 19.ročníku SMK, naše umístění: 9. z 10 týmů, v tabulce 14 bodů - spousta vyrovnaných zápasu, ve kterých s větším streleckým štěstím by náš výsledek byl trochu příznivěší

17.6. ...

SB-Beercastle 1:0

15.6. ...

Borussia-SB 1:3 - Góly: Kamil 2x, Zdenek

14.6. ...

Dolíček vyřazen ze soutěže za 3 kontumační zápasy. Odehrané zápasy platí. Ostatní zápasy se kontumují 5:0. Podle pravidel nesmí na podzim nastoupit do soutěže pod stejným jménem a půlka hráčů na soupisce musí být jiná

10.6. ...

SB-Komando 1:5

28.5. ...

SB-Viktorie 2:2 - Góly: Pepa, Fero

20.5. ...

Inspirace-SB 5:0

14.5. ...

Zborovce-SB 5:1 - Gól: Faja

7.5. ...

Dolíček-SB 2:3 - Góly: Pepa, Faja, Fero

29.4. ...

FOFO-SB 5:0K - nesešli jsme se

22.4. ...

SB-DG 2:5 - pěknej zápas, uplně pohodovej (doba faulů od DG už je pryč a my už taky nejsme ti "cucáci":)), škoda neproměněných šancí, kterých bylo spousta. Góly: Pepa 2x

9.4. ...

schůze SMK - rozdání rozlosování na jaro. Řešil se tradiční problém s rozhočími. Pouze 14 zápasů z 45 na podzim bylo odpískano a zapsáno do tabulky přítomen. Ostatní byly buď neodpískány nebo nezapsány. Staroblansko má pohyblivou částku 300,- na nule a bude v létě doplácet za další prohřešky.

24.3. ...

přátelák s Holešínem - hráli jsme daleko lepší fotbal než o dost slabší soupeř a zaslouženě jsme jim dali kladu2005
22.11. ...

6. ročník tradičního Novoročního turnaje - F.C. Agrotec Hustopeče

6.11. ...

konečně aktualizace: zápasy, tabulka, střelci

30.10. ...

SB-Zborovce 2:14 - Góly: Bady, Míra

23.10. ...

DG-SB 11:4 - Gól: Blecha 2x, Fero, Radek

16.10. ...

SB-Dolíček 2:4 - Góly: Zdenek, Ondra

8.10. ...

SB-FOFO 1:8 - Gól: Míra

1.10. ...

K6-SB 4:1 - Gól: Kakin

24.9. ...

SB-Borussia 1:20 - ve třech proti pěti se hrát nedá, Gól: Muška

17.9. ...

Beercastle-SB 4:3 - reportáž, Góly: Kamil 2x, Zdenek

19.9. ...

přídání ankety do sekce ankety, přidání reklamy na našeho sponzora Penzion u Rechů

10.9. ...

SB-Inspirace 3:3 - reportáž, Góly: Míra 2x, Kamil

10.9. ...

naše soupiska 2005/2006, nové obličeje, krapet předělaná galerie a přidáno přes 200 fotek z turnajů a zapasů (bylo třeba zmenšit velikost fotek na 600x450, zdůvodu nedostatku mista na webu - kdo se do těch 20MB má vlezt!)

4.9. ...

konečně aktualizace, rozpis 2005/2006

3.9. ...

Viktorie-SB 0:5 kontumačně - Viktorka asi nezjistila že už se hraje

21.8. ...

schůze SMK 19.ročníku - tabulka a výsledky jsou na stálo přestěhovány do hospody u Štěpánků

13.8. ...

turnaj v Letovicích - turnaj organizovaný na poslední chvíli - my a dva týmy z Letovic. Brali sme to jako přípravu na sezónu, bohužel jsme skončili poslední

16.7. ...

turnaj na Olešné - 7 týmu, hrálo se každý s každým, SB mělo 2 výhry, 2 prohry, 2 remízy, skóre 3:7, celkově 5. místo, fotky

25.6. ...

konec sezóny, SB končí předposlední

25.6. ...

SB-K6 2:5 - Góly: Zdenek, Faja

11.6. ...

Dolíček-SB 8:1 - Góly: Zdenek

4.6. ...

SB-DG 0:12 - my sme hrali ve 4 v poli oni stridali 2 petky. po 5min sme vyhravali na tycky 2:1 coz dost naznacovalo ze sme si prisli zahrat fotbal a ne branit nejakej vysledek. rekbych ze si Dub (golman DG) opravdu zachytal, bohuzel pro nas vsechno slo do nej nebo tesne vedle. nebyt zbytecnych neuspesnych klicek nasich obrancu (fero!!!) a nasich nepresnych zakonceni, mohl byt vysledek daleko priznivejsi i pres nase pocetni oslabeni.

