!!! Prihlaseno !!!
Nick: Anonym
Celkem návštěvy: 193561
On-Line: 31

Sponzor:
penzionrech.cz
Sdružení malé kopané
[ O SMK  -  Pravidla  -  Stat. hráčů  -  Soupisky pro SMK  -  Historie]


Rozpis

Okresní přebor futsalu Blansko - 8. ročník 2018/2019 - podzim
1.  13.10.2018  13:00 DNB Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí2:5
   13:50 DNB Blansko - RS Habanero4:2
   14:40 TRIANGL Rájec-Jestřebí - RS Habanero10:1
   15:30 FPO Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice6:3
   16:20 Titul Vavřinec - FPO Blansko7:1
   17:10 TJ Rakovec Kotvrdovice - 4FUN Blansko1:12
   18:00 Titul Vavřinec - 4FUN Blansko6:0
2.  21.10.2018  9:00 FFK KOBRA Blansko - RS Habanero3:1
   9:50 DNB Blansko - FC Auto-Benke.cz Spešov2:7
   10:40 FPO Blansko - DNB Blansko15:1
   11:30 FPO Blansko - FC Auto-Benke.cz Spešov5:3
   12:20 Titul Vavřinec - Staroblansko7:1
   13:10 TRIANGL Rájec-Jestřebí - Titul Vavřinec5:0K
   14:00 Staroblansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí6:6
3.  27.10.2018  12:00 RS Habanero - TJ Rakovec Kotvrdovice2:2
   12:50 RS Habanero - Titul Vavřinec2:9
   13:40 Titul Vavřinec - TJ Rakovec Kotvrdovice4:2
   15:20 FPO Blansko - 4FUN Blansko3:3
   16:10 4FUN Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí11:0
   17:00 FFK KOBRA Blansko - DNB Blansko4:5
   17:50 FFK KOBRA Blansko - FC Auto-Benke.cz Spešov5:3
   18:40 Staroblansko - DNB Blansko5:3
4.  4.11.2018  9:00 FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí4:1
   9:50 Staroblansko - RS Habanero3:3
   10:40 Staroblansko - FFK KOBRA Blansko2:7
   11:30 RS Habanero - FPO Blansko3:5
   12:20 DNB Blansko - Titul Vavřinec1:10
   13:10 Titul Vavřinec - FC Auto-Benke.cz Spešov3:2
   14:00 Dynamo Čížovky Boskovice - PRO-STATIC Blansko B5:4
   14:50 FC Auto-Benke.cz Spešov - PRO-STATIC Blansko B3:11
   15:40 Dynamo Čížovky Boskovice - TJ Rakovec Kotvrdovice7:4
5.  10.11.2018  13:00 Dynamo Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko0:9
   13:50 Dynamo Čížovky Boskovice - FC Auto-Benke.cz Spešov2:2
   14:40 TJ Rakovec Kotvrdovice - FFK KOBRA Blansko1:8
   15:30 FC Auto-Benke.cz Spešov - TJ Rakovec Kotvrdovice4:6
   17:10 4FUN Blansko - PRO-STATIC Blansko B1:8
6.  2.12.2018  9:00 Staroblansko - FC Auto-Benke.cz Spešov5:3
   9:50 RS Habanero - FC Auto-Benke.cz Spešov3:3
   10:40 Staroblansko - Dynamo Čížovky Boskovice5:6
   11:30 Titul Vavřinec - Ostrofsity Žonglers8:4
   12:20 Dynamo Čížovky Boskovice - 4FUN Blansko9:3
   13:10 PRO-STATIC Blansko B - Ostrofsity Žonglers7:0
   14:00 OSK Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice2:2
   14:50 PRO-STATIC Blansko B - FPO Blansko8:3
   15:40 DNB Blansko - OSK Blansko3:6
7.  9.12.2018  9:00 FFK KOBRA Blansko - OSK Blansko6:2
   9:50 OSK Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí4:3
   10:40 Dynamo Čížovky Boskovice - Ostrofsity Žonglers7:2
   11:30 TRIANGL Rájec-Jestřebí - Dynamo Čížovky Boskovice6:2
   12:20 FC Auto-Benke.cz Spešov - Ostrofsity Žonglers7:3
   13:10 DNB Blansko - PRO-STATIC Blansko B0:10
   14:00 TJ Rakovec KotvrdoviceFPO Blansko B - Staroblansko4:2
   14:50 PRO-STATIC Blansko B - Titul Vavřinec11:2
   15:40 RS Habanero - 4FUN Blansko2:5
8.  16.12.2018  9:00 FC Auto-Benke.cz Spešov - TRIANGL Rájec-Jestřebí2:9
   9:50 Dynamo Čížovky Boskovice - FPO Blansko8:3
   10:40 TJ Rakovec Kotvrdovice - DNB Blansko3:2
   11:30 RS Habanero - Ostrofsity Žonglers 3:2
   12:20 TJ Rakovec Kotvrdovice - PRO-STATIC Blansko B1:4
   13:10 Ostrofsity Žonglers - FFK KOBRA Blansko2:5
   14:00 4FUN Blansko - OSK Blansko6:2
   14:50 4FUN Blansko - Staroblansko6:1
   15:40 OSK Blansko - Titul Vavřinec4:5
9.  5.1.2019  12:00 FPO Blansko - Staroblansko7:2
   12:50 Staroblansko - OSK Blansko6:4
   13:40 PRO-STATIC Blansko B - OSK Blansko14:0
   14:30 4FUN Blansko - FFK KOBRA Blansko3:6
   15:20 Ostrofsity Žonglers - DNB Blansko4:2
   16:10 FFK KOBRA Blansko - Titul Vavřinec7:4
   17:00 Dynamo Čížovky Boskovice - RS Habanero14:0
10.  13.1.2019  9:00 FC Auto-Benke.cz Spešov - 4FUN Blansko1:7
   9:50 PRO-STATIC Blansko B - Staroblansko5:2
   10:40 4FUN Blansko - DNB Blansko6:5
   11:30 TRIANGL Rájec-Jestřebí - Ostrofsity Žonglers 8:1
   12:20 OSK Blansko - RS Habanero4:3
   13:10 Ostrofsity Žonglers - FPO Blansko3:9
   14:00 Dynamo Čížovky Boskovice - OSK Blansko2:0
   14:50 FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko2:2
   15:40 Dynamo Čížovky Boskovice - Titul Vavřinec11:3
11.  19.1.2019  12:00 Ostrofsity Žonglers - Staroblansko4:4
   12:50 OSK Blansko - Ostrofsity Žonglers8:3
   13:40 PRO-STATIC Blansko B - RS Habanero14:0
   14:30 Dynamo Čížovky Boskovice - DNB Blansko6:3
   15:20 FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko B0:5
   16:10 FC Auto-Benke.cz Spešov - OSK Blansko3:1
   17:00 FPO Blansko - OSK Blansko4:3

