!!! Prihlaseno !!!
Nick: Anonym
Celkem návštěvy: 218913
On-Line: 12

Sponzor:
penzionrech.cz
Staroblansko
[O SB  -  Hráči  -  Znak  -  Dres  -  10 let SB]


O Staroblansku

Pár kluků (asi čtyři), kteří spolu chodily přes zimu do tělocvičny si zakopat a na pivko k Janovi, se domluvilo, že by mohli zkusit se přihlásit do 2.ligy malé kopané v Blansku, která se hrála na ZŠ Erbenova v Blansku. Ani nevěděli, jestli za ně bude někdo chtít kopat, ale riskli to. Přihlásili se do soutěže pod názvem Staroblansko (zkracováno SB) a pak teprve začali se stavovat ke známým, kdo by si s něma zahrál, aby naplnily soupisku 16-ti hráčů. Soupiska byla vytvořena z hráčů, kteří hráli fotbal jen pro radost a nikdo neměl žádné velké zkušenosti ani ambice ve velkém fotbalu. Proto při srovnání sil se zkušenějšími týmy byl výsledek celkem jednoznačný.

Asi po dvou letech, kdy se soupiska trochu ustálila, jsme investovali do dresů a vymysleli náš znak. Tímto bylo rozhodnuto o našich barvách. K názvu Staroblansko jsme přidali foneticky se hodící S.S., které bylo přejato po vzoru slavného Lazia Řím.

Do konce sezóny 2010/2011 hrálo SB soutěž Sdružení malé kopané (SMK) v Blansku, které má pronajaté hřiště v Dolní Lhotě u Blanska. V SMK jsme hráli většinou střed nebo spodní příčky. Dále navštěvujeme tradčně i netradičně některé turnaje v okolí Blanska, ve kterých máme lepší uspěchy než v SMK.

Do sezóny 2011/2012 jsme se již nepřihlásili do SMK, ale chtěli jsme zkusit něco nového, takže jsme se přihlásili do nově vzniklého futsalu Blansko.
      Stránka aktualizována: 23.01.2012 - 19:03