29.5. ...

FOFO-SB 10:5 - opět jsme na ně neměli a asi nikdy nebudem mit. Góly: Vašek 2x, Blecha, Kakin 2x

22.5. ...

SB-Viktorie 7:5 Góly: Blecha 3x, Fero 2x, Zdenek, Kakin

14.5. ...

Borussia-SB 5:1 Góly: Pepa

8.5. ...

Zborovce-SB 8:2 - prej to byl vyrovnanej špíl dokud sme nedostali gól. Góly: Vašek, Fero

30.4. ...

Hoby-SB 5:2 - podali jsme otřesnej výkon plnej chyb jak osobních tak i taktických, které soupeř dokázal využit. Góly: Zdenek, Faja

29.4. ...

rozpis na jaro; trochu překopány odkazy

17.4. ...

v Blansku byla zrušena 1.liga malé kopané, která se hrála na Metře na škváře. Důvod byl, že se na podzim neodehrálo spousta zápasů, protože ochabl zájem ze strany hráčů. Některé týmy se přihlásili do základu okresni malé kopané (hraje se jaro-podzim), některé týmy plánujou se přihlásit do SMK na podzim. A někteří hráči budou už na soupiskách pro jaro stávajícich týmů SMK

17.4. ...

změna v soupisce pro jarní část. Místo Lojze bude poprvé za nás kopat Radek z Podlesí. Lojza bude hrát za Hobýky, tak jsem zvědav jestli se tam ukáže víckrát než jednou:)

17.4. ...

schůze SMK před začátkem jarní části 18. ročníku, první zápasy proběhnou 30.4. na hřišti v Dolní Lhotě

2.4. ...

přípravný zápas s Borrusií na umělé trávě u Orla. Pojali jsme to velmi rekreačně a konečný výsledek byl asi 8:6 pro soupeře2004
1.12. ...

smazaní reklamy - nedohdli jsme se na podmínkách

28.11. ...

umístení reklamy

28.11. ...

dočasně smazány videa ze servru

23.11. ...

konečně aktualizace: všechny výsledky, tabulka, fotky a !!video!! s Borussiou

31.10. ...

konec podzimní části. SB končí 6. se 7 body

31.10. ...

SB-Zborovce 3:15 - ke konci sme to duševně nezvládli a z celkem vyrovnanýho zápasu se stala exhibice. Góly: Zdenek 2x, Ondra

24.10. ...

DG-SB 4:0 - znáte Vacha (nebo jak se jmenuje)?

17.10. ...

SB-Dolíček 3:1 - přestože sme hned od začátku prohrávali celkem smolným gólem, hráli sme lepší fotbal a dokázali sme zápas v pohodě otočit. Góly: Zdenek 2x, Ondra

9.10. ...

SB-FOFO 2:10 - hráli sme bez střídání a většina z nás byla tak nakašu že byla komedie se na nás dívat! Nebyt kaluží, tak sme dostali daleko víc. Góly: Faja, Vašek

2.10. ...

Komando-SB 3:1 - prý sme je drtili ale... Gól: Lojza

25.9. ...

SB-Borussia 3:3 - škoda že jsme neměli někoho na střídání. Góly: Fero 2x, Ondra

12.9. ...

přidáno: fotky z Olešné, pravidla SMK, letošní rozpis SMK, naše soupiska pro SMK

11.9. ...

SB-Hoby 2:3 - bylo nás akorát do pole a z toho jeden nemocnej, ale přesto sme odehráli vyrovnanej zápas. Góly: Faja, Blecha

11.9. ...

tým FC Džudas byl vyřazen ze soutěže za 2 kontumační zápasy po sobě!

4.9. ...

Viktorie-SB 3:5 - náš první zápas sezóny - ze začátku to vypadalo, že dostaneme klepec, po dvou chybičkách sme tekli 2:0, ale až sme se sehráli s našema posilama, v pohodě sme zápas otočil. Góly: Faja 2x, Zdenek 2x, Vašek

29.8. ...

schůze SMK - první zápasy 18.ročníku proběhnou o víkendu 4-5.9.

24.7. ...

lehce změněná grafika a menu

24.7. ...

turnaj na Olešné - 6 týmů, 1 skupina, hrálo se každý s každým. My sme uhráli 0 bodů. Z aktuální soupisky SB byli pouze 3 hráči, což se projevilo na nesehranosti.

