!!! Prihlaseno !!!
Nick: Anonym
Celkem návštěvy: 218924
On-Line: 10

Sponzor:
penzionrech.cz
Síň slávy

1.7.2017...1. místo na turnaji DG 307 Dolní Lhota 2017
Naše sestava: Standa, Zdenek, David, Masaro, Mára, Fero, Fero ml. Turnaje se zúčastnilo 5 týmů. Hrálo se systémem každý s každým. První zápas jsme porazili Inspiraci jen 1:0, šance byly, ale gól padnout nechtěl, až nakonec jsme jeden tam doslova dotlačili. Druhou Marnou Snahu jsme smetli asi 7:0 i když na soupisce bylo pár zvučných jmen jako např. Libor Němec. Ale dnes neměli svůj den a hlavní rozdíl byl v brance. Jejich golman nechyt prakticky nic, náš všechno. Dálší zápas proti DG se nám nepovedl. Dostali jsme hned ze startu gól od Toma Vacha (futsal hraje s nama) a DG hned automaticky přizpůsobili hru, zatáhli to dozadu, kde hráli důrazně a bezchybně a ještě navíc kouskovali hru. Pár šancí jsme si sice vytvořili jednu dokonce téměř stoprocentní, ale štěstíčko nestálo na naší straně. Protože se bodově skupina zamotala, do posledního zápasu jsme nastupovali s možností turnaj vyhrát, kdy remíza nám nestačila. Zápas proti FOFO Štepánek byl nejtvrdší, hned zezačátku Fero ml. neunesl nějaký faul a jeho slovní projevy vyprovokovali následně ostrou hru. Poté co se situace začala vyhrocovat a Fero ml. zakopl nesmyslně míč po odpískání, tak jako kapitán jsem ho poslal na střídání a on odešel úplně. Od té chvíle agrese v zápase skončila z obou stran. Zápas jsme vyhrály, relativně s přehledem 3:1 a tím jsme se umístili na 1. místě v turnaji. Vzhledem k tomu, že jsme měli solidně popito během turnaje, tak jsme pokračovali dál :-)


14.12.2013...3. místo na turnaji Ajeto Cup Adamov 2013
Naše sestava: Zdenek, Vašek, Verča, Kakin, David a Honza M. (jako brankář - až od druhého zápasu, první odchytal Vašek). Turnaje se zúčastnilo 7 týmů. Hrálo se systémem každý s každým, 1x 15 minut. SB - Útěchov 3:3 Góly: David, Verča, Zdenek. SB - Ajeto 1:5 Gól: David. SB - Pohoda 0:2. SB - Orel rock Boskovice 3:0. Góly: Vašek, Kakin, Vašek. SB - Beercastle 6:0 Kakin, Zdenek, Vašek, Vašek, Kakin, Kakin. SB - Notoři 3:0 Góly: Vašek, Vašek, Verča. Celkové pořadí: 1. Ajeto, 2. Pohoda, 3. Staroblansko , 4. Notoři, 5. Útěchov, 6. Beercastle, 7. Orel rock Boskovice. Turnaj byl dobře zorganizován, dostali jsme krásný pohár, diplom i odměny.


26.7.2008...4. místo na turnaji Bier Cup Olešná 2008
Opět sestava s jedním na střídání: Zdenek, Pavel, Verča, Honza, Jura Jindra, Miloš, Roman. Turnaje se zúčastnilo 8 týmů: JKP Olešná, SS Staroblansko, Borussia, FPO, FC Světlá, Viktorka, BC Červánky Rájec a Dolní Lhota. Turnaj byl rozlosován do 2 skupin, 2x10 minut. V naší skupině jsme měli tým JKP, Borussii a Viktorku. Tuto skupinu jsme vyhráli (porazili jsme JKP a Viktorku, remíza s Borussií). Střelecky se tu prosadil jako jediný Honza. V Play-off, semifinále a boji o 3.místo jsme doplatili na blbý penalty, kdy se projevila tréma našeho nejlepšího střelce Honze, který nedal ani jednu penaltu. Výsledky Playoff: Dolní Lhota - Viktorka 4:2, Borussia - Červánky 2:1p, FPO - JKP 0:1p, Staroblansko - Světlá 2:1p (tady ještě bylo štěstí při nás). V semifinále: Dolní Lhota - Borussia 4:1, JKP - Staroblansko 1:0p. V utkání o třetí místo Borussia - Staroblansko 1:0p. Turnaj vyhrál zaslouženě tým z Dolní Lhoty, který nastřílel nejvíc gólů, získali titul nejlepšího střelce. Na 2. místě JKP a na 3. Borussia.

29.3.2008...4. místo na turnaji Piňo cup 2008 v Adamově
Hrálo 7 týmů každý s každým v jedné tabulce. Naše výsledky: SB-Piňo 1:1 (Vašek), SB-Ajeto 0:0, SB-Hodonín 1:4 (Sob), SB-Astmatici 2:1 (Fero, Vašek), SB-Beercastle 3:0 (Vašek, Honza, Fero), SB-Trosky 0:0. Pořadí: 1.Piňo, 2.Beercastle, 3.Hodonín, 4.SB, 5.Ajeto, 6.Astmatici, 7.Trosky. Štěstí, které jsme si vybrali v zápase se silnějšími Ajeto, nám chybělo v posledním zápase proti o dost slabším Troskám. Prvních 5 týmů bylo hodně vyrovnaných, s trochou víc štěstí mohl vyhrát kdokoliv. O vyhrané cukrovinky a vodku se podělíme na zápasech ligy. Fotky


8.7.2006 ...2. misto na turnaji Bier Cup Olešná 2002
2. místo z 8-ti týmů, pokračování veleúspěšného léta 2006! Náš nejlepší výsledek na tomto tradičním turnaji!!! A nejlepší střelec turnaje Kamil se 3 goly!!! Turnaj začal v podstatě až kolem 11 hodiny, protože byl ráno zrušen kvůli přívalové bouřce. Zkrácená hrací doba na 2x7min a krásné počasí nejspíše náhrálo našemu týmu. Postoupili jsme ze skupiny z 2. místa, v play-off jsme zdolali Otinoves a staré pány z Olešné. Zastavila nás až ve finále pořádající Olešná, která nebyla schopná rozhodnout zápasy v normální hrací době a vše vyhrávala na penalty. Bohužel nás porazili 2:1, kdy všechny 3 góly patřili do kategorie náhodných. I tak v našem týmu panuje naprostá spokojenost a radost s úspěchu. Fotky.


27.12.2003 ...2. místo na turnaji v Ráječku v hale
diplom ani pohárek jsme nedostali. Zúčastnilo se 6 týmu, hrála se jedna skupina - každej s každým, podle pravidel futsalu. Na konci jsme měli stejně bodů jako první Pegas, ale bohužel horší vzájemnej zápas (byl to jedinej zápas, kterej jsme na tomto turnaji prohráli). Za zmínku stojí že jsme v pěti zápasech dali 41 gólů a 20 obdrželi.


13.7.2002 ...4. misto na turnaji Bier Cup Olešná 2002
náš nejlepší úspěch na tomto turnaji. Postoupili jsme ze skupiny, ale bohužel už nám nestačili síly v semifinale ani v boji o 3. místo.


?C??????; ????

      Stránka aktualizována: 17.08.2017 - 19:37