Asociace futsalu Blansko - 8. ročník 2018/2019 - nástavba
12.  3.2.2019  9:00 TRIANGL Rájec-Jestřebí - Dynamo Čížovky Boskovice4:6
   9:50 4FUN Blansko - PRO-STATIC Blansko B2:4
   10:40 FFK KOBRA Blansko - Titul Vavřinec7:2
   11:30 4FUN Blansko - FFK KOBRA Blansko 3:2
   12:20 Titul Vavřinec - FPO Blansko2:6
   13:10 DNB Blansko - OSK Blansko3:5
   14:00 OSK Blansko - FC Auto-Benke.cz Spešov5:1
   14:50 FC Auto-Benke.cz Spešov - TJ Rakovec Kotvrdovice0:3
   15:40 Ostrofsity Žonglers - RS Habanero5:2
13.  10.2.2019  9:00 TJ Rakovec Kotvrdovice - Staroblansko4:2
   9:50 Staroblansko - OSK Blansko6:5
   10:40 RS Habanero - TJ Rakovec Kotvrdovice3:2
   11:30 FC Auto-Benke.cz Spešov - DNB Blansko5:7
   12:20 Dynamo Čížovky Boskovice - FFK KOBRA Blansko3:2
   13:10 FPO Blansko - Dynamo Čížovky Boskovice2:10
   14:00 FFK KOBRA Blansko - PRO-STATIC Blansko B4:7
   14:50 PRO-STATIC Blansko B - TRIANGL Rájec-Jestřebí2:6
   15:40 TRIANGL Rájec-Jestřebí - 4FUN Blansko6:3
14.  17.2.2019  9:00 Dynamo Čížovky Boskovice - Titul Vavřinec11:2
   9:50 PRO-STATIC Blansko B - Dynamo Čížovky Boskovice7:1
   10:40 Titul Vavřinec - TRIANGL Rájec-Jestřebí1:13
   11:30 PRO-STATIC Blansko B - FPO Blansko 8:1
   12:20 TJ Rakovec Kotvrdovice - Ostrofsity Žonglers3:1
   13:10 Ostrofsity Žonglers - OSK Blansko15:6
   14:00 DNB Blansko - Staroblansko1:6
   14:50 OSK Blansko - RS Habanero3:0
   15:40 Staroblansko - FC Auto-Benke.cz Spešov7:0
15.  24.2.2019  12:00 OSK Blansko - TJ Rakovec Kotvrdovice2:2
   12:50 FC Auto-Benke.cz Spešov - RS Habanero4:1
   13:40 DNB Blansko - Ostrofsity Žonglers3:6
   14:30 RS Habanero - DNB Blansko4:7
   15:20 FFK KOBRA Blansko - TRIANGL Rájec-Jestřebí5:5
   16:10 Titul Vavřinec - PRO-STATIC Blansko B3:7
   17:00 FPO Blansko - FFK KOBRA Blansko3:6
   17:50 4FUN Blansko - Titul Vavřinec4:3
   18:40 FPO Blansko - 4FUN Blansko1:9
16.  16.3.2019  13:40 TRIANGL Rájec-Jestřebí - FPO Blansko9:6
   14:30 Dynamo Čížovky Boskovice - 4FUN Blansko8:5
   15:20 TJ Rakovec Kotvrdovice - DNB Blansko3:4
   16:10 RS Habanero - Staroblansko3:7
   17:00 Staroblansko - Ostrofsity Žonglers3:3
   17:50 Ostrofsity Žonglers - FC Auto-Benke.cz Spešov6:4

      Stránka aktualizována: 28.03.2019 - 12:43