5.6. ...

konec 17.ročníku SMK, naše umístění: 9. z 10 týmů, v tabulce 16 bodů - škoda, náš cíl byl určitě výš než 9. místo. Bohužel se na tom podepsalo nepovedené jaro, kdy sme odehráli 4 zápasy ve 4 hráčích!

5.6. ...

Komando-SB 12:8 - My sme se opět nesešli a hráli sme ve čtyřech, oni měli jednoho na střídání. Naše myšlenky na vítězství se brzy rozplinuly, tak sme začali hrát hodně dopředu, aby sme si aspoň zahráli fotbal. Mnohdy sme neměli síly se vracet a z toho padlo většina gólů. Oni nás nedokázali bránit a dokonce se občas hádali mezi sebou z obav o výsledek. Celý zápas připomínal spíše trénink i proto že se hrálo celkem v klidu bez rozhodčího. Góly: Zdenek 4x, Fero 2x, Honza 2x

5.6. ...

SB-Džudas 1:3 - asi nemá smysl se vymlouvat, že bylo čtvrt hřiště pod vodou nebo že sme měli smůlu a naše střely končily na tyčkách - prostě je to ostuda. Gól: Honza

4.6. ...

VII.ročník HYUNDAI CUPU 2004

30.5. ...

SB-FOFO 4:5 - FOFO měli lepší mezihru a vůbec sme je nedokazali bránit. Ale jejich obrana taky nepůsobila vůbec sebejistě, takže celej zápas byl o tom kdo dá víc gólu. Góly: Faja 3x, Fero

30.5. ...

v rozpisu byly dva špatný výsledky a to v 10. a 11. kole

22.5. ...

Viktorie-SB 4:3 - opět sme odehrali zápas ve čtyřech. Už mě to sere! A donkoce sme si vypracovali víc šancí - obrana Viktorky působila někdy až zmateně. Rozhodl asi menší důraz před naší bránou, což nás stalo 4 goly. Góly: Karel 2x, Zdenek

15.5. ...

SB-Dolíček 2:2 - první půlku sme je naprosto přehráli, ale naše střely lítaly těsně vedle. Na začátku druhé půlky sme sice dali 2 góly, ale síly nám rychle docházeli, dvougólové vedení sme neudrželi. My sme hráli bez střídání a Dolíček střídal čtyři! Góly: Vašek, Dadyn

9.5. ...

DG-SB 8:4 - opět sme se nesešli a hráli sme ve čtyřech. Ale i přesto sme dokázali nejednou zápas zdramatizovat. Možná i nečekaně se hrálo bez nadávek a zbytečných úmyslných faulů (že by DG, hlavně Roman, dostali na starý kolena rozum?! :-) Góly: Vašek 2x, Zdenek, Fero

1.5. ...

SB-Hoby 1:2 - hrál se vyrovnanej v poli i na šance oboustranně útočnej fotbal se zajištěnými obranami. Jenže soupeř byl lepší v koncovce a proto si zaslouženě odnesl 3 body. Góly: Zdenek

24.4. ...

SB-Zborovce 2:2 - soupeř budil respekt, tak sme začali botonovat už od začátku. Přehráli nás, celej zápas tlačili a vytvářeli si spoustu šancí, ale co nechytil dnes famózní Magin to skončilo na tyči. Góly: Honza, Pepa

17.4. ...

SB-Borrusia 3:3 - oni v plné sestavě a my pouze se 4 hrači v poli. Zvolili jsme bránění s případnými brejky a vnutili jsme jim naši hru. Dali jsme do toho vše a nebýt drobných chybiček, tak jsme i při oslabení zvítězili! Góly: Zdenek 2x, Fero

4.4. ...

ropis pro jaro

4.4. ...

schůze SMK před začátkem jarní části 17. ročníku, první zápasy proběhnou 17.4. na hřišti v Dolní Lhotě

2.3. ...

přidání soupisek 1999/2003, doplnění některých historických udajů od založení

27.2. ...

nová anketa na námět Magina

10.2. ...

konečně přidání fotek z Dolní Lhoty (omlouvám se, uplně sem na ně zapoměl), předělání sekcí aktuality, galerie a síň slávy2003
27.12. ...

2. místo na turnaji v Ráječku. Zúčastnilo se 6 týmu, hrála se jedna skupina - každej s každým, podle pravidel futsalu. Na konci jsme měli stejně bodů jako první Pegas, ale bohužel horší vzájemnej zápas (byl to jedinej zápas, kterej jsme na tomto turnaji prohráli). Za zmínku stojí že jsme v pěti zápasech dali 41 gólů a 20 obdrželi

9.11. ...

konec podzimní části. SB končí 6. se 13 body

9.11. ...

dohrávka - SB-K6 3:3 - papírově slabší soupeř se sešel ve své plné síle a ukázal svoje kvality a možná jsme byli rádi i za remízu. Góly: Paňťa, Fero, Zdenek

26.10. ...

FOFO-SB 2:2 - silným berem, slabým dáváme. Góly: Alda, Karel

18.10. ...

Dolíček-SB 3:2 - bez střídání je to těžký, zvláště když neproměňujeme šance. Góly: Dadyn, Zdenek

17.10. ...

ZIMNÍ LIGA 2004, Keloc Cup 2003

11.10. ...

Zborovce-SB 2:2 - tak dokopanej sem dlouho nebyl. Berem to jako úspěch remizovat se Zborovcema i když sme měli před koncem šance zápas vyhrát. Góly: Honza, Pepa

5.10. ...

Agromeli cup 2003

4.10. ...

Hoby-SB 4:5 - vyrovnanej napínavej zápas s mírnou naší převahou. Průběh zápasu: 0:1, 1:1, 1:2, 2:2, 2:3, 3:3, 3:4, 4:4, 4:5 k tomu není co dodat! A to 5 gólu padlo v posledních 15 minutách. Magin se na nás za stavu 2:2 vykašlal, poté co dal vlastňák, a utekl z branky. Góly: Karel 3x, Zdenek, Honza

28.9. ...

SB-DG 2:6 - obě mužstva se pustila do útoku, ale my jsme svoje šance neproměňovali. Před zápasem jsme si dost věřili a podcenili jsme kvality soupeře. Byl to z naší strany prokoučovaný zápas - kdyby jsme od začatku hrali pěkně od zadu, tak bůh ví... Góly: Karel, Fero

20.9. ...

Borrusia-SB 1:2 - góly: Karel, Vašek

18.9. ...

MIZUNO CUP, FIFA ARSENAL KOP

18.9. ...

přidání sekce pozvánky na turnaje

14.9. ...

Džudas-SB 0:5k - tým Džudasy se nedostavil, vyhráli jsme kontumačně

8.9. ...

nové obličeje

6.9. ...

první zápas SB-Viktorie 2:2, měli jsme šancí na 3 zápasy a řek bych, že jsme Viktorku uplně přehráli. Škoda toho výsledku. Góly: Karel, Zdenek

6.9. ...

začátek 17.ročníku SMK Blansko 2003/2004, naše soupiska 2003/2004, hriště v Dolní Lhotě

23.8. ...

schůze SMK - první zápasy 17.ročníku proběhnou o víkendu 6-7.9.

10.8. ...

dokončení a zveřejnění nové verze stránek. přidání fotek z letních turnajů

19.7. ...

turnaj ve Vysočanech - v celkovém pořadí jsme skončili 7 z 11 zúčastněných mužstev

12.7. ...

turnaj na Olešné - nepostoupili sme ze skupiny, letos se prostě nedaří

5.7. ...

turnaj v Lomnici - nepostoupili sme ze skupiny

14.6. ...

konec 16.ročníku SMK, naše umístění: 7. z 11 týmů, v tabulce 26 bodů

14.6. ...

poslední zápas sezony Viktorie-Staroblansko 6:2

8.6. ...

mimořádná schůze SMK - jednání o nedohraném zápase Štěpánek-DG. Vysledek zápasu byl ponechán na 3:0 pro Štěpánek.

7.6. ...

Hoby-Staroblansko 4:1. Horko jak prase - my hrajem bez střídaní a pro jistotu nikdo nevzal ani vodu! Soupeř byl lepší, ale bojovali sme statečně.

5.6. ...

Email od Borrusie - zaujaté vyjádření se k zaujaté reportáži, nebo-li objektivní pohled neexistuje

31.5. ...

Deportivo-Staroblansko 1:7. Doufám že příště už nebude takový nesnesitelný horko!

17.5. ...

Staroblansko-DG 307 3:6. Série proher pokračuje! (reportáže asi už nebudou, protože Vašek maturuje a je zamilovanej)

10.5. ...

tento týden má Staroblansko volno.

3.5. ...

Marná snaha byla vyloučena ze soutěže za dva kontumované zapasy po sobě. Podzimní výsledky se nechávají, jarní se kontumují.

3.5. ...

Štěpánek-Staroblansko 5:3

26.4. ...

Staroblansko-Borussia 1:3, reportáž

19.4. ...

dohrávka z podzimu Staroblansko-Marná snaha 0:3, reportáž

13.4. ...

Judasy-Staroblansko 0:9, reportáž

6.4. ...

první jarní zápas Staroblansko-Dolíček 2:2. Velmi vyrovnaný zápas se zaslouženým koncem.

6.4. ...

FC Levý nohy odstoupili ze soutěže. Podzimní výsledky se nechávají.

18.1. ...

turnaj v Krasové. Obsadili jsme poslední misto v základní skupině. Ale myslím, že jsme měli v pohodě i na postup. Škoda těch neproměněných šancí.2002
24.11. ...

konec podzimní části SMK.

24.11. ...

Staroblansko-Viktorie 0:3

17.11. ...

Borussia-Staroblansko 4:4. Pro nás nešťastný zápas, kdy náš útok dal 4 ukázkové góly a proti tomu 3 jejich usmolence!

9.11. ...

zapas s Marnou snahou odložen pro nepříznivé počasí

8.11. ...

konečně mám vyvolanou fotku naší sestavy

3.11. ...

Staroblansko-FC Levy nohy 4:1. Celkem jednoznačný zápas, plný neproměněných šancí

27.10. ...

toto kolo jsme měli volno, proběhla schůze

19.10. ...

Staroblansko-FOFO Štěpánek 3:2

13.10. ...

Judasy-Staroblansko 0:5. Tenhle výsledek si nezasloužili, ale na to se nikdo časem ptat nebude

5.10. ...

DG-Staroblansko 5:1. Nechali sme se vyprovokovat a to se projevilo i na vysledku

29.9. ...

Dolíček-Staroblansko 4:6. Po tomhle kole Staroblansko vede tabulku

21.9. ...

Staroblansko-Deportivo 15:0!!! Snad největší výhra v dějinách ligy.

15.9. ...

SB-Hoby 0:1, první zapas nové sezóny, jsme prohráli s loňským mistrem, jedinný gól padl z penalty

1.9. ...

začátek 16.ročníku SMK Blansko 2002/2003, naše soupiska 2002/2003

1.9. ...

schůze 2.ligy malé kopané Blansko - 2.liga malé kopané Blansko se stavá registrovanou soutěží a nyní nese nazev Sdružení malé kopané v Blansko (SMK)

17-18.8. ...

postup z 2.místa z šesti členné skupiny na turnaji v Moutnici. Bohužel ve vyřazovacích zápasech jsme hned v prvním prohráli 2:1, fotky

13.7. ...

4. misto na turnaji na Olešné - náš nejlepší úspěch na tomto turnaji. Postoupili jsme ze skupiny, ale bohužel už nám nestačili síli v semifinale ani v boji o 3. místo.

5.7. ...

turnaj v Lomnici - bohužel jsme nepostoupili ze zakladní skupiny, fotky

9.6. ...

konec 15.ročníku 2.ligy, naše umístění: 7. z 8 týmů, v tabulce 14 bodů

9.6. ...

Staroblansko-Viktorie 0:1, poslední zápas sezóny

1.6. ...

Staroblansko-Deportivo 2:2, remíza která nás posunula na 5.příčku v tabulce

25.5. ...

první jarní výhra nad ještě na jaře neporaženým týmem: Borussia-Staroblansko 2:32001
léto ...

začátek 15.ročníku 2.ligy malé kopané Blansko 2001/2002, naše soupiska 2001/2002

jaro ...

konec 14.ročníku 2.ligy - bohužel nevím naše umístění, tuším že jsme skončili předposlední. Pokud má někdo tabulku z této doby, tak se prosím ozvěte2000
léto ...

začátek 14.ročníku 2.ligy malé kopané Blansko 2000/2001, naše soupiska 2000/2001, hřiště ZŠ Erbenova Blansko

jaro ...

konec 13.ročníku 2.ligy, naše umístění: 10. z 10 týmů, v tabulce 7 bodů1999
léto ...

začátek 13.ročníku 2.ligy malé kopané Blansko 1999/2000 - pro nás první sezona, naše soupiska 1999/2000, hřiště ZŠ Erbenova Blansko

léto ...

založení Staroblanka - pár kluků (asi čtyři), kteří spolu chodily přez zimu do tělocvičny si zakopat, se domluvilo, že by mohli zkusit se přihlásit do 2.ligy malé kopané v Blansku. Ani nevěděli, jestli za ně bude někdo chtít kopat, ale riskli to! Přihlásili se do soutěže a pak teprve začali se stavovat ke známým, kdo by si s něma zahrál. Snad i proto začatky SB nejsou moc slavné. Název Staroblansko byl vymyšlen těsně před založením samozřejmě v hospodě u Jana.